Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
kulen
Tipka sa dve ruke

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la kulen » 29 ožu 2017, 13:17

ponašate se ko nedojebana mlada
gogi i buža iz istog kluba, jedan se skriva pred drugim, jedan o zajedništvu u klubu drugi podjebava preko foruma, jadno :x :x :x :x :x al nije ništa čudno, intriga je izjedala i veće od vas

sramite se :oops: :oops: :oops: :oops:

gogi_st
Tek protipkao

Post Postao/la gogi_st » 29 ožu 2017, 14:03

kulen je napisao/la:ponašate se ko nedojebana mlada
gogi i buža iz istog kluba, jedan se skriva pred drugim, jedan o zajedništvu u klubu drugi podjebava preko foruma, jadno :x :x :x :x :x al nije ništa čudno, intriga je izjedala i veće od vas

sramite se :oops: :oops: :oops: :oops:
Iz našeg kluba nije, iako stalno priča da je, ja se ne skrivam od nikoga, zna se tko sam, a neki se ne žele predstaviti zbog tko zna kojih razloga; provokacija, ruganja, sprda... pa ako vas to veseli samo dajte...

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 30 ožu 2017, 09:21

baš sam pregledao sve postove od desne buže i osim konstantnog vapaja za vlastitim kuglama čovjek je točno predvidio i rekao što će se desiti
prije svakog derbija podigao je tenzije uz sitne provokacije ali ne prema mertojaku nego prema klubovima sa kojima je mertojak igrao i što se desilo - martojak je prvak baš kako je predvidio
u međuvremenu igrači mertojaka napadaju bužu jer bodri svoj klub i malo podiže tenzije kao da se ovi ne zamjere nikome dok u istom trenutku uprava mertojaka igračima osijeka nakon utakmice ostavlja vrečicu sa nekoliko pivi i sokova obješenu u garderobi , takav znak dobrodošlice još nije viđen na ovim prostorima i iz tog razloga ja tim ljudima neću čestitati nego reći da je to sramotno i u najmanju ruku drsko i nepristojno. sportski i kulturno je za napomenuti da nemaju novaca ili da jednostavno nismo u stanju popiti piće ali ovako nekulturno i provokacijsko ponašanje nije zabilježeno nikada .
sa jedne strane mertojak se ovdje ograđuje od nepoznate osobe kako se ne bi zamjerio nikome i kako bi ispali lijepi i savršeni dok se sa druge strane na jedan drzak i nesportski način odnose prema klubu i igračima koji ničim nije zaslužio jedan takav čin.
ne bi ovo napisao nikada ali kada sam vidio da se napada čovjeka koji navija za svoj klub + njihov odnos prema osijeku onda neka kuglači znaju da stvari u mertojaku nisu baš onakve kakve se prezentiraju

gogi_st
Tek protipkao

Post Postao/la gogi_st » 30 ožu 2017, 11:19

julio je napisao/la:baš sam pregledao sve postove od desne buže i osim konstantnog vapaja za vlastitim kuglama čovjek je točno predvidio i rekao što će se desiti
prije svakog derbija podigao je tenzije uz sitne provokacije ali ne prema mertojaku nego prema klubovima sa kojima je mertojak igrao i što se desilo - martojak je prvak baš kako je predvidio
u međuvremenu igrači mertojaka napadaju bužu jer bodri svoj klub i malo podiže tenzije kao da se ovi ne zamjere nikome dok u istom trenutku uprava mertojaka igračima osijeka nakon utakmice ostavlja vrečicu sa nekoliko pivi i sokova obješenu u garderobi , takav znak dobrodošlice još nije viđen na ovim prostorima i iz tog razloga ja tim ljudima neću čestitati nego reći da je to sramotno i u najmanju ruku drsko i nepristojno. sportski i kulturno je za napomenuti da nemaju novaca ili da jednostavno nismo u stanju popiti piće ali ovako nekulturno i provokacijsko ponašanje nije zabilježeno nikada .
sa jedne strane mertojak se ovdje ograđuje od nepoznate osobe kako se ne bi zamjerio nikome i kako bi ispali lijepi i savršeni dok se sa druge strane na jedan drzak i nesportski način odnose prema klubu i igračima koji ničim nije zaslužio jedan takav čin.
ne bi ovo napisao nikada ali kada sam vidio da se napada čovjeka koji navija za svoj klub + njihov odnos prema osijeku onda neka kuglači znaju da stvari u mertojaku nisu baš onakve kakve se prezentiraju
Niko nije lijep i savršen, pa tako ni mi. Ali svaka priča ima dvije strane, ili onako kako je netko želi prezentirati. Meni je žao ako ste se vi osjetili uvrijeđenima, ali kuglački klub Mertojak u sklopu kuglane nema adekvatan objekt i šank za počastiti protivničke ekipe. Uz kuglanu je sportska kladionica gdje igrači osobno ako žele mogu počastiti nekoga i to nerijetko čine. Stoga klub već dvije godine od kada je u prvoj ligi prije svake utakmice kupi u dovoljnoj količini piva, gaziranog i negaziranog soka, te to prije utakmice dočeka protivnike u njihovoj svlačionici u znak dobrodošlice da imaju tokom i poslije utakmice. U pravilu naš kapetan ili netko većinom napomene gostima da je kupljeno piće za njih i da ih čeka u svlačionici, možda ovaj put zbog gužve to nije stigao pa se netko uvrijedio (utakmica bude prije naše, pa je i taj prijelaz brzinski iz jedne u drugu svlačionicu uvijek problem)Tvrdnja da vas vrećica čeka obješena kao tko zna kome nije istina, već bude na klupi. Tako je bilo i prošle godine svim protivnicima, pa tako i ove. Mi ne možemo više od toga i nitko se nije žalio do sada. Isto tako Julio nemoj ni zaboravit da su igrači Osijeka vratili istom mjerom uz jasno dano do znanja konobaru da se igračima Mertojaka ne daje piće sa šanka.

