Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
newform1
Forumsko piskaralo

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la newform1 » 19 ruj 2016, 11:38

lukodp je napisao/la:
heku je napisao/la:Poštovani!
Ja ovako kao laik imam jedno pitanje.Da li je obaveza prve lige da svi domaćini moraju "u živo" prenositi tijek utakmice.Jer vidim da je svima jasno kad nema prigovora, no jučer ja nisam vidio ništa. Čast Čakovcu na slici i Osijeku na ispisu rezultata ali ostalo bolje ne gubiti vrijeme.Grmoščica slika zaleđena u Zaprešiću vide se samo dvije staze.Osim kamere koja je bliže igraču pa se vide njegove reakcije vidljivost rezultata nula.Možda griješim ispravite me.Kako to da tako jednostavno preko Bambusera iz Cerknice mogu pratiti baš sve od igre do rezultata.Bolje da nema ni ovoga.
Obveza 1.HKL je da svi domaćini moraju "u živo" prenositi tijek utakmice ali to se ne odnosi na video prijenos nego na upisivanje rezultata nakon svakih 30 hitaca u app od HKS-a kad proradi. A ovo što je julio napisao je potpuno točno. O klubu ovisi da li mu se isplati raditi video stream, odnosno da li ima nekog tko to može odraditi. Bambuser je samo jedan od alata... video stream možete raditi i na Youtubu (Novigrad kao primjer) i na Facebooku i na još mali milijon servisa ali ipak vam treba kamera i dobra veza s internetom. Dovoljan je i smartphone zapravo...
Osobno bih mogao to raditi bez problema za utakmice svojeg kluba ali ovo kak mi kuglamo (i na čemu :roll: ) je bolje da nitko ne vidi :lol:
Mala ispravka: do 1.1.2017. je probna faza, a nakon toga obveza, s tim da se upisuje svakih 15 hitaca, a ne 30. Propozicije, članak 2.5.1.1.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 19 ruj 2016, 12:15

Poštovani!
Pa Cezare tebi ne fali ništa, ali baš mi nije nešto utakmica u Karlovcu.A Julio, ne kaže se u ribe nego na ribe.A ja bi ipak htio birati utakmicu koju ću gledati.Recimo iz Zaprešića derbi iako to nije, ali su vrhunski rezultati.Pa da se barem vide brojke ako ništa drugo.No danas na kavi čuo sam objašnjenje od Oršića pa mogu se i složiti sa tim.Toliko o tome.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 19 ruj 2016, 12:37

newform1 je napisao/la:
lukodp je napisao/la:
heku je napisao/la:Poštovani!
Ja ovako kao laik imam jedno pitanje.Da li je obaveza prve lige da svi domaćini moraju "u živo" prenositi tijek utakmice.Jer vidim da je svima jasno kad nema prigovora, no jučer ja nisam vidio ništa. Čast Čakovcu na slici i Osijeku na ispisu rezultata ali ostalo bolje ne gubiti vrijeme.Grmoščica slika zaleđena u Zaprešiću vide se samo dvije staze.Osim kamere koja je bliže igraču pa se vide njegove reakcije vidljivost rezultata nula.Možda griješim ispravite me.Kako to da tako jednostavno preko Bambusera iz Cerknice mogu pratiti baš sve od igre do rezultata.Bolje da nema ni ovoga.
Obveza 1.HKL je da svi domaćini moraju "u živo" prenositi tijek utakmice ali to se ne odnosi na video prijenos nego na upisivanje rezultata nakon svakih 30 hitaca u app od HKS-a kad proradi. A ovo što je julio napisao je potpuno točno. O klubu ovisi da li mu se isplati raditi video stream, odnosno da li ima nekog tko to može odraditi. Bambuser je samo jedan od alata... video stream možete raditi i na Youtubu (Novigrad kao primjer) i na Facebooku i na još mali milijon servisa ali ipak vam treba kamera i dobra veza s internetom. Dovoljan je i smartphone zapravo...
Osobno bih mogao to raditi bez problema za utakmice svojeg kluba ali ovo kak mi kuglamo (i na čemu :roll: ) je bolje da nitko ne vidi :lol:
Mala ispravka: do 1.1.2017. je probna faza, a nakon toga obveza, s tim da se upisuje svakih 15 hitaca, a ne 30. Propozicije, članak 2.5.1.1.
Točno tak :mrgreen:
Luko Del Ponte

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 19 ruj 2016, 17:57

U ČKu problem kaj još nije Tcom odradil priključak neta (optika) do kraja...par dana pred prvenstvo samovoljno smanjili brzinu uploada s 25 na 1 što nije bilo dovoljno pa zastajkivalo

Trebalo bi se to do sljedeće domaće tekme riješiti pa da kvalitetna slika klizi (vidljivi rezultati semafora na full screenu), a da bude i zvuk
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

patak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la patak » 20 ruj 2016, 13:41

Zrna,

može malo komentar nove vaše kuglane ? vidim zoki odličan, par solidnih, gosti katastrofa.. prepostavljam pošto je kuglana nova da super pada, samo igrači se nisu snašli ili.. ?!?
iako mi je i to malo čudno, jer u obje ekipe ima iskusnih prvoligaških igrača.. tu prvenstveno mislim na Filipančića, Šebalja, Turka, Košaka, Džepina..

