Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Ivča
Zna gdje su sva slova

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la Ivča »

[quote="guzonjin sin

Što se tiče nepravilnosti.... većina klubova, iz godine u godinu, šute ili eventualno komentiraju o nepravilnostima u kuloarima, odnosno, ne poduzimaju ništa dok ih se te iste nepravilnosti ne tiču, ali vole komentirati i gurati druge klubove u direktnu borbu i promatrati što će se dogoditi sa strane. Pa smo tako umjesto najmanje polovine klubova i M i Ž lige, vidjeli samo njih 5, 6 (uglavnom Zagrebačkih) koji su se direktno suprotstavili HKS-u zbog prošlogodišnjeg kupa i to bez obzira na sankcije. Pojedini čelnici ili treneri klubova vrlo su rado su komentirali i nabrajali sve moguće nepravilnosti, ali su svejedno išli na kup, a neki su svoje protivljenje iskazivali tzv. legalnim žalbama, iako su znali da pišaju u vjetar. Na kraju se na ovu NOVU-staru Odluku HKS-a o kaznama ponovno žalila samo Grmoščica, ako imam dobru informaciju....[/quote]

Evo za informaciju http://www.zg-kuglanje.hr/vijesti/kugla ... up-rh-2015

Nitko ne spominje nastavak te trakavice po kojoj Skupština donosi protupropisnu odluku vezanu za kup (Suspenzija, uvjetna kazna). Isto rade i druga tijela HKS-a. Očito se pravdu treba tražiti van HKS-a (HOO, novine i sl.). Jedino to egocentrika poput Mikca može bar malo uzbuditi.
Zadnji primjeri transparentnosti su kandidiranje Mikca i Sušca za naknade pri HOO. Gdje je odluka IO HKS-a? Nema je na webu!
Ova zadnja trakavica sa Reg. pravilnikom je performans posebne vrste. Stipan Gojević-Zrnić (poznat po izjavi da daje glas onom tko ponudi više) trubi po Slavoniji da o cijelom predmetu žalbi nema pojma. Pavlaković kao drugi član također gleda samo svoj interes (navodno je "prebio" dugove sa HKS-om). Predsjednica komisije Ružica Močibob je postavljena za trenericu i zadovoljna je sa par stotina mjesečnih kuna. U toj komisiji bi trebali biti stručni ljudi a ne poslušnici. Nažalost u ovom slučaju sve poslušnik do poslušnika a ne stručnjak do stručnjaka.
Dakle da zaključim ovo je troje ljudi koji su odgovorni da se poredak 1.HKL neće znati još neko vrijeme:
Ružica MOČIBOB - predsjednik, Stipan GOJEVIĆ-ZRNIĆ i Damir PAVLAKOVIĆ - članovi
Najbolje dane provedoh po noći

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Zato sam i postavio pitanje da li tko zna tko je moderirao sastankom te trojke, a sad dodajem i kako: telefonom, internetom ili osobnim prisustvom. Osoba koja misli svojom glavom ne bi mogla donijeti onakvu odluku. Ako im nije jasno zašto, evo opet pomoći: Čarobna riječ je vrlo kratka, dapače, veznik je - "i".

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

kuglackias je napisao/la:Vidim da nekim ljudima treba crtati ali neka, potruditi ću se to slikovito opisati. Možda pomogne.
Košutiću, zamisli da radiš godinama u firmi, proaktivan, ne kasniš, ne koristiš bolovanja, ostaješ duže na poslu kada zatreba, odradiš i koju subotu pa i nedjelju. Sa druge strane tvoj kolega stalno kasni na posao, cuga, jebe mu se za firmu i svoje kolege, stalno na bolovanju, na rubu izvanrednog otkaza, ništa ne radi.
Šef dojuri i zatraži sastanak i onako po tumačenju HKS-a tebi da otkaz bez ikakvih argumenata. Kako bi se osjećao? Je li to fer i korektno? Eto vidiš tako se osjećaju klubovi koji su oštećeni na račun Zadra u ovoj priči jer nije isto izgubiti na kuglani gdje svi imaju istu šansu nego kada se nekome poput Zadra za zelenim stolom da vjetar u leđa. Tu cijela tvoja (i Lukina) konstrukcija koju si napisao pada u vodu. Nisu samo oštećeni klubovi koji se direktno bore za opstanak u ligi nego se cijela tablica u gornjem domu mijenja.
Žao mi je da ljudi ne razumiju problem kada institucija koja bi trebala provoditi pravila i držati se pravilnika radi u korist samo jednog kluba. To je jednostavno zastrašujuće i nevjerojatno. Još je gore kada ljudi to gledaju na način kao Košutić i LDP, kao ajd nije to tako strašno.
Ja svoje mišljenje oko dovođenja igrača u Zadar unutar MPR-u imam i napisao sam ga ovdje. Nije promijenjeno.
Ali za razliku od Vas ja i Željko pišemo svojim imenom i prezimenom i to ima sasvim drugačiju težinu od vaših naklapanja po forumu kojima ste dosadili više i meni i ...
Pogotovo s ovim insinuacijma oko puštanja i namještanja i to nakon prošlog kola. Zbilja ne vidim ćemu to ...
Nisam nigdje vidio odgovor HKS-a na žalbu klubova vezano uz MPR. Nakon toga eventualno mogu komentirati ali ne vidim zašto ...
Luko Del Ponte

