Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
zeljar
Raspisani lik

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la zeljar »

Kulen kao prvo nedostaje ti kulture. Tko je rekao da gospodin Damir Fučkar nezna kuglati. Po meni je u samom vrhu svjetskog kuglanja i
to nikada nisam osporavao. Da li si ti možda vidovit pa znaš tko ima a tko nema pojma o kuglanju. Misliš da mi sa Zapada smo neznalice. Možda bi
se i iznenadio koliko znam o kuglanju,
Tko si ti da bi ti oduzimao nekom licence. Možda bi trebalo dati Baričevićecu licencu da da žaruš i pališ našim kuglanama.
Molim da ubuduće pripaziš na retoriku.

cigla
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la cigla »

Ima kuglana i kuglana. Važno je da su uvjeti za sve isti. Pa što ako su rezultati slabiji? Ne znači da je kuglanje bilo slabije.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Ova me rasprava podsjeća na naše (pra)stare razgovore kad su se pojavili oni famozni repasti čunjevi za koje je trebao slušni aparat da ih čuješ kad kugla udari u njih. Uz to, mislim da postoji i već unaprijed određeni strah od te kuglane. K jarcu, kuglana ko kuglana: teža od drugih, vjerojatno i slabije pripremljena, no kako jednima, tako i drugima. Istina, nekome više odgovaraju lakše kuglane, ali zašto ne bi bila i pokoja teža? Slažem se da je lakše igrati na kuglani na kojoj od dura padne 7 ili 8, ali na ovakvim kuglanama do izražaja dolazi psihička stabilnost i mentalna snaga. Ne smiješ se opustiti ni hitac jer si za čas na 80 u pune i 36 čiščenja... Dobro je i to ponekad probati...

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo »

Jedno je zahtjevno a drugo je neispravno...Pongračevo je zahtjevna kuglana, pa su na završnici kupa 2010. god. postizani dobri rezultati kada igra bila na visokom nivou. Na lakšim kuglanama kao Grmoščica, Zaprešić, ili one u Zadru, 600 i više nepada samo od sebe, ali uz prosječnu igru i pokoju "bum bum" devetku u čišćenje, ili malo sreće može se doć do dobrog rezultata. U Gospiću, u cijeloj sezoni (11 utakmica lige i još poneka u kupu) samo dva puta preko 600!! Reprezentativci s rezultatima sa "Zagrebačkih turnira mladih" izazivaju podsmjeh kod svojih kolega, a naslađivanja u Rvata nikad dosta, mora da su svi imali loš dan na ovoj "zahtjevnoj" kuglani. A i publika je super :?

pjetao
Tek protipkao

Post Postao/la pjetao »

Trebaš je ti malo doć podučit, ti si jako inteligentan dečko

Kegelmaniac
Raspisani lik

Post Postao/la Kegelmaniac »

Sutra pada Zaprešić!!! :lol:
Napadamo iz svih oružja. Bit će odlična utakmica i borba za prvo mjesto, nitko nije nepobjediv.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Bit će to junak na junaka a možda i strikan na netjaka :lol: :lol: :lol: :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Kegelmaniac
Raspisani lik

Odlična utakmica. Bilo smo blizu, ali žuti su pokazali da i sa "lošom" igrom igraju na 3800. Želim Zaprešiču plasman među 4 u Apatinu kao i Zadru da osvoje medalju, Velebit ima povijesnu priliku osvojiti europsku medalju i nažicati grad Gospić za koju kunu kako bi im kupili zaletište i koju litru maziva :lol: Svim curama želim odličnu igru i još medalja.
Navodno da je Osijek (konikom) odustao od kupa?! Da su odustali na vrijeme, mogli smo mi ići na kup i uvjerljivo ga osvojiti :roll:

arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy »

Kegelmaniac je napisao/la:Odlična utakmica. Bilo smo blizu, ali žuti su pokazali da i sa "lošom" igrom igraju na 3800. Želim Zaprešiču plasman među 4 u Apatinu kao i Zadru da osvoje medalju, Velebit ima povijesnu priliku osvojiti europsku medalju i nažicati grad Gospić za koju kunu kako bi im kupili zaletište i koju litru maziva :lol: Svim curama želim odličnu igru i još medalja.
Navodno da je Osijek (konikom) odustao od kupa?! Da su odustali na vrijeme, mogli smo mi ići na kup i uvjerljivo ga osvojiti :roll:
Hvala na lijepim željama i čestitke na odličnoj utakmici u subotu.
Nažalost, uz OSIJEK, navodno odustali i VELEBIT i ISTRA (Zagreb nije niti prijavio sudjelovanje).
Tako da smo u Apatinu Zabokice i mi, a u Ausburgu Mlaka i Zadar i to je to.

Kegelmaniac
Raspisani lik

arcy je napisao/la:
Kegelmaniac je napisao/la:Odlična utakmica. Bilo smo blizu, ali žuti su pokazali da i sa "lošom" igrom igraju na 3800. Želim Zaprešiču plasman među 4 u Apatinu kao i Zadru da osvoje medalju, Velebit ima povijesnu priliku osvojiti europsku medalju i nažicati grad Gospić za koju kunu kako bi im kupili zaletište i koju litru maziva :lol: Svim curama želim odličnu igru i još medalja.
Hvala na lijepim željama i čestitke na odličnoj utakmici u subotu.
Nažalost, uz OSIJEK, navodno odustali i VELEBIT i ISTRA (Zagreb nije niti prijavio sudjelovanje).
Tako da smo u Apatinu Zabokice i mi, a u Ausburgu Mlaka i Zadar i to je to.

Nažalost besparica učini svoje :roll:

Odgovorite