Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
patak
Zna gdje su sva slova

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la patak » 14 lis 2016, 12:36

samo da se zna desna buža nije igrač mertojaka , niti ima ikakve s mertojakom.. samo kuri vatru jer očito mu je dosadno..
tako da nemojte shvaćat ozbiljno ovo..

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 14 lis 2016, 13:05

patak je napisao/la:samo da se zna desna buža nije igrač mertojaka , niti ima ikakve s mertojakom.. samo kuri vatru jer očito mu je dosadno..
budi siguran da je, kao da slušam nekog nedojebanog torcidaša uoči derbija a poslije je po običaju kme kme kme kmeee... :shock: :? :shock: :? :shock: :? :shock: :?

svemir123
Tek protipkao

Post Postao/la svemir123 » 14 lis 2016, 13:23

kulen je napisao/la:
patak je napisao/la:samo da se zna desna buža nije igrač mertojaka , niti ima ikakve s mertojakom.. samo kuri vatru jer očito mu je dosadno..
budi siguran da je, kao da slušam nekog nedojebanog torcidaša uoči derbija a poslije je po običaju kme kme kme kmeee... :shock: :? :shock: :? :shock: :? :shock: :?
Sutrašnji suci:
Eva Bošnjak
Bruno (zamotane glave) Marić

gogi_st
Tek protipkao

Post Postao/la gogi_st » 14 lis 2016, 14:35

Ja kao igrač Mertojaka sa sigurnošću vam mogu reći da igrač desne buže nije igrač Mertojaka niti ima bilo kakve veze s našim klubom, i želimo se kao klub ograditi od svih ovakvih izjava neke treće strane koja želi stvoriti neki nemir i neprijateljsku atmosferu pred jednu ovakvu utakmicu. Mertojak i Zaprešić su dva prijateljska kluba, meni su osobno najviše pomogli jer sam trenirao s njima jedan period i dijelio sve, i budite uvjereni da ovakve izjave i provokacije neće uspiti stvoriti razdor između nas kao dva kluba. Mertojak kao klub ima svoj cilj i viziju i ona nema veze s onim što piše jedna osoba kao što je igrač desne buže. Zaprešić je naš najbolji klub i na svom terenu je ostavljao momčadi kao što su szeged na samo jednom poenu tako da nema smisla ikad takvu ekipu podcijeniti ili je degradirati. Nemojte padati na ovakve sitne i podmukle provokacije, prvenstveno mi smo svi mladi međusobno veliki prijatelji i sutra neka bude odlična utakmica, a ostala ekipa na forumu molim vas ne pisite lazne informacije, radje se uhvatite treniranja, a ne tipkanja i gluhog telefona.

okrugljak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la okrugljak » 14 lis 2016, 19:30

gogi_st je napisao/la:Ja kao igrač Mertojaka sa sigurnošću vam mogu reći da igrač desne buže nije igrač Mertojaka niti ima bilo kakve veze s našim klubom, i želimo se kao klub ograditi od svih ovakvih izjava neke treće strane koja želi stvoriti neki nemir i neprijateljsku atmosferu pred jednu ovakvu utakmicu. Mertojak i Zaprešić su dva prijateljska kluba, meni su osobno najviše pomogli jer sam trenirao s njima jedan period i dijelio sve, i budite uvjereni da ovakve izjave i provokacije neće uspiti stvoriti razdor između nas kao dva kluba. Mertojak kao klub ima svoj cilj i viziju i ona nema veze s onim što piše jedna osoba kao što je igrač desne buže. Zaprešić je naš najbolji klub i na svom terenu je ostavljao momčadi kao što su szeged na samo jednom poenu tako da nema smisla ikad takvu ekipu podcijeniti ili je degradirati. Nemojte padati na ovakve sitne i podmukle provokacije, prvenstveno mi smo svi mladi međusobno veliki prijatelji i sutra neka bude odlična utakmica, a ostala ekipa na forumu molim vas ne pisite lazne informacije, radje se uhvatite treniranja, a ne tipkanja i gluhog telefona.
još meni viču da je gogi normalan, a ja ne vjerujem... :mrgreen:
respect ;)

gogi_st
Tek protipkao

Post Postao/la gogi_st » 14 lis 2016, 19:56

okrugljak je napisao/la:
gogi_st je napisao/la:Ja kao igrač Mertojaka sa sigurnošću vam mogu reći da igrač desne buže nije igrač Mertojaka niti ima bilo kakve veze s našim klubom, i želimo se kao klub ograditi od svih ovakvih izjava neke treće strane koja želi stvoriti neki nemir i neprijateljsku atmosferu pred jednu ovakvu utakmicu. Mertojak i Zaprešić su dva prijateljska kluba, meni su osobno najviše pomogli jer sam trenirao s njima jedan period i dijelio sve, i budite uvjereni da ovakve izjave i provokacije neće uspiti stvoriti razdor između nas kao dva kluba. Mertojak kao klub ima svoj cilj i viziju i ona nema veze s onim što piše jedna osoba kao što je igrač desne buže. Zaprešić je naš najbolji klub i na svom terenu je ostavljao momčadi kao što su szeged na samo jednom poenu tako da nema smisla ikad takvu ekipu podcijeniti ili je degradirati. Nemojte padati na ovakve sitne i podmukle provokacije, prvenstveno mi smo svi mladi međusobno veliki prijatelji i sutra neka bude odlična utakmica, a ostala ekipa na forumu molim vas ne pisite lazne informacije, radje se uhvatite treniranja, a ne tipkanja i gluhog telefona.
još meni viču da je gogi normalan, a ja ne vjerujem... :mrgreen:
respect ;)
To ti je jedina informacija koju si triba virovat :lol: :lol: , a sutra igram livu buzu, zgadila mi se desna odjednom :roll:

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir » 15 lis 2016, 13:58

zakaj nema LIVESTREAMA iz Zaprešića??

rambo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la rambo » 15 lis 2016, 14:16

bubimir je napisao/la:zakaj nema LIVESTREAMA iz Zaprešića??
http://bambuser.com/channel/kkmertojak

imas tu, al nazalost nije bas gledljivo

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 15 lis 2016, 21:30

Toliko o tome...
Mertojak nije loš..., dapače, ali još nije na toj razini da bi pobjedio Zaprešić doma.
Uz Grmoscicu oni jedini i mogu konkurirati za prvaka. Srećom Fuckar je otišao iz Zaprešića, da nije, bilo bi dosadno :)
Luko Del Ponte

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 16 lis 2016, 10:46

Prvenstvo tece u ocekivanom smjeru. Zapresic prvi. Mertojaku i Grmoscici borba za drugo mjesto. Za ispadanje najizgledniji Bjelovar i broba izmedju Velebia i Kandita. Santek i Milinkovic u Osjeku pokazuju smjer kojim Bjelovar ide a to je na zacelje tablice. Rezultati nedostojni i za trecu ligu.

Odgovorite