Pele
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Pele »

Nekako sam htio ići redom pa prvo po Ivči,pa desna buža Itd ali nakon "bisera" kuglačkog asa ,koji sigurno za sebe misli da je as(možda bio kara as ) stavljam ga u prvi plan. Zamisli šta on "brije"? Prvo o Luliću u kojeg se zaklinjao ,da ,kaže u neko drugo vrijeme,čovjeku koji je bio sedam puta za redom prvak države ali Hrvatske,pobjednik Svjetskog kupa,domaćih kupova razno raznih Itd Itd . Onda ide priča o perspektivnom klubovima ,koji imaju budućnost pa na primjer.....Mertojak skupina Spličana, Zaprešić prepun Grmoščicinih (Šojatovih + )mladića, Zabok ? po ćemu je poznat osim po pušaću Sušcu kojeg nije spalio Lulić nego zagorski Gubec Beg, Istra kod žena ,Kramar,Oštrina,Perman,?.Pavić..Riječanke, Pavlakovićke iz Ozlja
Dalje Zagreb od zagrebačkog kuglačkog Guvernera.....Hasić,Barić,Čavlović i još neke same fetive igračice Zagreba,
Pogodio si sa Admiralom koje su vrhunske, Novska i Zanatlija bez nekih spektakularnih rezultata,Slavonija npr sve je krenulo od Sušca pa ga naguziše Itd Itd.
Vidiš moj asu zašto su LDP i Željko gazde sa imenom i prezimenom,jer tvoj pseudonim sa izrazima o trenerima korektno izabranim od HKS koje ti zoveš PRIMITIVCIMA I. SELJAČINAMA da ti Sušac i Šarac znaju ime i prezime tvoja jajčeka bi za ovaj sveti dan Uskrs bila obojana u raznim bojama !!! Ne bi te više bilo na forumu......i bilo bi ti do ničega

newform1
Forumsko piskaralo

Pele je napisao/la:Nekako sam htio ići redom pa prvo po Ivči,pa desna buža Itd ali nakon "bisera" kuglačkog asa ,koji sigurno za sebe misli da je as(možda bio kara as ) stavljam ga u prvi plan. Zamisli šta on "brije"? Prvo o Luliću u kojeg se zaklinjao ,da ,kaže u neko drugo vrijeme,čovjeku koji je bio sedam puta za redom prvak države ali Hrvatske,pobjednik Svjetskog kupa,domaćih kupova razno raznih Itd Itd . Onda ide priča o perspektivnom klubovima ,koji imaju budućnost pa na primjer.....Mertojak skupina Spličana, Zaprešić prepun Grmoščicinih (Šojatovih + )mladića, Zabok ? po ćemu je poznat osim po pušaću Sušcu kojeg nije spalio Lulić nego zagorski Gubec Beg, Istra kod žena ,Kramar,Oštrina,Perman,?.Pavić..Riječanke, Pavlakovićke iz Ozlja
Dalje Zagreb od zagrebačkog kuglačkog Guvernera.....Hasić,Barić,Čavlović i još neke same fetive igračice Zagreba,
Pogodio si sa Admiralom koje su vrhunske, Novska i Zanatlija bez nekih spektakularnih rezultata,Slavonija npr sve je krenulo od Sušca pa ga naguziše Itd Itd.
Vidiš moj asu zašto su LDP i Željko gazde sa imenom i prezimenom,jer tvoj pseudonim sa izrazima o trenerima korektno izabranim od HKS koje ti zoveš PRIMITIVCIMA I. SELJAČINAMA da ti Sušac i Šarac znaju ime i prezime tvoja jajčeka bi za ovaj sveti dan Uskrs bila obojana u raznim bojama !!! Ne bi te više bilo na forumu......i bilo bi ti do ničega
Daj ti svoje ime i prezime... :lol:

