Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la lukodp » 06 ožu 2019, 11:35

Sorry ali ne kužim. Komentirao si stavove da se utakmice puštaju i pitao zar to nije kažnjivo... i dobio moj odgovor. Zakaj nije ostalo na tome :? ... nije ni bitno.
Luko Del Ponte

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 06 ožu 2019, 13:26

Stručnjaci jeli i Real jučer pustio Ajaxu :lol: i PSG Mancesteru :o
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 07 ožu 2019, 09:30

lukodp je napisao/la:
pravda i nepravda je napisao/la:Je li to o čemu vi pričate sportski i dopušteno. Zar nema kazni za takve stvari.
Sportski baš i nije ... ali zašto ne bi bilo dopušteno?
Kazni za što točno? Puštanje utakmice? :roll:
Pa valjda je klub autonoman u odabiru igrača za utakmice, kao što su i igrači autonomni u tome koliko će srušiti čunjeva taj dan... i za poraz odgovaraju samo sebi (upravi kluba) i nikom drugom.
Da ne bi možda mi na forumu određivali kad će tko igrati i koliko mora srušiti :roll: :lol:
neznam šta znači ovaj stručni bahati završetak stručnog pametovanja, ispada da smo svi glupi i neznamo da je u rukama kluba koga će kada staviti u ekipu i kako će ekipa igrati. Nije stvar legitimiteta nego moralnosti u sportu, nismo kreteni da nam ti kao neki stručnjak moraš soliti pamet

ova izjava stručnjaka iz stručne komisije stručnog kuglačkog saveza uklapa se u stručno mišljenje napisano nedavno kada se stručno izjašnjavao o stručnim događajima u šibeniku i stručnom ponašanju pojedinaca i sudaca na kuglani kada nitko nije stručan napisao stručnu žalbu na događaje pa je struka od strane stručnjaka iz stručne komisije došla do zaključka da stručno gledano nitko se nije stručno obratio organima struke u hks-u pa se nije ni dogodilo

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 07 ožu 2019, 09:42

:lol:
Stvarno ... :roll:
Zbilja vas žešće svrbi taj stručni savjet kad ga uvjek povlačite kad ponestane ostalih argumenata u raspravi.
Razuvjerite me i recite da nisam u pravu. Ne bi bilo loše da napišete i zašto točno po vama nisam u pravu. Može i za oba slučaja ako već treba ponovno povlačiti te stvari...
Ako ništa drugo, nisam tvrdoglav :D
Luko Del Ponte

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 07 ožu 2019, 10:21

Kulene koliko mi je poznato KK "Plitvice" je dopisom obavjestio HKS o događajima u Šibeniku i dostavio snimku sa utakmice. Ukoliko nisam u pravu neka me
dečki sa Plitvica isprave i demantiraju.

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 07 ožu 2019, 14:14

pravda i nepravda je napisao/la:Kulene koliko mi je poznato KK "Plitvice" je dopisom obavjestio HKS o događajima u Šibeniku i dostavio snimku sa utakmice. Ukoliko nisam u pravu neka me
meni mije poznato , ali ako je to istina onda će se snimka vjerojatno gledati kad završi sezona i pojeo vuk magare, a kako se vidi na tablici juga jedni i drugi su na vrhu i hksove komisije zadužene za gledanje bi trebale reagirat prekjučer
ma koga briga :cry: :cry:

Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson » 11 ožu 2019, 09:48

Zanimljivo kolo s do kraja napetim utakmicama i konačnim ishodima. Zaprešić prvak, Poštar i Kandit ispadaju, a otvoreno ostaje četvrto mjesto i potencijalna prilika za nastup u NBC-kupu. Čestitke Bolanči na maestralnoj igri i novom rekordu kuglane!

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 12 ožu 2019, 09:23

Orson je napisao/la:Zanimljivo kolo s do kraja napetim utakmicama i konačnim ishodima. Zaprešić prvak, Poštar i Kandit ispadaju, a otvoreno ostaje četvrto mjesto i potencijalna prilika za nastup u NBC-kupu. Čestitke Bolanči na maestralnoj igri i novom rekordu kuglane!
Kolo da ali prvenstvo ne,ustvari bez veze, odmah riješeno pitanje prvaka, jedino interesantno je ova borba za opstanak posljednjih par kola :? :? :?

Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson » 12 ožu 2019, 09:38

Da, ovogodišnje prvenstvo u globalu jest za zaborav.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 12 ožu 2019, 15:27

pravda i nepravda je napisao/la:Kulene koliko mi je poznato KK "Plitvice" je dopisom obavjestio HKS o događajima u Šibeniku i dostavio snimku sa utakmice. Ukoliko nisam u pravu neka me
nikoga nisu ništa obavijestili i sami će si biti krivi ako ne upadnu u prvu ligu

Odgovorite