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 30 ožu 2017, 12:14

A gledajte, uvjek je neki klub sa nekim u boljim sa nekim u losijim odnosima i to je razumljivo. Me vidim zasto nebi Mertojaku ili bilo kome cestitao na osvojenom naslovu ako su taj naslov osvojili cisto bez nekih namjestanja i slicno. A ovo sve ostalo tko kome placa pivo cevape i slicno je nebitno.

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 30 ožu 2017, 12:29

sve mi smrdi na zavist a ne na sportski rivalitet
ebeš piće ako ga ne popiješ skupa u zajebanciji

to je tak kad pomješaš na utakmici rekreativca+amatera(koji misli da je profi)+profesionalca = sve skupa goli Q :oops: :oops: :oops:
gogi ne kmeči bez veze :x , nisam baš primjetio da vas je netko tu na forumu pretjerano vrijeđao, buža zajebant očigledno :roll: :roll: :roll: :roll:
ove godine ste skupili nešto para da kupite igrače i zasluženo odnijeli prvenstvo i to je to ;) ;) ;) ;) ;) ;)

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 30 ožu 2017, 17:48

kulen je napisao/la:...ove godine ste skupili nešto para da kupite igrače i zasluženo odnijeli prvenstvo i to je to ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Navodno budžet sezone samo 100.000kn...
Tako barem prezentirano javnosti od strane njihovog presidentea...

HR2...Sport i glazba...19.02.2017.
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 30 ožu 2017, 21:51

Nadovezujući se na minuli post, a nakon što je nekolicina (SMS) poruka stigla na posve pogrešne adrese ljudima koji nemaju pojma o čemu se radi...

Momci, zašto ste se odmah dignuli na sve četiri?!?
Nitko ne spori osvojenu titulu...

Kulen je dobacio nešto o prikupljenim parama, a ja sam dodao opasku na nebuloznu izjavu u medijima (pošto većina nas ima neku okvirnu predodžbu o nekim tarifama i troškovima)...

Slušao sam emisiju uživo vozeći se kući sa skijanja i nisam mogao vjerovati dok sam čuo taj podatak...
Ispravite me, ali gosti su bili Marinović i Dragičević...mislim da je voditelj bio Srđan Fabijanac (ili Edo Pezzi, ne razlikujem ih baš)...oko 19,30h uveče, nedjelja 19.02.2017., Hrvatski radio Drugi program

voditelj je goste kolko se sjećam predstavio kao trenera i predsjednika...a nitko ga nije ispravio...ja vam ne gledam u registar udruga tko je tko, samo prenosim intervju sa nacionalnog radija

A sad...kako ste vi odabrali tko će vas predstavljati, kakve ste mu naputke dali glede izjava te u konačnici što je isti rekao, nisam ja kriv...

Al izjava je glasila da je godišnji budžet 100.000 kn i da je problem sada pošto nije u ST donijet proračun da li ćete uopće moći otići na 2 gostovanja u Osijek i završiti (šampionsku) sezonu
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 01 tra 2017, 16:36

Da li tko zna zašto nema rezultata na aplikaciji sa utakmice MKK "Rijeka" i KK "Zadar". Mogao je biti prijenos u živo jer kuglana Mlaka ima kamere.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 01 tra 2017, 19:32

Stvarno sramota. KK "Željezničar" na svojim stranicama prije objavi rezultat kvalifikacija iz Rijeke nego onaj tko je plaćen za to
i čija je to dužnost (HKS - voditelj lige).

Odgovorite