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC »

Pele , iako misliš da barataš sa nekim znanjem , nemaš pojma , evo ti ukratko zašto i pametniji si kad šutiš . Za početak kvalitetnijeg Osječkog kuglanja najzaslužniji je Ante Liović koji je sa svojom djecom 1988 čak bio i prvak Jugoslavije i u njegovo doba kk Kandit je drmao kako Jugom , Hrvatskom tako i Evropom . Jedan od njegove djece je i Nedeljko Knežević koji nakon razlaza sa njim i kk Kanditom sa nekoliko ljudi osniva drugi Osječki klub Slavoniju ( poslije Konikom , sada Osijek ) i dovođenjem vrhunskih kako domaćih igrača , tako i stranaca preuzima primat u Osijeku ali i u Hrvatskoj . Kao predsjednik Saveza i kluba ukratko je napravio između ostalog i slijedeće : U Osijeku je održano Svjetsko prvenstvo , napravio je 6 staznu kuglanu , sa ravnateljima osnovnih škola dovukao je 3000 djece na kuglanu ( naučna fantastika , u programu tjelesnog pojedine škole su u programu imale kuglanje , a i dan danas se održavaju prvenstva kako u osnovnim tako i u srednjim školama u kuglanju ) Školi kuglanja svakodnevno je prisustovalo po 100 djece na kuglani Pampas , osnovao je 2 ekipu koja postoji i dan danas , takmiči se u 3 HKL istok i večina djece nastupa ili je nastupilo u njoj . Ono najvažnije što ti očito nemaš pojma je slijedeće , u tom periodu najjače škole kuglanja bile su Osijek , Zaprešić i Đurđenovac , Na prvenstvima države za kadete i juniore , prvo mjesto je bilo bezecirano za jednu od te 3 ekipe , godinama . HKS je uvođenjem ploča skoro uništio Đurđenovac ( rasadnik djece kako u muškoj tako i u ženskoj konkurenciji , ženska ekipa u kojoj je bilo 20 tak djevojčica koja se takmičila u 2 HKL čak je i ugašena ) Bez razlike tko je izbornik kadetska i juniorska repka bila je otprilike ovakva 70 % Slavonaca i 30 % ostale djece iz Hrvatske . Najvažnije je da u to vrijeme Sušac na kuglani nije ni postojao . Eto sad sam te malo educirao , prosvijetlio , da ne mlatiš praznu slamu , a što se tiče Slavonije , mislim da sa dobivanjem nove kuglane Slavonski Brod ( dokazuje to i na takmičenjima ) polako ali sigurno kroči pravim putem a Osijek će uvijek imati mladosti bez razlike tko ga vodi .

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir »

Izjava trenera Ante Mataka nakon poraza od KK Mertojak
Matak: Nisam dobro psihički pripremio momčad !!
Čestitam protivniku na pobjedi. Igrali su fanatično. Pokazali su veću želju, volju i agresivnost da dobiju utakmicu. Mi se nismo dobro pripremili za ovaj ambijent i agresivnost protivnika i zato preuzimam odgovornost za poraz, jer očito nisam dobro psihološki pripremio momčad - kazao je Ante Matak, trener Zadra.
"JOŠ NIJE NIŠTA GOTOVO"
"Iako je ova utakmica bila jako bitna i što bi bilo puno lakše da smo uspjeli pobijediti, još uvijek mislim da nije ništa gotovo. Moramo raditi dalje dok god se igra ova liga i ići na pobjedu u ZAPREŠIČU sljedećoj utakmici ", kaže Matak.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku »

Poštovani!
Bez uvrede tko je trener u Zadru.Nikad čuo.Ali Zadar je dugo bio institucija dok ga pojedinci nisu doslovno potopili.Kakva igra Zaprešića mora biti da bi ga Zadar mogao dobiti i sa kakvim rezultatom može to sve završiti,kada domaćin bez problema može srušiti 3800.Zbog svega lijepoga što sam prošao sa Zadrom bio bih zadovoljan da ostane u ligi ali kada od svih igrača još ima samo Luku i Marija (gdje su završili svi drugi)nisu ni zaslužili bolje.Druga liga pa ajde iznova.

