Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
julio
Raspisani lik

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la julio »

Kegelmaniac je napisao/la:Osijek odmah početkom godine dolazi u hram kuglanja i teško da nas mogu zaobići ako odigramo ovako kako smo odigrali u subotu. f
lijepo je biti optimističan samo treba vidjeti kako će tu formu vaši stariji igrači održati kroz zimu

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

arhont je napisao/la:Orson nemoj se puno buniti pa ovaj put smo dost' dobro prošli. Malo nam se štuca i to je to :-) :-)
da li kiss uživa u kuglanju na vašoj novopreuređenoj kuglani ? :roll:
sigurno jedva čeka početak drugog dijela kako bi što prije došao do bjelovara na novu utakmicu

arhont
Tek protipkao

Post Postao/la arhont »

Pa gdje si Julio kućo stara...vidim ja piše se o Bjelovaru a tebe nema, reko šta mu je...

Pogledaj snimku tekme pa ćeš vidjeti tko je uživao a tko ne...Bilo je i dobrih i loših rezultata, nemoj Kiša izdvajat. I bar mu napiši prezime velikim slovom, ipak malo poštovanja...

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron »

Objektivan osvrt na prvi dio sezone :twisted:

Zapresic - Kao sto sam im nakon prvog kola cestitao na naslovu,promjenilo se nije nista. Pravi profesionalni kluba sa pravim vodstvom i ekipom i podrskom lokalne zajednice.

Mertojak iznenadjujuci poraz od medvescaka ali ocekivani plasman na tablici. Ne bih toliko dizao Marinovica u nebesa da decki bez njega ne mogu ali definitivno nedostaje.

Grmoscica- vlak koji juri u provaliju sa provjerenim penzionerima bez neke perspektive idu ih cifre i rezultati ali nece Galjanic I Fuckar kuglato do stopete. Vjerojatno ima mladih koji kucaju na vrata prve ekipe i treba im dati sansu.

Osijek-dobra kombinacija mladosti i iskustva ali previse trose energije svojom ogorcenoscu prema drugima i trazenjem krivaca u drugima za svoje poraze prvenstveno mislim na julia alias Musanic i definitivno im treba trener koji ce te decke nauciti sportskom zivotu maknuti od boce i sigurno su prvaci za par god.

Medvescak - bodova ko u prici. Kako ? ni sam ne znam

Bjelovar - otpravili domaceg igraca Santeka u nizu ligu i uzeli Kiša i koliko sam imao za cuti debelo platili a on ima prosjek od 530 sto vjerujem da mogu naci u bilo kojem bjelovarskom nizerangiranom klubu besplatno. Ali inace mi je nejasna njihova politika i perspektiva im je zivotarenje i nadanje da ce netko biti losiji od njih. Mladih nema na vidiku a ako se pojacaju sa jos jednim Kišem jao si ga njima.

Zadar - domacinska ekipa i ne vjerujem da ce imati problema sa ostankom u ligu

Kandit- isto kao Bjelovar

Velebit- isto kao Bjelovar

Postar- po meni nerealno nisko na tablici jer ih smatram boljim od nekih ovdje ekipa.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

Neron je napisao/la: Osijek-dobra kombinacija mladosti i iskustva ali previse trose energije svojom ogorcenoscu prema drugima i trazenjem krivaca u drugima za svoje poraze prvenstveno mislim na julia alias Musanic i definitivno im treba trener koji ce te decke nauciti sportskom zivotu maknuti od boce i sigurno su prvaci za par god.
omašio si celi fudbal
niti sam ja mušanić niti su igrači pijanice , to je mlada ekipa koja voli proslaviti nakon utakmice ili izaći subotom vanka i što je tu loše ?!
sve su to odgovorni igrači koji drže do sebe i do kluba... nisi to govorio kada je mertojak stavljao slike i video opijanja nakon svake utakmice , što su više takvih slika i videa stavljali na facebook imali su više igrača u reprezentaciji
pogodio si jedino da će ekipa biti prvak kroz par godina kada se zaprešić zasiti trofeja , odličnih rezultata ali i kada dođe do promjene njihovog igračkog kadra

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

arhont je napisao/la:Pa gdje si Julio kućo stara...vidim ja piše se o Bjelovaru a tebe nema, reko šta mu je...
Pogledaj snimku tekme pa ćeš vidjeti tko je uživao a tko ne...Bilo je i dobrih i loših rezultata, nemoj Kiša izdvajat. I bar mu napiši prezime velikim slovom, ipak malo poštovanja...
samo mi još to treba u životu , gledanje snimke iz bjelovara :lol:

arhont
Tek protipkao

Post Postao/la arhont »

Samo ti pogledaj snimku, ne budi ti teško, možda nešto i naučiš...
Opet te moram malo podsjetiti da se imena gradova pišu velikim početnim slovom - "Bjelovara"...
Meni ipak nekako zvoni da je Julio=Mušanić???!!!

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

arhont je napisao/la:Samo ti pogledaj snimku, ne budi ti teško, možda nešto i naučiš...
Opet te moram malo podsjetiti da se imena gradova pišu velikim početnim slovom - "Bjelovara"...
Meni ipak nekako zvoni da je Julio=Mušanić???!!!
kada pripremite kuglanu kao što to priliči jednom takvom objektu sa užitkom ću gledati tko će srušiti više čunjeva , sada kada pripremate kuglane da se sruši što manje čunjeva muka mi je pri pomisli da bi mogao pogledati kuglanu u bjelovaru
nisam na satu hrvatskog , ovo je forum
samo neka zvoni

arhont
Tek protipkao

Post Postao/la arhont »

Pa Kasum ti je imao lijepih 627, Luka Ukalović lijepih 600 (veliko poštovanje Luki i ostaku ekipe, zaista sam se obradovao ekipi Zadra koju dugo nisam vidio), a i neki drugi igrači su super odigrali, probaj pogledat, možda izdržiš do kraja.
Slažem se da je forum i da nismo na satu hrvatskog, ali kada pišeš o mom gradu i mom klubu, lijepo te molim da pišeš početno ime mog kluba i početno ime mog grada velikim slovom, isto vrijedi i za imena/prezimena mojih suigrača. Ne radi se o obrazovanju već o pristojnosti i nekom minimumu pristojne komunikacije.

otrov
Tek protipkao

Post Postao/la otrov »

[quote="Neron"]Objektivan osvrt na prvi dio sezone :twisted:

Grmoscica- vlak koji juri u provaliju sa provjerenim penzionerima bez neke perspektive idu ih cifre i rezultati ali nece Galjanic I Fuckar kuglato do stopete. Vjerojatno ima mladih koji kucaju na vrata prve ekipe i treba im dati sansu.
Galjanic I Fuckar su kao Hajduk žive vjecno, a drugi dio sezone je nas.

Odgovorite