Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Teke
Tek protipkao

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la Teke »

Sto jace po prvom je napisao/la: 22 vel 2020, 10:11 Idemo Bjelovar danas po lake bodove. Mozda Kujundzic shvati da je nemocan pa opet ne zavrse utakmicu :D volio bi vidjeti Kasuma protiv njega da ga pobijedi i mozda dokaze Mikcu i Pavlicu da ga trebaju u reprezentaciji vise nego ovog! :lol:
Uzeo je Alen mjeru Kasumu - nije puno falilo, pa bi ga Alen stavio u klub "100". Alen kroz cijelu sezonu dokazuje, da je više nego zasluženo u reprezentaciji. A Kasum će morat još malo potrenirat. Bravo Alen!

Pozzzz
Siniša Šantek
Nevini

Post Postao/la Siniša Šantek »

Alen kujunđić malo zaostao u svijetu i briga ga za ekipu samo mu je bitan njegov rezultat kao igrač odličan kao osoba bože sačuva.
Šibenčani odlični dečki kuglana super osim ulja koje sam koristio u vojsci davno za čišćenje puške i topova sramota za PRVU KUGLAČKU LIGU HRVATSKE
Lp Siniša Šantek Bjelovar
Siniša Šantek
Nevini

Post Postao/la Siniša Šantek »

Mislio sam na špricanje postolja i prebrisanje kugli uljem prije tekme
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Trafo ulje ;)
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
Glas razuma
Tek protipkao

Post Postao/la Glas razuma »

Teke je napisao/la: 22 vel 2020, 19:46
Sto jace po prvom je napisao/la: 22 vel 2020, 10:11 Idemo Bjelovar danas po lake bodove. Mozda Kujundzic shvati da je nemocan pa opet ne zavrse utakmicu :D volio bi vidjeti Kasuma protiv njega da ga pobijedi i mozda dokaze Mikcu i Pavlicu da ga trebaju u reprezentaciji vise nego ovog! :lol:
Uzeo je Alen mjeru Kasumu - nije puno falilo, pa bi ga Alen stavio u klub "100". Alen kroz cijelu sezonu dokazuje, da je više nego zasluženo u reprezentaciji. A Kasum će morat još malo potrenirat. Bravo Alen!

Pozzzz
Zato će Kasumović igrat Europu slijedeću sezonu, a Alen 1.b ligu jug
Teke
Tek protipkao

Post Postao/la Teke »

Glas razuma je napisao/la: 23 vel 2020, 11:10

Pozzzz
Pa normalno, to je zbog ekipe. Da ima Bjelovar Alena, borio bi se sa Zaprešićem za svjetski kup, a ne da se bori tek za neki NBC kup. Pametnome dosta.

Pozzzz
Glas razuma
Tek protipkao

Post Postao/la Glas razuma »

Teke je napisao/la: 23 vel 2020, 11:21
Glas razuma je napisao/la: 23 vel 2020, 11:10

Pozzzz
Pa normalno, to je zbog ekipe. Da ima Bjelovar Alena, borio bi se sa Zaprešićem za svjetski kup, a ne da se bori tek za neki NBC kup. Pametnom dosta.

Pozzzz
Alen je otjeran iz Srbije, iz Splita, iz Zadra, a čini mi se da će i iz Šibenika. Iskreno, ne vidim ga u nijednoj jačoj ekipi jer će bilo gdje teško funkcionirat, a kamoli u iole jačoj i ozbiljnijoj ekipi. Dečko ima problem sa egom i stvarno liči na Pavlica.
Nego, liga se zahuktava, kandidata za ispadanje napretek, a i borba za vrh je zanimljiva. Moji Ličani, kao i obično, uhvatili zadnji vlak spasa. Ne znam šta se dogadja u Osijeku, ali bilo bi žalosno da jedan veliki kuglački grad nema prvoligaša. Jedino je simpatično što Julio, najveći kuglački znalac i igrač, vodi Osijek u 1.b ligu sjever. Još mu je jučer Kegelmaniac zabio u sudačkoj nadoknadi....
Ovo kolo će se znati tko će, najvjerojatnije, biti prvak jer ako Zaprešić prodje Bjelovar neokrznut, prvak je definitivno. Premda bi volio da im Bjelovar otkine bod ili dva pa da zadnje kolo na Poljudu odlučuje o prvaku, a i to bi bilo najpoštenije. Vjerujem da će Kasumović i mali Masni nešto smisliti i da će iznenadit Zaprešić. Uglavnom, nadolazeći vikend Youtube prijenos iz Bjelovara će goriti. A i u Kranjčevićevoj se odlučuje drugi putnik za 1.b ligu
Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron »

Na stranu Kujundzicevo kuglanje ali njegovo ponasanje i ljudske kvalitete su jedna velika nula. I definitivno ne zasluzuje nositi dres reprezentacije. Toliko o tome. Samo ne znam vise koji ce si klub priustiti luksuz uzeti takvog igraca koji unosi nemir i svađa sve oko sebe. Osijek po meni neshvatljivo igra kao da sami žele u nizi rang. Zapresic je prvak jer mislim da Bjelovar nema tu kvalitetu za pobjedu ali nije nemoguce pogotovo sto Manev u zadnje vrijeme biva zamijenjen poslije prvog seta :lol:. Sada mozda je u pitanju ozlijeda ali nije mi tako izgledalo jucer.
otrov
Tek protipkao

Post Postao/la otrov »

Ne mogu a da ne našpišem koliko sam ljut i razočaran sto nismo osvojili dva boda u Osijeku, pa Milane dragi 246 u 60, zasto te Štefković nije mjenjao? Zašto denis ne igra, on je dokazani kuglač a ne ovi mladi koji se ne mogu nositi sa teretom zelenog dresa, pa nece valjda Bjelovar biti treći imamo jos 4 kola do kraja idemo nbc je naš.
Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

otrov je napisao/la: 23 vel 2020, 19:23 Ne mogu a da ne našpišem koliko sam ljut i razočaran sto nismo osvojili dva boda u Osijeku, pa Milane dragi 246 u 60, zasto te Štefković nije mjenjao? Zašto denis ne igra, on je dokazani kuglač a ne ovi mladi koji se ne mogu nositi sa teretom zelenog dresa, pa nece valjda Bjelovar biti treći imamo jos 4 kola do kraja idemo nbc je naš.
Denis je prestao kuglati, a Stefkovic vise ne vodi Grmu nego Galjo...
Odgovorite