Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
patak
Zna gdje su sva slova

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la patak » 16 lis 2019, 18:52

Hvala Krunoslave..
ali toga danas nije bilo..😁 mozda je netko iz HKS_a zavirio na forum pa pogledao sta nas brine😂😂
Hvala i njima! Pozdrav !

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 16 lis 2019, 19:34

patak je napisao/la:
16 lis 2019, 17:16
Cezare, nisam razumio bas tvoj komentar.. pa odigrana su 4 kola u 1b ligi.. nemoguce da klubovi nisu igrali ni jednu gostujucu utakmicu..
Ili nisam dobro razumio sto zelis reci?
Mislio sam reći da ne možeš vidjeti rezultate 1b lige jug jer su odigrana samo dva kola jer za sjever je objavljeno.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 19 lis 2019, 18:38

Bjelovar - Subicevac?
Grma- Osijek?
Sto je bilo na tim utakmicama?

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 19 lis 2019, 19:13

Neron je napisao/la:
19 lis 2019, 18:38
Bjelovar - Subicevac?
Grma- Osijek?
Sto je bilo na tim utakmicama?
Očito cirkus
Žešći
:lol:
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson » 19 lis 2019, 21:22

Šibenčani su nakon završetka prvoga bloka napustili kuglanu. Povod je žuto-crveni karton Kujundžiću u 5. hicu posljednjega seta. Žuti karton dobio je u 29. hicu trećega seta. Nakon žuto-crvenog kartona Ivica Skorić koji je bio sekundant izgubio je živce, verbalno se obračunavao sa sucima te dobio više žutih i crvenih kartona nego Šimunić 2006. na SP-u u Njemačkoj. Skorić nije želio napustiti igrački prostor pa je prekid trajao nekoliko minuta. Kad se to napokon dogodilo, utakmica se nastavila te je prvi blok završio 2-0 za Bjelovar. Nakon toga Skorić povlači igrače s kuglane.

Na Grmošici je Mušanić zaboravio na vrijeme predati popis igrača za treći blok, a pošto su došli sa 6 igrača, nisu imali zamjene koje bi nastupile.

@luko Postoji arhiva liga regije sjever od 1996. godine, prvih liga od 1997. kada je HKS počeo voditi lige kroz moj program, regije centar od 1999. kada je program počeo koristiti ZKS, a od 2003. imamo i regiju istok. Regije zapad i jug tek kad je vođenje liga centralizirano. Ništa nije online, ali se podatci i statistike mogu izvući iz programa. Sadašnji web trebao bi se konstantno unaprjeđivati i dobivati nove opcije. Iako je meni taj web uglavnom ok, trebalo bi puno više raditi na sučelju, lakoći navigacije, preglednosti i povezanosti podataka, a to nije trivijalna zadaća jer je programerima teško od prve napraviti jednostavno sučelje; u većim firmama izgled sučelja ne definiraju programeri već specijalizirani stručnjaci. Ali vjerujem da bi Savez prihvatio konstruktivne prijedloge kako to poboljšati. Hvala na ponudi za pomoć oko weba, imam na umu.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 19 lis 2019, 23:25

Slažem se u potpunosti s ovime vezano uz web. Cijeli taj projekt je preveliki i prekompleksan za one man show :)...
Trebalo bi uzeti nekog UX/UI dizajnera da posloži sve kaj treba posložiti kako bi to bilo maksimalno pregledno i prvenstveno jednostavno za korištenje. Pogotovo preko smartphonea...
Ovo ostalo ne vrijedi komentirati... Ne znam što reći :shock: :(
Luko Del Ponte

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 20 lis 2019, 07:59

Koliko vidim iz izvjesca Osijek je iskoristio zamjene vec prije treceg bloka igraca, a treci nisu prijavili na vrijeme!
Ovo u Bjelovaru je sou, sto god da se desilo nema vece gluposti po svoj klub od povlacenja ekipe sa kuglane. Ne cuje se zvuk na snimci pa ne mogu komentirati neke navode vezane za raspravu sudaca i voditelja ekipe Subicevca. Ali vezano za kartone- ZCK Kujundzicu je potpuno opravdan, ali prvi karton je cista glupost. Igrac je ostao sam (preostala tri igraca su zavrsila set), poskocio je navijacki, a ne nesportski i sudac mu da karton. Stvar je procjene suca, ali ja ga nikad ne bih dao za to.

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 20 lis 2019, 09:53

Nikola je napisao/la:
20 lis 2019, 07:59
Koliko vidim iz izvjesca Osijek je iskoristio zamjene vec prije treceg bloka igraca, a treci nisu prijavili na vrijeme!
Ovo u Bjelovaru je sou, sto god da se desilo nema vece gluposti po svoj klub od povlacenja ekipe sa kuglane. Ne cuje se zvuk na snimci pa ne mogu komentirati neke navode vezane za raspravu sudaca i voditelja ekipe Subicevca. Ali vezano za kartone- ZCK Kujundzicu je potpuno opravdan, ali prvi karton je cista glupost. Igrac je ostao sam (preostala tri igraca su zavrsila set), poskocio je navijacki, a ne nesportski i sudac mu da karton. Stvar je procjene suca, ali ja ga nikad ne bih dao za to.
Nikola. Na aplikaciji HKS-a nije vidljivo da je Osijek izvršio 2 redovne zamjene. Upisana su 4 igrača u prva 2 bloka bez podataka da je netko nekog mijenjao. Zar ne bi trebalo biti npr. Ante Antić i od 1 hica Ivan Ivić ako se radi o redovnoj zamjeni. Ili možda griješim.

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 20 lis 2019, 10:04

Nikola je napisao/la:
...ali prvi karton je cista glupost. Igrac je ostao sam (preostala tri igraca su zavrsila set), poskocio je navijacki, a ne nesportski i sudac mu da karton. Stvar je procjene suca, ali ja ga nikad ne bih dao za to.
Poznato bjelovarsko navijačko suđenje
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 20 lis 2019, 10:42

pravda i nepravda je napisao/la:
20 lis 2019, 09:53
Nikola je napisao/la:
Nikola. Na aplikaciji HKS-a nije vidljivo da je Osijek izvršio 2 redovne zamjene. Upisana su 4 igrača u prva 2 bloka bez podataka da je netko nekog mijenjao. Zar ne bi trebalo biti npr. Ante Antić i od 1 hica Ivan Ivić ako se radi o redovnoj zamjeni. Ili možda griješim.
Zamjena se upisuje samo ako je izvrsena tijekom igre. Ova je izvrsena prije pocetka igre i ne upisuje se u ekipni zapisnik vec se samo upisuje na prijavi delegacije! Glavni sudac je sve naveo u izvjesce!

Odgovorite