Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
newform1
Forumsko piskaralo

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la newform1 » 30 sij 2019, 11:48

Svi jako dobro znamo tko je u stručnom savjetu a to sigurno nisu oni koji pišu da su u Stručnom savjetu. Jedan od problema je što nisu definirani zadaci pojedinih komisija i savjeta osim općenitih naputaka ili definicija.
No, i svaki savjet ili komisija bi po samoj prirodi posla trebala napraviti ovo:

U okviru programa rada Stručni savjeti obavlja sljedeće:
1. predlažu Upravnom odboru Hrvatskog košarkaškog saveza donošenje ovog pravilnika
2. donose jednogodišnji program rada

Treba pisati. Naravno, na osnovu činjenica. Od 100 prijedloga, 2 će biti dobra pa ih i oni možda prihvate...ako mogu sklonit ego bar na trenutak.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 30 sij 2019, 12:52

newform1 je napisao/la:Ne treba misliti: treba vidjeti kako to rade drugi savezi: http://www.hks-cbf.hr/media/4812/pravil ... a-2016.pdf
newform , ti bi trebao otići u index i baviti se istraživačkim novinarstvom - svaka ti dala za ovu informaciju
LDP , sve ti ovdje piše i ukoliko uspiješ stručnu komisiju dovesti na ovaj nivo kuglanje će profitirati . imaš šansu nešto napraviti i promijeniti ukoliko uspiješ napraviti pravilnik i probati ga na neki način provesti u djelo .

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 30 sij 2019, 13:25

julio je napisao/la:
newform1 je napisao/la:Ne treba misliti: treba vidjeti kako to rade drugi savezi: http://www.hks-cbf.hr/media/4812/pravil ... a-2016.pdf
newform , ti bi trebao otići u index i baviti se istraživačkim novinarstvom - svaka ti dala za ovu informaciju
LDP , sve ti ovdje piše i ukoliko uspiješ stručnu komisiju dovesti na ovaj nivo kuglanje će profitirati . imaš šansu nešto napraviti i promijeniti ukoliko uspiješ napraviti pravilnik i probati ga na neki način provesti u djelo .
Index se bavi istraživačkim novinarstvom koliko i ja pikadom: rijetko ili nikad. A ovaj dokument mi se pokazao prvi kad sam u Google upisao "pravilnik o radu stručnog savjeta".
Neš ti istraživanja.
Svi znamo da su komisije i savjeti pokrivala za glavu vrha HKS-a i svi znamo tko vuče konce. Još uvijek očito to većini paše. Iz cijele priče izuzimam sudačku, jer znam da dečki rade svoj posao (bar dvojica). Mi u klubovima bi im trebali pomoći da se ovakve stvari poput ove u Zadru ne događaju, ali, zato treba napisati prigovor, primjedbu i slično nakon utakmice. Ako sustav "ne bi se štel zameriti" izbacimo iz jednog segmenta, možda se to počne dešavati i u drugim segmentima. Meni nije problem javno reći da ne podržavam politiku sadašnjeg vodstva HKS-a, no to ne znači da ću zbog toga rušiti cijeli sport kojim se bavim. Nadam se da će jednog dana oni koji dižu ruku zbog jednog dobrog ručka shvatiti da postoji još nešto osim dobrog ručka. ISO 9001? Ma dajte, molim vas...

pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro » 30 sij 2019, 15:09

ISO 9001,to vjerojatno ima rijedak nacionalni savez,ali sigurno ima pravilnike i stručne postavke oko rada na podizanju kvalitete.
Ovi koji misle da mogu,a u komisiji su ,trebaju uzeti Mikca za ruku,on dobro poznaje to područje,(konačno evo visoka škola ga je nominirala kao mentora za trenerske ispite za naše kandidate koji misle da mogu-naravno uz visoku naknadu jer znanje se plaća) tražiti od njega da podigne ljestvicu rada,koliko god njega to ne zanima jer nema vremena. Samo u kontaktu treba pripaziti na ego našeg Doktora,jer pogrešan korak donosi "uzalud vam trud svirači"
Što se pisanja na Forumu tiče ,treba pisati i ukazivati ali i sankcionirati neposlušne,no treba doći vrijeme kada se to valorizira,jer niti Vlada nema problema s tim koliko god bila uspješna ili neuspješna.
Za to postoje Skupštine.......ali bez figa u džepu

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 30 sij 2019, 15:21

Kad nema komunikacije tamo gdje treba, a nema je, onda je forum dobar, barem čuješ neka zapažanja pa možeš razmisliti, ako hoćeš i ako imaš čime.

