Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Siniša Šantek
Nevini

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la Siniša Šantek »

Dario ima palačinke uz janje znamo se on i ja još od kadetski dana.
Hvala Dario 👍

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Naravno da trebate čestitati Prađenu ali i onom tko je stavio u sastav malog Rosandića
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

cezar je napisao/la:
21 lip 2020, 13:39
Naravno da trebate čestitati Prađenu ali i onom tko je stavio u sastav malog Rosandića
A mozda je zasluzna i granicna policija sto je Rosandic igrao...

krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko »

Ili skori prijelazni rok ... :mrgreen:

Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson »

A kaj se s mladim reprezentativcem Rosandićem dogodilo da ga deda na domaćoj kuglani šije za 150 drva!?

Glas razuma
Tek protipkao

Post Postao/la Glas razuma »

Nego, gdje su nestali stručnjaci Julio, Kuglackias, Kegelmaniac....da li analiziraju klupske neuspjehe ili slažu momčadi za iduću sezonu? Tužan je forum bez njih.

Kegelmaniac
Raspisani lik

Post Postao/la Kegelmaniac »

Glas razuma je napisao/la:
23 lip 2020, 13:04
Nego, gdje su nestali stručnjaci Julio, Kuglackias, Kegelmaniac....da li analiziraju klupske neuspjehe ili slažu momčadi za iduću sezonu? Tužan je forum bez njih.
Fali ti nježnosti?
Zašto ti ne analiziraš koji puta pa da se i tebi svi smiju kao i meni?

Glas razuma
Tek protipkao

Kegelmaniac je napisao/la:
23 lip 2020, 13:49
Glas razuma je napisao/la:
23 lip 2020, 13:04
Fali ti nježnosti?
Zašto ti ne analiziraš koji puta pa da se i tebi svi smiju kao i meni?

Evo tebi za dušu..
Zaprešić: Osvojili ligu, plasirali se na f4 premda su svi govorili da će biti slabiji nego prošlih godina. Luka, Boki i Brna su većinom iznijeli teret ekipe i odigrali odlično neke ključne tekme. Manev cijelu sezonu toplo-hladno, premda po mom osobnom sudu, ako je u glavi zdrav najjači igrač u ligi. Reprezentativci Mance, Fridl i Gašpert....jako slabo, čak ispod prosječno. Pogotovo Mance. Igrač koji je do unazad bćpar sezona bio igrač za koje bi svi dali ruku da će postati top igrač, a Fridl i Gašpert...nepotrebno siljenje i guranje u repku premda nijedan nije zaslužio, a ni pokazao igrama u klubu da to zaslužuju. Premda su jako upitni za sastav iduće sezone.
Mertojak: godinama žive na krilima Hrvoja i Kovača, premda se ovu sezonu konačno i Muše probudio. Mislim da ih je nedostatak kvalitetnog 6-og igrača koštao ozbiljnije borbe za prvaka. Dimitrovski jako zahvalan klupski igrač koji je pravi fajter, a i Totić odličan. Sve nade su im potonule na Medveščak u gdje su kolektivno svi podbacili od Hrvoja pa do 6-og igrača, premda i u Bjelovaru na iglene uši iščupali bod. Po meni bi im najbolje bilo za 6-og forsirati Mihaela, a Denisu, koji je kao čovjek vrhunski, zahvaliti se. Ili dovesti još jedno kvalitetno pojačanje. Ako ostanu ovakvi na okupu, a Zap se oslabi, nagodinu su glavni kandidati za prvake.
Bjelovar: simpatična ekipa koja godinama živi na igrama Kasumovića i Željka. O Kasumoviću ne treba trošiti riječi jer se sve zna, a Željko koji je godinama osporavan kao razbijač, mislim da je osvajanjem naslova prvaka konačno svima začepio usta jer je pomeo sve do finala gdje je opet pokazao onaj nekadašnji Jožin fajterski duh i preokrenuo protiv Maria finale u svoju korist. U ligi već godinama odličan 6-ti igrač koji veliki broj tekmi završava pobjedama za klub. Šantek se konačno smirio, a Vokšan i Teskera zahvalni igrači koji nikad ne podbacuju i možeš računati na njih. Više sam očekivao od juniorskog reprezentativca Mijića koji igra katastrofa i mislim da je u klub napravio dobar korak dovodjenjem Horžitskog jer će se Mijić morati trgnuti. Relativno su mlada, a iskusna ekipa koju i nagodinu vidim i borbi za treće mjesto.
Grmoščica: šta reći o ekipi u kojoj većina mladih igrača odlazi, tj skoro svi, a vedete su Fučkar, Galjanić i Špoljar. Premda Damir može igrati u bilo kojem klubu u Rh jer na vanjskim kuglanama igra i dalje odlično. Mislim da su Radošević i Galjanić najveći problemi kluba jer Galjanić i dalje misli da može igrati na visokom nivou, ali je prošlost. Klub bi trebalo dati Fučkaru u ruke, a Galjanić i Radošević da sjede na tribinama i klimaju glavama. Pitanje je tko će uopće igrati za njih iduću sezonu.
Medveščak: ekipa gdje je Džaja umislio da je Pep Guardiola hrvatskog kuglanja i da je ekipa stara kao klub penzića izvlači maksimum na svojoj zahtjevnoj kuglani. Vani su općenito katastrofa. Madjar loš ove sezone, Tonković u par ključnih tekmi kriminalan, a Matić nije igrač koji može riješiti ključne utakmice. Šteta za Paju da ne može ozbiljnije trenirati. Po meni njihov najbolji igrač. Ako se pomlade za iduću sezonu, bit će opasna ekipa svakome. Pod uvjetom da maknu Džaju sa mjesta trenera.

