Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
newform1
Forumsko piskaralo

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la newform1 » 21 ožu 2016, 21:57

Pele je napisao/la:Ti momci moj newform s kojima se svakodnevno viđaš su tzv "loši momci". HKS im je crvena krpa ili možda još bolje ljudi u njemu,iako su s tim ljudima zajedno godinama palili i žarili po hrvatskom kuglanju. Rezultat?
Julio ,pa ti misliš da je Pavlic ko Isusek imao kesu i dijelio milodare. On je bio "crnac" a lova u drugim rukama.
Samo imajmo malo savjesti,nisu samo u Zadru igrači ostali kratkih rukava,rijedak je klub koji je ispunio sve što je obećano
kuglačima,vjerujem da si blizu takvim tipovima.....ima ih svugdje,samo naši kuglači nikako da shvate da "love" više nema nigdje niti za život a kamo li za kuglanje
Ti jednostavno neke stvari ne razumiješ. Teško je raspravljati s nekim ko od drva ne vidi šumu. Stalno sve okrećeš na osobnu razinu koje nema, bar ne kod nas (mene). Ni HKS ni ti ni nitko drugi nas ne bi interesirali da su odluke donešene u ovom mandatu iole regularne. Svi znamo da nisu i da će biti velikih problema. E sad, ako smo mi "loši momci" koji ukazujemo na nepravilnosti, ja ću i dalje biti "loš momak"... S guštom!

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 07 ruj 2016, 09:55

ima li kakvih novosti po pitanju licenci za kuglane ? nadam se da su sve kuglane u prvoj ligi spremna za početak

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 08 ruj 2016, 08:24

julio je napisao/la:ima li kakvih novosti po pitanju licenci za kuglane ? nadam se da su sve kuglane u prvoj ligi spremna za početak
http://kuglanje.hr/files/Dokumenti/Popis_kuglana.pdf
Luko Del Ponte

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 09 ruj 2016, 13:44

hvala , nisam naišao na ovaj dokument - sve pohvale !

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 09 ruj 2016, 17:08

Mladost u ČKu definitivno nije više Schmid nego Funk
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir » 09 ruj 2016, 23:34

a kaj znači na popisu kuglana pod rubrikom komisija__ međunarodna/ pintarić/pintarić-perši/perši-mušanić/jurišić..... kaj znači taj pojam ???

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 10 ruj 2016, 09:20

bubimir je napisao/la:a kaj znači na popisu kuglana pod rubrikom komisija__ međunarodna/ pintarić/pintarić-perši/perši-mušanić/jurišić..... kaj znači taj pojam ???
Ajde ja ču se sada praviti naivac :o da ti nije jasno pa ću ti objašnjavati ali odostraga. Bubimiru tamo gdje piše Jurišić znači kuglanu pregledao Jurišić, Perši-Mušanić pregledali oni, Pintarić-Perši pregledali oni i tamo gdje je samo Pintarić znači pregledao Pintarić. E a sada dolazimo do međunarodna a to je Baričević. Pošto pojedinim ljudima na sam spomen Baričević opada kosa sa glave rađe pišu međunarodna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 10 ruj 2016, 09:41

cezar je napisao/la:
bubimir je napisao/la:a kaj znači na popisu kuglana pod rubrikom komisija__ međunarodna/ pintarić/pintarić-perši/perši-mušanić/jurišić..... kaj znači taj pojam ???
Ajde ja ču se sada praviti naivac :o da ti nije jasno pa ću ti objašnjavati ali odostraga. Bubimiru tamo gdje piše Jurišić znači kuglanu pregledao Jurišić, Perši-Mušanić pregledali oni, Pintarić-Perši pregledali oni i tamo gdje je samo Pintarić znači pregledao Pintarić. E a sada dolazimo do međunarodna a to je Baričević. Pošto pojedinim ljudima na sam spomen Baričević opada kosa sa glave rađe pišu međunarodna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
S time da bi možda bilo dobro napomenuti da WNBA licencu može uz g.Baričevića izdati i g.Pintarić. Ostali mogu izdati samo nacionalne licence i na tim kuglanama se ne može igrati 1.liga.
Trenutno je koliko vidim iz tog popisa, problem s Pampasom u Osijeku na kojem se ne bi smjela igrati 1.liga jer nema WNBA licencu.
Sisak je crven jer nije napravljena kategorizacija, to će se riješiti već danas koliko znam a što se dešava u Sl.Brodu (Dom HŽ) i Požegi zbilja ne znam. Po meni tamo se nikakva natjecanja ne bi smjela održavati.
Luko Del Ponte

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 10 ruj 2016, 16:09

lukodp je napisao/la:
cezar je napisao/la:
S time da bi možda bilo dobro napomenuti da WNBA licencu može uz g.Baričevića izdati i g.Pintarić. Ostali mogu izdati samo nacionalne licence i na tim kuglanama se ne može igrati 1.liga.
Trenutno je koliko vidim iz tog popisa, problem s Pampasom u Osijeku na kojem se ne bi smjela igrati 1.liga jer nema WNBA licencu.
Sisak je crven jer nije napravljena kategorizacija, to će se riješiti već danas koliko znam a što se dešava u Sl.Brodu (Dom HŽ) i Požegi zbilja ne znam. Po meni tamo se nikakva natjecanja ne bi smjela održavati.
Luko kada smo kod kategorizacije kuglana bolje tu temu ne otvarati. Jer ona vasa u Kutini je naprosto smijesna i nacin na koji je dobila licencu za drugu ligu. Ali naravno da nisam protiv da se igra na bilo cemu bitno je da se igra.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 10 ruj 2016, 19:16

Neron je napisao/la:
Luko kada smo kod kategorizacije kuglana bolje tu temu ne otvarati. Jer ona vasa u Kutini je naprosto smijesna i nacin na koji je dobila licencu za drugu ligu. Ali naravno da nisam protiv da se igra na bilo cemu bitno je da se igra.
Ma sve mi je jasno i da, bolje da sutim kaj se toga tiće. :D
Luko Del Ponte

Odgovorite