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 20 ruj 2016, 22:11

S obzirom da se ne bavim aktivno kuglanjem već par godina, nisam baš najpozvaniji davati komentare/sud o novoj kuglani...

Bacil sam 3 puta na njoj i meni djeluje znatno ugodnija za igrati nego stara prije svega jer je mekša...ono što sam zamjetil da me često prevari što će pasti - očekuješ 8-9, a ostane torba, iz tvrdog nekad padne 7 pa čak i 8, drugi put iz naoko identične kugle ostane korijen...isto tako me iznenađuje da i dalje ostaju pozicije koje smo pripisivali staroj kuglani - torbe, kocke, seljak+kralj+zadnji...špaga više ne vuče pa nakon otvora niskih 5 treba tvrđe gađati prvog ako se ide na sve ili preciznije i čekati da se prvi odbije od kontra stranice...voli jaku kuglu i posebno ulaznu...daje više od stare, s par pogodaka u nizu može se izvući za pogođene dureve, al serije od po 4-5 devetki ipak nije realno za očekivati

Rezultati prve tekme nisu mjerilo jer je tu uvijek grč/trema/nervoza prvog kola...teže je bilo igrati na startu dok se rezultat lomil nego na 4-0 i +160, s čime nikako ne želim umanjiti Zokijev rezulta...
Većinu Medvjeda ipak malo godina proizvodnje već muči...Šebalj i Turk su bili oko 300 na pola pa su drastično pali u nastavku

Na treninzima Turk i Tvarog su često preko 600...
Pavlic veli da samo slijepac tu neće 600 imati
Po meni to je malo nategnuto, al bolji igrači bi svakako trebali biti na 580+

Zaprešić je uz tek jedan extra rezultat (Mance 623) i četvoricom na 580+ imal 3519 u prijateljskoj...budemo vidli kolko vrijede kroz 10ak dana
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 21 ruj 2016, 08:27

ZrntscheZ je napisao/la: Pavlic veli da samo slijepac tu neće 600 imati
baš čudno od njega koji je montirao kuglanu , očigledno da se broj slijepaca vikendom drastično poveča :lol: :lol:
meni na slikama objekt izgleda lijepo , padanje - točnije klizanje čunjeva ovisi o tome kako i na koji način će se kuglana održavati , dok padanje ovisi o pogotku
lijepo je za vidjeti da će se u kratkom vremenu napraviti nekoliko novih objekata ali brine činjenica da je broj igrača i klubova u padanju

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir » 23 ruj 2016, 00:15

U srednjoj dionici Tomislav Tvarog i Luka Štrukelj u potpunosti su izdominirali svoje suparnike te praktično riješili pitanje pobjednika. Tvarog sa 578 nije dao niti milimetar šanse Džepini-Bajiću (518), a još je uvjerljiviji bio Štrukelj (584) koji je na početku sezone u životnoj formi te mu Pavić (519) nije mogao niti najmanje konkurirati. Željo se odvojio na 4-0 i nedostižnih 159 čunjeva razlike te je zadnji blok mirno mogao iskontrolirati susret.

mala opaska na igru Štrukelja koji je KAO u životnoj formi.. u cijelih 120 hitaca nije bilo moguće spoznati koji LOH igra dečko.. rezultat vrhunski - igra NIKAKVA... na stranoj kuglani gdje jaka kugla nema nikakav učinak to je rezultat oko 500... iako svaka čast na uvođenju tri mlada igrača u vatru.. prve lige

rambo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la rambo » 23 ruj 2016, 12:12

Zato postoje dva loha :P
Zna on koji loh je igral, jedino ga nije bas uvijek pogodil :)

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 23 ruj 2016, 12:34

Tko je po vama kandidat ove godine za ispadanje i osvajanje lige?
Po meni za prvaka će se boriti Mertojak i Zaprešić ali ipak prednost dajem Zaprešiću.
A za ispadanje nekak miriši na Bjelovar a drugi kandidat će se tražiti. Bjelovaru Kasumović kiše, Milinković u formi za treću ligu, Nikola Košutić nedorastao natjecanju, Šantek i Košutić tako tako. A koliko čujem da ni doma više neće biti u prednosti promjenjeni čunjevi i kažu da se jako žale na to).

Odgovorite