Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la Orson »

To s neispravnom kuglanom je davno prožvakana priča, dobila je licencu i tu prigovori staju. A problemi kojih objektivno ima s vremenom će se riješiti jer su ih odgovorni svjesni i žele ih riješiti, ali ne ide sve preko noći.

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen »

Sva sreća da se stalno nešto mijenja u pravilima igre.Evo sad ova gluparija sa prijavama je donijela živost na kuglanama, jedni (čitaj suci ) uživaju u svojoj važnosti dok izgubljeni voditelji ekipa žive u stresu da ne zaborave točno u taj čas na tom mjestu prijaviti slijedeći blok
Ma dajte molim Vas lijepo , ko pametan misli da je time unapređeno kuglanje mjesto mu je negdje drugdje.
Ima ovih dušebrižnika (uvijek isti dupelisci) koji će za svaku novotariju bez obzira koliko bila glupa graktat i pilit da je super jer su stručnjaci iz saveza tako rekli.

Ova saga o Bjelovaru kao mjestu uroka za sve goste je isto stresna pa sam počeo razmišljati da li uopće više ikada stupiti nogom u taj grad jer mogu naići na nekog sa kuglane koji samo ne jede malu djecu, a inače samo se dere , vrijeđa i provocira, nedaj bože srest nekog od tih sudaca a koji će slijedeći put kad im istekne kazna vjerojatno završit u kućnom pritvoru ili možda Remetincu.
Ja više neću kuglati u Bjelovaru, sad me je strah :roll: :? :? :? :? :? :? :? :? :?

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Iskreno, ja ne poznajem nikoga tko je rekao da je to pravilo dobro i(li) da je njime unaprijeđeno kuglanje. Upravo suprotno. "Stručnjaci iz saveza" ako mislite na HKS, će tražiti od NBC-a da se to vrati na staro jer zbilja od uvođenja toga nema apsolutno nikakve koristi...
Tak da ne znam koji su to dušebrižnici :lol:
Luko Del Ponte

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

kulen je napisao/la:
15 stu 2019, 12:32
jedni (čitaj suci ) uživaju u svojoj važnosti dok izgubljeni voditelji ekipa žive u stresu da ne zaborave točno u taj čas na tom mjestu prijaviti slijedeći blok
Kakve veze sad suci imaju s tim? Ako želim (kao sudac), mogu bit važan i bez tog pravila. Nit smo ga mi donijeli nit ćemo ga mi maknuti. Naše je da se držimo pravila i propisa. I sad ću okrenuti na drugu stranu (kao voditelj), dužnost i pravo mi je da se držim pravila i propisa, ma šta mislio o njemu.
Inače, vidim zadnja dva-tri kola da velik dio voditelja piše odmah svih 6 mjesta...

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

newform1 je napisao/la:
15 stu 2019, 15:34
kulen je napisao/la:
jedni (čitaj suci ) uživaju u svojoj važnosti dok izgubljeni voditelji ekipa žive u stresu da ne zaborave točno u taj čas na tom mjestu prijaviti slijedeći blok
Kakve veze sad suci imaju s tim? Ako želim (kao sudac), mogu bit važan i bez tog pravila. Nit smo ga mi donijeli nit ćemo ga mi maknuti. Naše je da se držimo pravila i propisa. I sad ću okrenuti na drugu stranu (kao voditelj), dužnost i pravo mi je da se držim pravila i propisa, ma šta mislio o njemu.
Inače, vidim zadnja dva-tri kola da velik dio voditelja piše odmah svih 6 mjesta...
A to je i bilo i čemu promjene?

newform1
Forumsko piskaralo

[/quote]

A to je i bilo i čemu promjene?
[/quote]

Promjene su bile, koliko znam, uvjetovane od strane NBC-a, no po novijim informacijama (naravno, neslužbenim), ispada da su sve zemlje koje su to uvele ispale u najmanju ruku naivne.

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen »

newform1 je napisao/la:
15 stu 2019, 15:34
kulen je napisao/la:
to pisanje svi 6 odmah je samo dokaz da su u stresu da ne zaborave na vrijeme i izgube utakmicu bez veze :roll: :roll: :shock: :o

kuglackias
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kuglackias »

Newform, zbog čega si dao crveni Dragašu? Zbog čega nisi opomenuo trenera Zaprešića zbog očiglednog sekundiranja sa klupe?
Čini mi se da imaš dvostruke kriterije.

newform1
Forumsko piskaralo

kuglackias je napisao/la:
24 sij 2020, 09:27
Newform, zbog čega si dao crveni Dragašu? Zbog čega nisi opomenuo trenera Zaprešića zbog očiglednog sekundiranja sa klupe?
Čini mi se da imaš dvostruke kriterije.
Ako mi pojasniš što misliš pod pojmom "očiglednog sekundiranja", pokušat ću Ti obrazložiti svoju odluku. I zašto je crveni karton bila jako blaga kazna za ono što se u biti dešavalo.

kuglackias
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kuglackias »

[/quote]
Ako mi pojasniš što misliš pod pojmom "očiglednog sekundiranja", pokušat ću Ti obrazložiti svoju odluku. I zašto je crveni karton bila jako blaga kazna za ono što se u biti dešavalo.
[/quote]
To je protupravilno sekundiranje trenera koje vide svi osim suca.

Odgovorite