Ostatak lige...nagodinu ista situacija...borba za sredinu tablice, ili ako ode koji igrač iz kluba, mislim važniji, borba za ostanak. Jako ugodno iznenadili Pradjeno i Velebitu ako se vrati Zrile i dovedu još jednog solidnog igrača, bit će nezgodna ekipa. Željo Čk ako Tvarog ode odu i oni u 1.b ligu jer osim Turka i povremeno Jagića nemaju igrača. Požega igra toplo hladno i mora se malo spustiti na zemlju. Zadar će i dalje doma biti neugodan, a vani svima ugodan gost jer osima Baljka i povremeno Luke, loše

Osijek: Mušanić i Radoš glavni krivci za ispadanje, a pogotovo Mušanić...
Šibenik: vidi se kako završi klub gdje su Kujundžić i Pavlic vodje svega. Premda je Kujundžić napuhani kao i igrač gdje ima potencijala, ali jako loša osoba i spletkaroš. Završili su gdje su i svi željeli da završe

Kegelmaniac
Raspisani lik

Post Postao/la Kegelmaniac »

Ok analiza.
Da se nadovežem za Grmoščicu. Fučkar još može povući doma, igra odlično i bolji je od većine igrača u prvoj ligi. Galjanić je odličan i iskusan igrač ali je prestao raditi na sebi i brzo je ostario ali je i on bez obzira na to bolji od većine igrača prve lige. Galjo je ujedno i trener i to je dobar potez jer trenera danas u kuglanju praktički više nema a on radi i sa mladima i sa seniorima Od mladih tu su Kerhin, Boroš i Rosandić. Treba ima dati šansu, stisnuti zube koju godina i od njih napraviti igrače ali ih i vezati nekim ugovorom kako ne bi otišli. Prelazni rok još nije počeo pa neću ništa komentirati prije nego završi ali i sami znate da najviše volim Grmoščicu ali i da sam ponekada najveći kritičar.
Ako su Zaprešiću otišli Bogdanović i Vlakevski onda nema šanse da konkuriraju Mertojaku iduće sezone osim ako ne pripremaju neko iznenađenje. Vidjet ćemo što će i Mertojak napraviti. Medveščak sa Kujunđičem doma opasan ali i stariji godinu dana, borit će se sa Zaprešićem, Bjelovarom i Grmoščicom za drugo mjesto.

Glas razuma
Tek protipkao

Kegelmaniac je napisao/la:
24 lip 2020, 09:24
Ok analiza.
Da se nadovežem za Grmoščicu. Fučkar još može povući doma, igra odlično i bolji je od većine igrača u prvoj ligi. Galjanić je odličan i iskusan igrač ali je prestao raditi na sebi i brzo je ostario ali je i on bez obzira na to bolji od većine igrača prve lige. Galjo je ujedno i trener i to je dobar potez jer trenera danas u kuglanju praktički više nema a on radi i sa mladima i sa seniorima Od mladih tu su Kerhin, Boroš i Rosandić. Treba ima dati šansu, stisnuti zube koju godina i od njih napraviti igrače ali ih i vezati nekim ugovorom kako ne bi otišli. Prelazni rok još nije počeo pa neću ništa komentirati prije nego završi ali i sami znate da najviše volim Grmoščicu ali i da sam ponekada najveći kritičar.
Ako su Zaprešiću otišli Bogdanović i Vlakevski onda nema šanse da konkuriraju Mertojaku iduće sezone osim ako ne pripremaju neko iznenađenje. Vidjet ćemo što će i Mertojak napraviti. Medveščak sa Kujunđičem doma opasan ali i stariji godinu dana, borit će se sa Zaprešićem, Bjelovarom i Grmoščicom za drugo mjesto.
Ako će se Špiljar vratit i počet kuglat, ja bi forsirao Kerhina, koji je po mom sudu, trenutno naš najbolji i tehnički najjači junior, uz Požegu i Grivičića, ali meni osobno najbolji jer je skroman dečko i jako lijepo igra. Bez trganja i naprezanja i ja bi ga svakako volio vidjeti da igra sve tekme bez obzira na rezultate. Mali Boroš je perspektiva, ali mislim da je još zelen za prvu ligu. Naravno, treba mu dati da igra tekme u kojima nema rezultatskog pritiska, ali poznavajući pravilnik u klubu u kojem svi igraju na prosjek....tko će mu dati mjesto? A mali Rosandić....treba napravit kompletan restart i krenut ispočetka sa kuglanjem, i ponajprije, spustiti se na zemlju. Od dečka koji je bio sigurna oklada da će biti igrač, postao je kuglač koji liči na 70- godišnjaka koji se došao zabavljati na kuglanu. Mislim da je tome puno kumovao njegov tata sa veeeelikim zaslugama eminentnog stručnjaka i izbornika iz Osijeka

Odgovorite