Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
kulen
Tipka sa dve ruke

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la kulen » 22 ruj 2017, 09:18

julio je napisao/la:ma dajte ljudi ne filozofirajte previše , kuglana je neispravna
ako hks želi da klubovi igraju na neispravnim kuglanama neka igraju jer kao što svi ovdje kažu uvjeti su isti za sve
u nogometu ako padne kiša teren se namoči i prekida se utakmica a u bjelovaru kad padne kiša namoči se daska položnica + pola kuglane i kao da se ništa nije desilo
Sve smrdi da se utakmica treba poništiti i ponoviti na suhim daskama i novom linoleumu :o :shock: :o :shock: :o :shock:

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 22 ruj 2017, 09:52

kulen je napisao/la:
julio je napisao/la:ma dajte ljudi ne filozofirajte previše , kuglana je neispravna
ako hks želi da klubovi igraju na neispravnim kuglanama neka igraju jer kao što svi ovdje kažu uvjeti su isti za sve
u nogometu ako padne kiša teren se namoči i prekida se utakmica a u bjelovaru kad padne kiša namoči se daska položnica + pola kuglane i kao da se ništa nije desilo
Sve smrdi da se utakmica treba poništiti i ponoviti na suhim daskama i novom linoleumu :o :shock: :o :shock: :o :shock:
To je stvar HKS-a. Oni su tu da štite klubove od namjernih (nekada Zadar, Gospić i Novska) i u slučaju Bjelovara nenamjernih grubih kršenja tehničkih propisa jer nije (nadam se da nije) vodstvo Bjelovara krivo što im je grad dao lokaciju koja nije adekvatna za kuglanu. Taj prostor je stalno pod vodom, vlažan i uvjeti su jako loši. Kuglana kada je napravljena - bila je fenomenalna, igralo se na visoke rezultate i svi su voljeli doći kuglati tamo. Sada je situacija obrnuta. Iskreno, meni je žao Bjelovara jer su u nezgodnoj situaciji ali kuglana jako utječe na rezultate, kroji ligu. Prošle godine je Zaprešić izgubio prvenstvo zbog utakmice u Bjelovaru i u razgovoru s igračima svi su imali primjedbe na daske, kasnije su se daske i promijenile. Nije mi jasno zbog čega se klubovi ne žale. Dio odgovornosti je i na tim klubovima koji sadomazohistički igraju tamo i ne žale se a veći dio na HKS-u. Zašto HKS ne pomogne Bjelovaru da se stisne grad Bjelovar. Da održe zajednički sastanak sa gradonačelnikom gdje bi ukazali na problem kako bi se osigurali novci za sanaciju. Zašto ne i financijski pomoći Bjelovaru? Ali dozvoliti igrati u toj močvari je nedopustivo.

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 22 ruj 2017, 11:41

Opet ponavljam. Da je Osijek dobio utakmicu o kuglani u Bj nebi bilo niti rijeci. Sada se skupili najveci mozgovi kuglackog foruma i pljuju po Bjelovaru a pola njih niti ne zna gdje kuglana u Bjelovaru. Ja prvi nisam upoznat sa stanjem u Bjelovaru ali ne vjerujem da je toliko lose kako ovdje "strucnjaci" pisu. A ako ste toliko sigurni da je neispravna prijavite ih izbacite iz lige i kamenujte na trgu. Ali pogledajte snimku utakmice i pogledajte kako su igrali pa ce vam biti jasnije. Najlakse je pljuvati.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 22 ruj 2017, 12:37

Situacija uopće nije ni približno takva kakvom bi je neki htjeli prikazati. Što ako Osijek izgubi i u Novskoj ovo kolo? Hoćemo i Novsku onda proglasiti neispravnom. Samo napominjem da je pregled obavljen prije par dana...
A opet me tjerate i da branim HKS sa ovakvim blesavim frazama "...trebalo bi zaštititi klubove, napraviti pritisak prema gradu ...". Jel itko iz Osijeka išta službeno napravio svezi glede toga? Napisao napomenu na zapisniku (besplatno)? Najavio žalbu? Kontaktirao ikoga (KK "Bjelovar", voditelja lige...)?
Ajd više sjašite sa toga, ako je to jedina zanimljiva stvar u kuglanju trenutno onda nam zbilja kao sportu ide fenomenalno.
Luko Del Ponte

arhont
Tek protipkao

Post Postao/la arhont » 22 ruj 2017, 12:42

Iako sam rekao da odustajem od daljnje rasprave o napačenoj kuglani u Bjelovaru, dao sam si truda da svima koji ove sezone nisu vidjeli kuglanu u Bjelovaru zapravo pokažem o kakvim se točno oštećenjima radi. Napominjem da je ona snimka na Youtubeu koju Neron spominje mučki ISCENIRANA i namontirana da izgleda da su staze suhe i ravne.
Autentična snimka sa sinoćnjeg treninga na kuglani u Bjelovaru:

https://www.youtube.com/watch?v=mxtNtebRacI

A ovdje se najbolje vidi stanje daske položnice na prozivanoj stazi 4:

https://www.youtube.com/watch?v=KqYR1k3-6s4

te se vidi da to ujedno ne utječe na rezultat.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

malo sam se našalio... ajmo kuglat ljudi, šta vam je?

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 23 ruj 2017, 19:55

Evo ljudi Osijek je na jedvite jade dobio. Valjda sada nece biti kukanja o ispravnosti kuglane. Moram priznati da me u prva dva kola Grmoscica jako neugodno iznenadila pogotovo takticki. A svi ostali rezultati ocekivani.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 23 ruj 2017, 20:31

Umalo i u Novskoj neispravna kuglana .............
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 24 ruj 2017, 11:05

Koliko vidim da se ljudi zale da nije bilo video prijenosa iz Zapresica. Smatram da bi se ekipa Bjelovara trebala zaliti na to i da se utakmica upise kao 8:0 za Bjelovar. 8-) 8-)

arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy » 24 ruj 2017, 11:19

Bio prijenos

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 24 ruj 2017, 11:40

arcy je napisao/la:Bio prijenos
Nadam se da je shvaceno da se salim. Nego jel se zna kada se Zapresic seli na novu kuglanu?

Odgovorite