Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
bubimir
Tipka sa dve ruke

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la bubimir »

čak štoviše ima 2 Tutnjevića :D
bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir »

šalu na stranu.... ipak znači alkohol je kriv za sve... pod hitno uvesti alkotest prije utakmice i dečki više nebudu cugali--- mislim mogu cugati al nemogu onda nastupiti .... a ovo za pripremu kuglane... po mojem mišljenju veća je šansa dobiti zaprešića ili neku drugu bolju ekipu na teškoj kuglani na recimo 3400 nego na laganoj gde budu zaprešićki bombarderi nalupali 700 i napravili 4000 drva... na takvoj kuglani niko nema ni mrvicu šansi .. a kaj je Osijek i dokazao jer je doma zgubil samo za par čunjeva i to nesretno ----
pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pravda i nepravda »

bubimir je napisao/la: 09 ožu 2020, 22:12 šalu na stranu.... ipak znači alkohol je kriv za sve... pod hitno uvesti alkotest prije utakmice i dečki više nebudu cugali--- mislim mogu cugati al nemogu onda nastupiti .... a ovo za pripremu kuglane... po mojem mišljenju veća je šansa dobiti zaprešića ili neku drugu bolju ekipu na teškoj kuglani na recimo 3400 nego na laganoj gde budu zaprešićki bombarderi nalupali 700 i napravili 4000 drva... na takvoj kuglani niko nema ni mrvicu šansi .. a kaj je Osijek i dokazao jer je doma zgubil samo za par čunjeva i to nesretno ----
Bubimire ne lupetaj bez veze. Što želiš reći da su zaprešićki dečki nabijači (po tvom bombarderi) i da nemaju pojma o kuglanju i da utakmice dobivaju radi dodatnih čunjeva. Da nisu loh igrači i sl. Daj se malo saberi i ne lupetaj. Zašto vrijeđaš igračine kao što su Bolanča, Vlakevski, Manev i ostali koji su osvajači ekipnog prvensta RH, Svjetskog kupa i Lige prvaka prošle godine.
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

Osijek - Mertojak 3-5 -10+ drva
Osijek - Zaprešić 2-6 -8+ drva
Koji se drugi klub može pohvalit da je tako nestretno prošao protiv naša dva najbolja kluba?
Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron »

Krunoslav je napisao/la: 10 ožu 2020, 09:19 Osijek - Mertojak 3-5 -10+ drva
Koji se drugi klub može pohvalit da je tako nestretno prošao protiv naša dva najbolja kluba?
Zadrzavanje prvoligaskog statusa se dobiva protiv direktnih konkurenata za ispadanje sto Osijek nije uspio a ovo je samo zgodna crtica kako su tjesno izgubili. Da su dobili to bi bilo na racun uzasne kuglane ali eto obilo im se u glavu. I naravno kada popusis protiv njih umjesto da malo središ kuglanu ti i dalje po svom. E moj julilo julio...
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo »

bubimir je napisao/la: 09 ožu 2020, 22:12 šalu na stranu.... ipak znači alkohol je kriv za sve... pod hitno uvesti alkotest prije utakmice i dečki više nebudu cugali--- mislim mogu cugati al nemogu onda nastupiti .... a ovo za pripremu kuglane... po mojem mišljenju veća je šansa dobiti zaprešića ili neku drugu bolju ekipu na teškoj kuglani na recimo 3400 nego na laganoj gde budu zaprešićki bombarderi nalupali 700 i napravili 4000 drva... na takvoj kuglani niko nema ni mrvicu šansi .. a kaj je Osijek i dokazao jer je doma zgubil samo za par čunjeva i to nesretno ----
Osijek na novoj kuglani u Zaprešiću na turniru i prvenstvenim utakmicama

Liović 681 633 660
Radoš 642 647 663 663
Tutnjević 662
Mušanić 670 645

Izgleda da se i osječki igrači pretvore u bombardere kad dođu na bolje pripremljenu kuglanu.

