Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la cezar » 16 lis 2016, 20:25

Šta je bilo na tekmi Medveščak - Velebit Filipančić je izgubio 3-1 od Sladovića koji je koliko vidim srušio 417 čunjeva jel to on nije bacao zadnji set ????????
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 16 lis 2016, 20:37

cezar je napisao/la:Šta je bilo na tekmi Medveščak - Velebit Filipančić je izgubio 3-1 od Sladovića koji je koliko vidim srušio 417 čunjeva jel to on nije bacao zadnji set ????????
Ozljeda. Nije covjek kuglao godinu dana pa je nakon 3 seta napustio stazu. Imali su dvije izmjene prije zagrijavanja, a jedina preostala izmjena Vidak je ocito takodjer bio ozljedjen.

Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson » 16 lis 2016, 21:03

Neron je napisao/la:Prvenstvo tece u ocekivanom smjeru. Zapresic prvi. Mertojaku i Grmoscici borba za drugo mjesto. Za ispadanje najizgledniji Bjelovar i broba izmedju Velebia i Kandita. Santek i Milinkovic u Osjeku pokazuju smjer kojim Bjelovar ide a to je na zacelje tablice. Rezultati nedostojni i za trecu ligu.
Primijetih još ranije da je Neron posebno kritičan prema Bjelovaru koji je, po njegovu mišljenju, prvi kandidat za ispadanje pa sam malo provrtio statistike da vidim idu li mu brojke u prilog jer ja nisam stekao taj dojam, ali moguće da sam pristran. Pa pogledajmo statistiku ekipa http://free-bj.ht.hr/iks/razno/ekipe.pdf i igrača ekipa iz donjeg dijela tablice http://free-bj.ht.hr/iks/razno/igraci1.pdf, http://free-bj.ht.hr/iks/razno/igraci2.pdf.

Brojke ne lažu, Bjelovar je po gostujućem i ukupnom prosjeku trenutno sedma ekipa prvenstva. U prvoj šestorki Ima dva vrlo dobra igrača (Kasumović i Ž. Košutić), dva solidna (Vokšan i Šantek, bez obzira na kiks u Osijeku, na dva prethodna gostovanja ima solidan prosjek 590) te dva slaba (N. Košutić i Milinković). Mislim da su četiri kola premalo da se donese neki konkretan sud o ekipi, pogotovo ako je u ta četiri kola bila na tri gostovanja. Bodovni razmak između četvrte i posljednje ekipe je dva boda, nije to Zadar iz prošle sezone gdje je odmah bilo vidljivo čija majka crnu vunu prede. Bjelovar je na NBC kupu u Straubingu bio solidan, u skladu s trenutnim kapacitetom momčadi, a kod kuće ne gubi lako bodove; dovoljno je da kod kuće pobijedi izravne konkurente te "skine" nekog iz gornjeg dijela ljestvice i neće ispasti iz lige. Sljedeće kolo u Bjelovar dolazi Medveščak pa ćemo vidjeti kako stvari stoje. Inače, ako sve bude išlo po planu, s bjelovarske će se kuglane do kraja mjeseca streamati utakmice preko Youtubea u HD kvaliteti.

Bez obzira na sve, radije na forumu čitam i neutemeljene prognoze od pljuvanja po HKS-u jer je forum zbog konstantne pljuvačine i negative de facto mrtav. :roll:

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 16 lis 2016, 23:11

Orson hvala na analizi. Ne poznajem prilike u Bjelovarskom klubu ali vidim da ne stojite dobro i osobno nemam nista protiv vas samo pisem moj osobni stav koji naravno ne mora biti tocan ali smatram i dalje da je Bjelovar iducu sezonu u prvoj B ligi. Zadnje kolo ce me ili potvrditi ili demantirati. Ajbok.

inter
Tek protipkao

Post Postao/la inter » 17 lis 2016, 07:52

Osobno sam mišljenja da Bjelovar neće ispasti,jer kako kaže kolega Orson,doma bi trebali dobit cca 6 ili 7 tekmi i možda jedna vanjska i biti će dosta bodova za ostanak. Po meni najizgledniji kandidati za ispadanje su Medveščak I Velebit. Njihov subotnji duel je bio potvrda te konstatacije. Medvjedi totalno bez perspektive,sa kadrovima koji su svoje najbolje partije odigravali prije jedno 15 godina i ovo sve dalje je samo jedno veliko mučenje,a i Velebit je na tom tragu i spašava ga samo povratak Marka Zrileta na kuglačke staze.
Šta se tiče vrha tablice,Zaprešić i Mertojak će voditi borbu za to prvo mjesto,jer ne vidim ko bi im mogao otkinuti koji bod,pa samim time postoji mogućnost da budu odlučivali ukupni poeni. Jedini mali problem za Zaprešić bi moglo bit gostovanje kod Poštara,ali o tom potom. Za treće mjesto će vjerovatno nijanse odlučiti hoće li to bit Poštar,Osijek ili Grma. Ovi potonji su možda malo bliži tom trećem mjestu,jer imaju čovjeka prevage u liku i djelu Damira Fučkara.

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 17 lis 2016, 09:32

Nikola je napisao/la:
cezar je napisao/la:Šta je bilo na tekmi Medveščak - Velebit Filipančić je izgubio 3-1 od Sladovića koji je koliko vidim srušio 417 čunjeva jel to on nije bacao zadnji set ????????
Ozljeda. Nije covjek kuglao godinu dana pa je nakon 3 seta napustio stazu. Imali su dvije izmjene prije zagrijavanja, a jedina preostala izmjena Vidak je ocito takodjer bio ozljedjen.
tip je legenda, prvo ga ovin iz Velebita izvuku kao pričuvu od pričuvine pričuve, pa onda ide igrat ozlijeđen pa takav osvoji 3 seta osvoji poen :D a onda prije 4. ruke ode pod tuš , LEGENDOOO!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sprd sezone :o :o :o

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir » 19 lis 2016, 23:39

a ne kužim kakva to može biti ozljeda da nemreš izbacati tih 30 kugli makar iz mjesta.. pa da srušiš i 100 tih 100 drva je više u zbroju ekipe... ako nema više zamjena stisneš zube i odigraš još 30 bacanja.. a i jadan li je klub koji nema barem 8 zdravih igrača u zapisniku a igrali bi super ligu

igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la igrač desne buže » 20 lis 2016, 08:58

Derbi je iza nas, promašio sam prognozu ujedno i isprike ako sam nekoga uvrijedio. To mi nije bila namjera, samo sam napisao svoje razmišljanje i analizu.
Bez obzira što su me se odrekli moji dalamtinci ja ću i dalje navijati za Mertojak, Poštar i naravno Zadar kao naš najbolji klub u povijesti.

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 21 lis 2016, 10:50

igrač desne buže je napisao/la:Derbi je iza nas, promašio sam prognozu ujedno i isprike ako sam nekoga uvrijedio. To mi nije bila namjera, samo sam napisao svoje razmišljanje i analizu.
Bez obzira što su me se odrekli moji dalamtinci ja ću i dalje navijati za Mertojak, Poštar i naravno Zadar kao naš najbolji klub u povijesti.
Samo ti dalmatinac piši šta ti je na duši, svi smo već naučeni na ta vaša opća razmišljanja ,deri sinko :? :? :? :lol: :lol: :lol:

Moky
Tek protipkao

Post Postao/la Moky » 22 lis 2016, 17:06

Gledate li prijenos iz Splita?
Zanimljivo kako se brzo proglašavaju rezultati prvog bloka.

Odgovorite