Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la Orson » 05 ožu 2018, 12:43

Ja sam mislio da je "Bjelovar preslab da bi bio bilo kakva prijetnja" pa da nakon utakmice neće biti izvlačenja na "neispravnu" kuglanu, nego će se športski priznati poraz. Očito sam se prevario. :lol:

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 05 ožu 2018, 12:54

lukodp je napisao/la:Znači po vama ni Poljud ni Gospić ni Pampas ni Bjelovar a vidim tu se i Hećim spominje znaći ni Novska... nisu ispravne ... Pola lige kugla na neispravnim kuglanama jel ? :roll: :lol:
Ne, samo sam za Bjelovar napisao da je neispravna. Ostali nabrojani pripremaju kuglanu da pada što teže što je suprotno pravilniku i zdravom razumu. Vjerujem da kada žicaju novce od lokalne uprave lažu kako im treba para za održavanje kuglane pa onda te pare potroše na janjetinu s Mikcom.
Zadnja izmjena: Kegelmaniac, dana/u 05 ožu 2018, 12:59, ukupno mijenjano 1 put.

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 05 ožu 2018, 12:58

Orson je napisao/la:Ja sam mislio da je "Bjelovar preslab da bi bio bilo kakva prijetnja" pa da nakon utakmice neće biti izvlačenja na "neispravnu" kuglanu, nego će se športski priznati poraz. Očito sam se prevario. :lol:
Od 150 utakmica na 150 različitih ispravnih kuglana Grmoščicu sa ovom ekipom ne možete pobijediti niti na jednoj - čak sam uvjeren da bi sa Rijekom i Novskom imali velikih problema. Naravno da u Bjelovaru, Pampasu, Poljudu, Gospiću, Novskoj i ostalim uredno pripremljenim i ispravnim kuglanama gdje igrači jedva čekaju da nastupe mi imamo šanse 0,5%.
Čestitao bih da pobijedite na ispravnoj kuglani u regularnim uvjetima. Ovo što je trenutno u Bjelovaru nema veze sa ispravnom kuglanom.

Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson » 05 ožu 2018, 13:12

Pišeš nebuloze, Grmoščica je bolja ekipa od Bjelovara, ali sigurno ne toliko koliko ti misliš. Bjelovar zbog mladosti i neiskustva pojedinih igrača ima velike oscilacije u rezultatu pa je svaka utakmica lutrija, i protiv vodećeg i protiv posljednjeg na ljestvici. Kao što sam i napisao prije utakmice, ako ne bude cifre ispod 500, Grmoščica neće kući s bodovima. Htjeli biste biti prvaci, a ne možete Bjelovara pobijediti, dajte najte.

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 05 ožu 2018, 13:15

Orson je napisao/la:Pišeš nebuloze, Grmoščica je bolja ekipa od Bjelovara, ali sigurno ne toliko koliko ti misliš. Bjelovar zbog mladosti i neiskustva pojedinih igrača ima velike oscilacije u rezultatu pa je svaka utakmica lutrija, i protiv vodećeg i protiv posljednjeg na ljestvici. Kao što sam i napisao prije utakmice, ako ne bude cifre ispod 500, Grmoščica neće kući s bodovima. Htjeli biste biti prvaci, a ne možete Bjelovara pobijediti, dajte najte.
Zaprešić prošle godine izgubi prvenstvo upravo zbog vas i neispravne kuglane u Bjelovaru. Ove godine mi izgubimo šansu za prvo mjesto isto u Bjelovaru. Pa koliko HKS-u treba da progleda? Ja znam da ste vi uvjereni kako je vaša kuglana bolja i od nove kuglane u Zaprešiću ali na žalost svih ostalih klubova to nije tako.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 05 ožu 2018, 13:20

eto dođe i dan kada moram braniti zelene jer da sam i ja tamo kuglao pozelenio bih od muke :lol:
to je ono što ja pričam već 2 godine , rade budale od svih nas , rade od prvenstva lakrdiju , hks dopušta da se igra na drlogu i sve super
bacio sam pogled na utakmicu , svatko ko zna nešto o kulanju neka pogleda fučkara i sve će biti jasno , ništa drugo ne morate gledati

arhont
Tek protipkao

Post Postao/la arhont » 05 ožu 2018, 13:26

Opet izljevi uvreda po našoj kuglani, a sad je krenulo i po nama kao ekipi. Bez obzira na išta, izjaviti da Bjelovar ne bi pobijedio ni trećeligaša je, neću reću uvredljiva, već kranje neozbiljna i stvarno se zapitaj što radiš čovječe...
Ja nisam tip koji odustaje (vidi se po lošoj igri :D ) ali stvarno više mi dođe da se maknem iz svega ovoga... Sad ispada da je Bjelovar jedna nekvalitetna niže trećeligaška ekipa koja pobjeđuje na račun preorane i potopljene kuglane na kojoj samo Bjelovar zna igrati?! Ajde što je iduće? I ne, nisam isprovociran, već jadan...
5 dana u tjednu sam na toj kuglani brate mili...

Da smo izgubili, jednog slova ne bi bilo o kuglani.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 05 ožu 2018, 13:32

arhont je napisao/la:Opet izljevi uvreda po našoj kuglani, a sad je krenulo i po nama kao ekipi. Bez obzira na išta, izjaviti da Bjelovar ne bi pobijedio ni trećeligaša je, neću reću uvredljiva, već kranje neozbiljna i stvarno se zapitaj što radiš čovječe...
Ja nisam tip koji odustaje (vidi se po lošoj igri :D ) ali stvarno više mi dođe da se maknem iz svega ovoga... Sad ispada da je Bjelovar jedna nekvalitetna niže trećeligaška ekipa koja pobjeđuje na račun preorane i potopljene kuglane na kojoj samo Bjelovar zna igrati?! Ajde što je iduće? I ne, nisam isprovociran, već jadan...
5 dana u tjednu sam na toj kuglani brate mili...

Da smo izgubili, jednog slova ne bi bilo o kuglani.
i meni dođe da da pobjegnem od svega toga kada vidim na kakvoj kuglani hks dopušta igrati

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 05 ožu 2018, 13:35

Opravdavanje kuglane u Bjelovaru me podsjeća na Mamićeve presice, čista perverzija.

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 05 ožu 2018, 13:51

Lagano me boli ona stvar kak se vi osječate jer ne poduzimajući ništa i igranjem na tim daskama zapravo pljujete svima nama u facu, sigurno se smijete nakon što ekipe odu sa kuglane, otvorite pivice i kažete eto još jedne budaletine smo otpremili, gle nisu se ni žalili - ko ih hebe.
Objekt već 15 godina smrdi po vlagi, godinama propušta vodu, rekli ste da su vam i pumpe skoro stalno uključene.
Sada je jedino staza 4 donekle ispravna, ostale daske su za igrače koji malo zabijaju kuglu smrt. Doslovno smrt, vi nemate pojma gdje će vam kugla završiti. Zar je to normalno za klub u prvoj ligi? Zar je normalno da se dopušta igranje na takvoj kuglani? Pa kako vas nije sram? Još pokušavate tu braniti nešto a svi znaju kako je tamo. Pobijedi me, deklasiraj, ubi me 500 čunjeva ali na ispravnoj kuglani i ja ti stisnem prvi ruku. Ovako ispadate manipulatori, isto kao što je bio Hećimović nekada ali dočekala ga je Božja pravda kada je najmanje očekivao i to u Osijeku kod nažalost pokojnog SLAVONCA.

Odgovorite