Taj stručni savjet ili komisija bi trebao biti mozak cijele priče ali ako:
ne razgovaraju međusobno, ne poznaju se, ne smatraju da je pitanje postavljanja stručnog stožera i izbornika stvar struke, ne smatraju da treba nešto poduzeti po pitanju plana rada savjeta za neki određeni period, ako smatraju da uvođenje obaveze igranja jednog juniora u prvoligaškim ekipama je stvar klubova i nije njihov posao a usporedo igraju 60-godišnjaci od prve do posljednje staze, ako smatraju da rad s mladima je problem klubova, da netreba razmisliti i predlagati barem ukidanje kotizacija za državna prvenstva juniora , i blablabla ;) :( :( :( :(

Kupite si ogledalo :o :o :o

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 30 sij 2019, 17:17

Sama činjenica što sam ja završio u stručnom savjetu vam govori dosta, od svih silnih ljudi prožetih znanjem i iskustvom na forumu a i šire, sve spadne na nas nekoliko koji ipak nešto i pokušavamo. Uz osobne i poslovne obveze, obveze u klubu, ŽKS itd. ostaje jako malo vremena za ono što bi ljudima koji to rade trebalo biti na br. 1.
A pošto me kritike uglavnom ne vrijeđaju nego dodatno motiviraju napraviti ću koliko budem mogao, vođen i nekim stvarima sa ovog foruma. Naravno, kao što to spomenuh i prije, ako netko misli da može bolje, moje mjesto mu je dostupno. Kako u klubu tako i u savezu i komisijama ...
Ogledalo ja imam i nemam s njime problema. Imam sa vagom :lol:
Luko Del Ponte

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 01 vel 2019, 09:31

lukodp je napisao/la:Sama činjenica što sam ja završio u stručnom savjetu vam govori dosta, od svih silnih ljudi prožetih znanjem i iskustvom na forumu a i šire, sve spadne na nas nekoliko koji ipak nešto i pokušavamo. Uz osobne i poslovne obveze, obveze u klubu, ŽKS itd. ostaje jako malo vremena za ono što bi ljudima koji to rade trebalo biti na br. 1.
A pošto me kritike uglavnom ne vrijeđaju nego dodatno motiviraju napraviti ću koliko budem mogao, vođen i nekim stvarima sa ovog foruma. Naravno, kao što to spomenuh i prije, ako netko misli da može bolje, moje mjesto mu je dostupno. Kako u klubu tako i u savezu i komisijama ...
Ogledalo ja imam i nemam s njime problema. Imam sa vagom :lol:
Svaka čast Luko, želim ti sreću i samo naprijed. Nemaš ništa za izgubiti i ukoliko ne uspiješ barem znaš da si dao sve od sebe i pokušao a na onima koji ne žele napredak u kuglanju će ići na dušu to što su te zaustavili u pokušaju da nešto dobro napraviš. A sigurno će biti i lijep izvještaj o takvim radnjama ovdje na forumu.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 03 vel 2019, 20:53

Evo odigrali jučer u Sl.Brodu utakmicu i moram napomenuti da je kuglana sasvim OK. Malo zahtjevna ali kada igraš ima i dosta nagradnih čunjeva. Ali zapravo sam htio ovdje napisati da već jako dugo nisam igrao pred ovakvom publikom koju jedino zanima dobra igra i pljeskom nagraduje svaki dobar potez bez obzira jel bio od strane nas ili od domaćina. Dečkima iz Đurdenovca od srca čestitam na pobjedi i želim da im se ostvari ono sto želim i nama. Kuglana u svom gradu, a ne da se vozite 80km na domacinsku tekmu. Dugo smo već u kuglanju svi mi iz kluba i kad imas tu čast da odes sa kuglane bez bodova ali nekako zadovoljan, miran i sretan onda je to to... :D
Luko Del Ponte

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 04 vel 2019, 08:50

lukodp je napisao/la:Evo odigrali jučer u Sl.Brodu utakmicu i moram napomenuti da je kuglana sasvim OK. Malo zahtjevna ali kada igraš ima i dosta nagradnih čunjeva. Ali zapravo sam htio ovdje napisati da već jako dugo nisam igrao pred ovakvom publikom koju jedino zanima dobra igra i pljeskom nagraduje svaki dobar potez bez obzira jel bio od strane nas ili od domaćina. Dečkima iz Đurdenovca od srca čestitam na pobjedi i želim da im se ostvari ono sto želim i nama. Kuglana u svom gradu, a ne da se vozite 80km na domacinsku tekmu. Dugo smo već u kuglanju svi mi iz kluba i kad imas tu čast da odes sa kuglane bez bodova ali nekako zadovoljan, miran i sretan onda je to to... :D
to i je bit sporta i druženja u sportu , jako lijepo za čuti takve vijesti - ipak slavonci drže uvjerljivo prvo mjestu u poštivanju protivnika što sa strane igrača tako i sa strane navijača
primjer je i utakmica protiv zaprešića gdje smo opet nespretno izgubili bodove protiv ( čini mi se novih ) prvaka ali se nakon utakmice pojelo popilo i zasviralo

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 04 vel 2019, 10:45

Što je s brojem jedan od Pakraca, nema ništa upisano?

Odgovorite