guzonjin sin
Tek protipkao

Post Postao/la guzonjin sin »

Ivča je napisao/la:Evo za informaciju http://www.zg-kuglanje.hr/vijesti/kugla ... up-rh-2015

Nitko ne spominje nastavak te trakavice po kojoj Skupština donosi protupropisnu odluku vezanu za kup (Suspenzija, uvjetna kazna). Isto rade i druga tijela HKS-a.
Ovdje nedostaje još i žalba Zaprešića i odgovor na istu. Klubovi su se pobunili na kup prije svega zbog nepoštivanja zakonskog roka za određenim izmjenama koje su smišljene radi pogodovanja. Gdje se izgubio taj dio? Gdje je opravdanje HKS-a na to pitanje? Gdje su tumačenja institucija izvan HKS koje su nadležne za kontrolu takvih stvari? Da li je itko tražio pojašnjenje i dobio odgovor?
Ivča je napisao/la:Očito se pravdu treba tražiti van HKS-a (HOO, novine i sl.).
Da se pravda treba tražiti izvan HKS-a, treba biti jasno i onima s IQ amebe, ali kao što sam već rekao, svi klubovi komentiraju, ali nitko ne poduzima ništa, osim ako nisu baš direktno ugoženi, kao što je to sada sa ispadanjem, jer svi čekaju da to obavi netko drugi. Vidljivo iz ovog slučaja, od svih klubova jedino je Grmoščica tražila daljnja pojašnjenja, ostali su se povukli ko zadnje p.... Zato nam je tako kako je.

Zato moram reći da je Pele u pravu u jednoj stvari...koliko god mi ukazivali na nepravilnosti HKS-a, dok se to svodi na pisanje 1 žalbe, nabrijavanja priča u kuloarima i godišnja piskaranja o nepravilnostima na forumu, dotle je to samo LAPRDANJE

newform1
Forumsko piskaralo

guzonjin sin je napisao/la:
Ivča je napisao/la:Evo za informaciju http://www.zg-kuglanje.hr/vijesti/kugla ... up-rh-2015

Nitko ne spominje nastavak te trakavice po kojoj Skupština donosi protupropisnu odluku vezanu za kup (Suspenzija, uvjetna kazna). Isto rade i druga tijela HKS-a.
Ovdje nedostaje još i žalba Zaprešića i odgovor na istu. Klubovi su se pobunili na kup prije svega zbog nepoštivanja zakonskog roka za određenim izmjenama koje su smišljene radi pogodovanja. Gdje se izgubio taj dio? Gdje je opravdanje HKS-a na to pitanje? Gdje su tumačenja institucija izvan HKS koje su nadležne za kontrolu takvih stvari? Da li je itko tražio pojašnjenje i dobio odgovor?
Ivča je napisao/la:Očito se pravdu treba tražiti van HKS-a (HOO, novine i sl.).
Da se pravda treba tražiti izvan HKS-a, treba biti jasno i onima s IQ amebe, ali kao što sam već rekao, svi klubovi komentiraju, ali nitko ne poduzima ništa, osim ako nisu baš direktno ugoženi, kao što je to sada sa ispadanjem, jer svi čekaju da to obavi netko drugi. Vidljivo iz ovog slučaja, od svih klubova jedino je Grmoščica tražila daljnja pojašnjenja, ostali su se povukli ko zadnje p.... Zato nam je tako kako je.

Zato moram reći da je Pele u pravu u jednoj stvari...koliko god mi ukazivali na nepravilnosti HKS-a, dok se to svodi na pisanje 1 žalbe, nabrijavanja priča u kuloarima i godišnja piskaranja o nepravilnostima na forumu, dotle je to samo LAPRDANJE
Koliko ja znam, ostali nisu dali žalbe u dogovoru s Grmoščicom, jer bi odgovor bio isti, bez obzira bilo 10 žalbi ili samo jedna. zašto im još i na takav način puniti kasu? Ne znam za daljnje korake, ali znam da još uvijek svi stoje iza toga, dakle nitko se nije nikud povukao.

Odgovorite