Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Neron
Zna gdje su sva slova

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la Neron » 05 ožu 2019, 12:49

Julio tko o cemu k. o postenju. I vi imate preko nekoliko sumnjivih utakmica. Da se razumijemo nisam za nikakve dogovore i pustanja. Ali logika navodi da vise pase splitu da zadar ostane pa da barem jedno putovanje imaju krace nego primjerice kandit gdje imaju tri dana jahanja. I tako je sa svakim klubom. Osjecanima pase vise kontinenta . Dalmatincima vise mora i to je to. Tako da ne bih ja sada razapinjao Mertojak radi toga jer ionako to svi rade. Ne opravdavam ali razumijem.

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 05 ožu 2019, 13:00

Je li to o čemu vi pričate sportski i dopušteno. Zar nema kazni za takve stvari.

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 05 ožu 2019, 13:01

Neron je napisao/la:....... logika navodi da vise pase splitu da zadar ostane pa da barem jedno putovanje imaju krace nego primjerice kandit gdje imaju tri dana jahanja. I tako je sa svakim klubom. Osjecanima pase vise kontinenta . Dalmatincima vise mora i to je to. Tako da ne bih ja sada razapinjao Mertojak radi toga jer ionako to svi rade. Ne opravdavam ali razumijem.
onda su mogli pustit i Poštaru pa mogu na utakmicu gradskim autobusom :o :o :o :o

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 05 ožu 2019, 14:04

A mozda je Muse ostao ovaj vikend s djetetom doma buduci da je Natasa imala vazniju utakmicu s ZKK Istrom nego Nikola s Mertojakom..

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 05 ožu 2019, 14:08

pravda i nepravda je napisao/la:Je li to o čemu vi pričate sportski i dopušteno. Zar nema kazni za takve stvari.
Sportski baš i nije ... ali zašto ne bi bilo dopušteno?
Kazni za što točno? Puštanje utakmice? :roll:
Pa valjda je klub autonoman u odabiru igrača za utakmice, kao što su i igrači autonomni u tome koliko će srušiti čunjeva taj dan... i za poraz odgovaraju samo sebi (upravi kluba) i nikom drugom.
Da ne bi možda mi na forumu određivali kad će tko igrati i koliko mora srušiti :roll: :lol:
Luko Del Ponte

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 05 ožu 2019, 15:07

Ma kad gledam tvoj komentar (Lukodp) čak mislim da si u pravu. Ako je dopušteno da domaći igrači daju žuto-crvene kartone gostima (bez ikakve odgovornosti) onda je vjerovatno i ovo dopušteno. Kako netko iz HKS-a reče: " Sve što nije zabranjeno je dopušteno."

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 06 ožu 2019, 08:08

:roll: :lol:
Pišeš totalne gluposti.
Kako bi ti kaznio ekipu koja odluči u utakmici koja joj ne znači ništa, staviti igrače koji inače ne igraju. I ti igrači odigraju sasvim solidno za svoj renome i izgube ... Na osnovu čega bi ih ti kaznio? Subjektivnog dojma da su jači i da su trebali pobijediti ? Isto tako bi onda trebalo kazniti i one koji su recimo već ispali iz lige a uzmu bodove nekome koji se bori za vrh … kaj ne ? Druga je stvar da ne dođu na utakmicu, za to postoji propisana kazna.
I kakve veze to ima sa ovima koji dijele kartone i igraju ...
Kao što rekoh, nije sportski i takve stvari ti se obično vrate kroz nešto drugo (karma is bitch ;) ), ali je sasvim legalno.
Luko Del Ponte

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 06 ožu 2019, 09:12

Lukodp. Ne mogu baš zaključiti da li je tvoj zadnji komentar neka šala ili ti to ozbiljno. Ako je ozbiljno onda je i opravdan tvoj izbor u stručni savjet HKS-a.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 06 ožu 2019, 10:04

Gle, sad više ne znam ni ja... :lol: O čem pričamo?
O Mertojaku i utakmici sa Zadrom i tvojim pitanjem "Zar nema kazni za takve stvari."
Pa, ... nema. Na osnovu čega bi ti recimo u ovom slučaju kaznio Mertojak?
Napisao sam odmah da nije sportski kada namjerno pustiš utakmicu... ali koga bi ti kaznio? Na osnovu čega? I na kraju balade, zašto uopće misliš da je Mertojak pustio utakmicu? Zar oni nemaju pravo na loš dan? Bolest? Privatne obveze?
I sad da ja pitam tebe? Jel ti ozbiljno ili samo trolaš bezveze :lol:
Luko Del Ponte

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 06 ožu 2019, 11:15

Ja nisam nigdje spomenuo da je Mertojak ili netko drugi namjerno pustio utakmicu već sam samo komentirao nečije stavove. A da trolam bez veze to ti samo misliš. Samo ti lijepo nastavi svoj ozbiljan rad u Stručnom savjetu HKS-a sa ostalim članovima. Neka vam je sa srećom.

Odgovorite