Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
newform1
Forumsko piskaralo

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la newform1 »

bubimir je napisao/la:
Macna je napisao/la:
bubimir je napisao/la:igračima Zaprešića opet kao i prošle godine priznati rezultati iz utakmice lige prvaka kao rezultati na PRC ??? ovo nema nikakvog smisla više---
da i?
pa daj mi primjer iz nekog drugog sporta di još toga ima?? bacim koplje recimo na olimpijadi 85 m i to mi se prizna za pr. evrope recimo... možda je kuglana taj dan za tu utakmicu bila bolje pripremljena nego drugi dan kad se igralo prvenstvo'?? ...ali čak ni to nema veze.. to nije prirodno da se rezultati s jednog tipa natjecanja prebacuju u drugo natjecanje.. da mi je samo znati koji lumen se toga dosjetio
Imaš hrpe primjera gdje se međunarodno natjecanje priznaje za nacionalno prvenstvo. Drugo, PRC se nastavilo odmah nakon utakmice LP-a, tako da teza o pripremljenosti kuglane...
A najveći problem je kalendar natjecanja gdje se nije uopće nije mislilo na termine za regije.
otrov
Tek protipkao

Post Postao/la otrov »

Ja,kao veliki navijač Grmoščice ne mogu a da ne odgovorim na ove otrovne strelice koje su upućene mom voljenom klubu.Povijest je takva kakva je,okrenimo se budućnosti jer grma igra možda najbolju sezonu do sada i u borbi je za prva dva mjesta.Uz prekaljeni dvojac Fučkar,Galjanic i mlade snage,ne mogu a da ne primjetim da se budi i diže u formi kapetan kluba Milan Uzelac,i zato na tebi Milane temeljimo drugi dio sezone,a kad vidim kak navijaju i kak ga gledaju one mlade curice iz Admirala,i sam poželim da sam mlađi 30 godina. I zato kapetane povedi nas u europu i u nove pobjede.
okrugljak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la okrugljak »

otrov je napisao/la: a kad vidim kak navijaju i kak ga gledaju one mlade curice iz Admirala.
Idem povracat :D
Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson »

Kaj si se OTROVal? :D
julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

otrov je zbilja otrovan :lol:
kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen »

otrov je napisao/la:Ja,kao veliki navijač Grmoščice ne mogu a da ne odgovorim na ove otrovne strelice koje su upućene mom voljenom klubu.Povijest je takva kakva je,okrenimo se budućnosti jer grma igra možda najbolju sezonu do sada i u borbi je za prva dva mjesta.Uz prekaljeni dvojac Fučkar,Galjanic i mlade snage,ne mogu a da ne primjetim da se budi i diže u formi kapetan kluba Milan Uzelac,i zato na tebi Milane temeljimo drugi dio sezone,a kad vidim kak navijaju i kak ga gledaju one mlade curice iz Admirala,i sam poželim da sam mlađi 30 godina. I zato kapetane povedi nas u europu i u nove pobjede.
šta bi da si mlađi 30 godina, i ti bi ga gledal :o :shock: :shock: :shock: :o :o :shock: :shock:
otrov
Tek protipkao

Post Postao/la otrov »

To što sam rekao da ga gledaju i navijaju za njega,meni više izgleda kao da su pronašle svog idola u kuglanju. I tu zbilja nema nista loše,zato bez loših komentara molim vas.
Kegelmaniac
Raspisani lik

Post Postao/la Kegelmaniac »

bubimir je napisao/la:
Macna je napisao/la:
bubimir je napisao/la:igračima Zaprešića opet kao i prošle godine priznati rezultati iz utakmice lige prvaka kao rezultati na PRC ??? ovo nema nikakvog smisla više---
da i?
pa daj mi primjer iz nekog drugog sporta di još toga ima?? bacim koplje recimo na olimpijadi 85 m i to mi se prizna za pr. evrope recimo... možda je kuglana taj dan za tu utakmicu bila bolje pripremljena nego drugi dan kad se igralo prvenstvo'?? ...ali čak ni to nema veze.. to nije prirodno da se rezultati s jednog tipa natjecanja prebacuju u drugo natjecanje.. da mi je samo znati koji lumen se toga dosjetio
Slažem se, meni nije jasno zbog čega je trener Zaprešića pristao na takvu glupost ili je to on predložio? Ja sam 100% siguran da bi svi igrači Zaprešića osim Bolanče imali bolje rezultate nego na utakmici. Ipak je nastup u utakmici malo veće opterećenje nego igrati bez pritiska na svojoj kuglani. Mi se u Zagrebu bunimo na kalendar natjecanja HKS-a a onda natjecanje stavimo u vrijeme kada znamo da se igra liga prvaka a imamo poprilično puno vremena da se takva prvenstva odigraju.
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Slažem se, meni nije jasno zbog čega je trener Zaprešića pristao na takvu glupost ili je to on predložio? Ja sam 100% siguran da bi svi igrači Zaprešića osim Bolanče imali bolje rezultate nego na utakmici. Ipak je nastup u utakmici malo veće opterećenje nego igrati bez pritiska na svojoj kuglani. Mi se u Zagrebu bunimo na kalendar natjecanja HKS-a a onda natjecanje stavimo u vrijeme kada znamo da se igra liga prvaka a imamo poprilično puno vremena da se takva prvenstva odigraju.[/quote]

Da? Kada to? Ljeti?
Kegelmaniac
Raspisani lik

Post Postao/la Kegelmaniac »

newform1 je napisao/la:Slažem se, meni nije jasno zbog čega je trener Zaprešića pristao na takvu glupost ili je to on predložio? Ja sam 100% siguran da bi svi igrači Zaprešića osim Bolanče imali bolje rezultate nego na utakmici. Ipak je nastup u utakmici malo veće opterećenje nego igrati bez pritiska na svojoj kuglani. Mi se u Zagrebu bunimo na kalendar natjecanja HKS-a a onda natjecanje stavimo u vrijeme kada znamo da se igra liga prvaka a imamo poprilično puno vremena da se takva prvenstva odigraju.
[/quote] Da? Kada to? Ljeti?[/quote]

Slobodnih nedjelja koliko hočeš, neki igrači mogu baciti i četvrtak, petak umjesto treninga. Sve se može uz volju i kvalitetne ljude.
Odgovorite