Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la cezar » 20 srp 2018, 12:48

kulen je napisao/la:Postavlja se pitanje : "Zašto su svi ponajbolji igrači pobjegli iz Medvešćaka nakon izborene 1. lige?" :roll:
Sve je to tako žalosno :cry:
Koji je ovo sarkazam ovdje postavljaš pitanje a u postu Brbljanje-Postavi pitanje sam odgovaraš :lol: :lol: na ovo pitanje
Re: Postavi pitanje
PostPostao/la kulen » 20 srp 2018

Pozoveš igrača ponudiš mu mjesečno 1000 eura, platiš prvi i pola drugog, onda ne platiš 6-7 mjeseci, onda on popizdi i više neće da trenira i igra, onda ti kao klub digneš disciplinski postupak protiv njega jer je svojim neigranjem oštetio klub i nije ostvaren plan , na kraju ga još prijaviš savezu, na kraju je sretan da dobije ispisnicu bez obzira na prevaru............., tako se to radi u nekim sredinama :cry: :cry: :cry:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 23 srp 2018, 20:15

Gledam popis igrača po klubovima za iduću sezonu. Marka Jeličića nema na popisu niti KK "Zadra" niti KK "Kandita". Da li prepucavanje oko
promjene kluba još nije završeno.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 24 srp 2018, 09:03

zeljar je napisao/la:Gledam popis igrača po klubovima za iduću sezonu. Marka Jeličića nema na popisu niti KK "Zadra" niti KK "Kandita". Da li prepucavanje oko
promjene kluba još nije završeno.
Da si "bolje gledao" vidio bi da je registracijska komisija dala rok od 8 dana Jeličiću da regulira nepodmirene obaveze prema Zadru a danas to istjeće pa ćemo vidjeti sutra. ;)
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 24 srp 2018, 12:34

Cezare, gledao sam ja jako dobro. Ako nisu odobrili transfer radi neki dugova ( :lol: :lol: :lol: :lol: ) mogao je ostati na popisu igrača bivšeg
kluba. Ovako čovjeka nema nigdje. Jednostavno ga izbacili tj.kao da ne postoji.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 24 srp 2018, 13:42

zeljar je napisao/la:Cezare, gledao sam ja jako dobro. Ako nisu odobrili transfer radi neki dugova ( :lol: :lol: :lol: :lol: ) mogao je ostati na popisu igrača bivšeg
kluba. Ovako čovjeka nema nigdje. Jednostavno ga izbacili tj.kao da ne postoji.
Pa po.meni nije mogao ostati na popisu igrača Zadra jer je potpisao pristupnicu za Kandit . A pošto komisija nije odobrila prelazak čeka se ovih 8 dana i onda ako se ne odobri on ostaje na popisu Zadra.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 01 kol 2018, 17:40

Evo dođe i 01.08. m Marka Jeličića nema na spisku prijavljenih igrača niti kod KK "Zadra" niti kod KK "Kandita". Nešto se gadno zakuhalo kada niti
HKS to još nije riješio.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 01 kol 2018, 21:59

GO

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 01 kol 2018, 22:47

KOLEKTIVNI.

pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro » 01 kol 2018, 23:43

Prvenstvo u GO ekipno (ili kolektivno),a prvenstvo u plaćama pojedinačno !
Ostalo će se ionako riješiti na volju naroda....

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 02 kol 2018, 16:30

zeljar je napisao/la:Evo dođe i 01.08. m Marka Jeličića nema na spisku prijavljenih igrača niti kod KK "Zadra" niti kod KK "Kandita". Nešto se gadno zakuhalo kada niti
HKS to još nije riješio.
Marko Jeličić je uredno na popisu KK Zadar.
https://aplikacija.kuglanje.hr/kuglacki_klub/190

Odgovorite