Ovim postom ne udaram na igrače Osijeka nego na lupetanja o bombarderima...
Pozitivac
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Pozitivac »

lukodp je napisao/la: 09 ožu 2020, 19:52 Nisam ciljao Vaš post nego onaj od Pozitivca. O 10, 12, 14 ili 16 klubova u 1.HKL bi se dalo raspravljati. Pozitivne i negativne strane i tak to...
Sama činjenica da je neki klub ispao iz lige zbog loših rezultata, što je samo po sebi neminovan pokazatelj da se u klubu loše radi (pogotovo kada imaš ta imena koja Osijek ima) i onda prozivanje HKS-a da za dobrobit kuglanja proširi ligu mi je suludo. Ili sam ja krivo shvatio. Ovakav Osijek kakav je ove sezone ne bi ni u 1.HKL sa 16 klubova opstao.
Kao što rekoh, sada im je prilika da neke stvari promjene jer klub koji ima Mušanića, Radoša, Liovića i Tutnjevića, ne bi trebao igrati 1.B HKL to definitivno.
Tko drugi može proširiti ligu ako ne HKS? Ako nisi za širenje lige onda ok ali nisam ni ja komentirao da se proširi liga iz razloga jer je Osijek ispao nego jer se model sa 10 klubova pokazao lošim. Stalno se vrte iste ekipe u donjem domu prve lige i gornjem domu prve b lige. Ništa se spektakularno ne događa, 3. ili 4. ekipa 1B lige je miljama daleko od ovih koji ispadnu iz prve. Liga kratko traje. Neka se barem oni bore za ulazak u prvu ako proširimo ligu ili vratimo na 12 ekipa, biti će im možda motiv više za igrati. Ovako su zaključani u svojoj ligi.
Ako ne razumiješ financiranja i modele financiranja onda ti sigurno tu ne mogu pomoći jer nije isto kada klub nastupa u prvoj ligi ili nekoj drugoj. Nekome to pomaže a nekome ne pomaže niti kada je prvak prve lige. Puno je tu faktora koji su presudni ali komentar da će se neko klanjati kuglačima iz prve lige ti je pun nepoštovanja prema našem sportu, reagiraš baš kao neki lokalni šerif kojem kuglač dođe na razgovor žicat koju kunu - sa nepoštovanjem.
julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

Neron je napisao/la: 10 ožu 2020, 10:30
Zadrzavanje prvoligaskog statusa se dobiva protiv direktnih konkurenata za ispadanje sto Osijek nije uspio a ovo je samo zgodna crtica kako su tjesno izgubili. Da su dobili to bi bilo na racun uzasne kuglane ali eto obilo im se u glavu. I naravno kada popusis protiv njih umjesto da malo središ kuglanu ti i dalje po svom. E moj julilo julio...
sad ste vi iz bjelovara jako pametni a i dalje kuglate na neispravnoj kuglani uz pijandure i provokatore sa tribina
koliko bi vi utakmica pobijedili da igrate na ispravnoj kuglani koja ne odbija?
Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron »

julio je napisao/la: 10 ožu 2020, 11:54
sad ste vi iz bjelovara jako pametni a i dalje kuglate na neispravnoj kuglani uz pijandure i provokatore sa tribina
Ne znam za Bjelovar i pijandure ali koliko vidim da su si poslozili ekipicu za sredinu tablice i malo tu njihovu livadu od kuglane popeglali i eto. Mozda je Bjelovar shvatio da na uzasnoj kuglani nema bodova pa su odlucili kuglati a ti Julio iliti Musanicu imas puno posla da opravdas ovo sranje sto si napravio sa kuglanom i ekipom. Pa ti si uspio upropastiti jednog Radoša koji je konstantni reprezentativac a sada se trazi na kuglani kao da je jucer poceo kuglati i to je izricito tvoja krivica.
zeljko
Tek protipkao

Post Postao/la zeljko »

julio je napisao/la: 10 ožu 2020, 11:54
Julio, mi te ne prozivamo i molim te ostavi Bjelovar na miru. Ne moram se predstavljat ni skrivat iza nickova. Vodi brigu o Osijeku, a ne o Bjelovaru
Odgovorite