Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la lukodp »

nekad kuglac je napisao/la: Pa, daj Bože da počeš suditi, pa da možeš realno pričati o stvarima koje ne radiš. Ono što se ja slažem s tobom je da aplikacija ne podiže kvalitetu suđenja već naprotiv da joj ŠTETI. Pitam ja tebe, julia ili bilo kojeg istomišljenika što se tiče aplikacije da mi navedete u kojem sportu je glavni sudac zadužen za ažuriranje rezultata radi live pračenja istih.
Rambo je točno napisao četiri staze i dobar položaj računala nije isto ko i rad na šest staza. Dobro veli tko voli nek izvoli.
Počet ću suditi kada ću imati vremena za to. Kao što napisah i prije onda možda promijenim priču 8-) . Ali do onda ostajem pri ovome što vidim kao igrač i kao predstavnik ekipe. Možda u drugim sportovima suci i nisu zaduženi za ažuriranje rezultata ali ako ćemo već uspoređivati s drugim sportovima u kuglanju imaju daleko manje posla nego u nogometu, rukometu, košarci ... Glupe usporedbe ali eto ...
Od kada sam na forumu pisao sam o sucima jer imam što pisati. Najviše me zapravo smeta neujednačenost provođenja pravila. Žuto nije žuto na svim kuglanama nego je negdje smeđe ... Po meni je jedan od glavnih problema u radu sudaca nepostojanje konkretne evaluacije i rangiranje sukladno tome. Izgleda da su i gospoda u Sudačkoj komisiji HKS-a sličnog mišljenja pa je i ovaj zadnji dopis na tom tragu što je pohvalno ako zbog ičeg onda zbog inicijative na poboljšanju stanja stvari.
Također, neću više o sucima jer će mi se drastično povećati broj kartona ubuduće i vidim da neki ovo shvaćaju previše osobno što mi nije namjera. :shock:
Luko Del Ponte
julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

nekada su suci upisivali svaku kuglu u zapisnik i paralelno sudili , neki to rade i danas
danas sa druge strane imate računala koja su od velike pomoći i svakako je jednostavno ubaciti rezultate što uzima minimalno angažmana i vremena samo je potrebna praksa , potrebno se malo priviknuti i sve će biti u redu
rambo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la rambo »

lukodp je napisao/la:
rambo je napisao/la:Znaci.. nigdje ne pise da sudac mora unositi rezultate svakih 15 hitaca, nego da ih mora dostaviti putem aplikacije (moze upisati nakon tekme ili nakon svakog bloka). A za 1.hks domacin mora upisivat rezultate nakon svakih 15 hitaca.
Konačno :lol: . Znaći sudac ne mora uopće upisivati rezultate u aplikaciju. I nije vam to baš ništa olakšalo? Zanimljivo kak ovi moji suci u Kutini upisuju svaki hitac u pojedinačni zapisnik i opet stignu sudit bosu :mrgreen: .
Ja ih osobno upisujem svakih 15.. i nakon zadnjeg bacenog hica imam jos par klika do printa i gotove tekme. A ak sudac ne zeli upisivati, onda je jos lakse, jer mora samo provjerit dal mu je domacin dobro popunili ekipni zapisnik u aplikaciji :lol:
Nikad lakse suđenje utakmice 8-)
Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron »

Zapresic pobjedom u iducem kolu postaje prvak obzirom da je ocito Mertojak u silaznoj putanji. A putnici za 1.B.ligu su Zeljo Ck. I za ovog drugog putnika ce biti zestoka borba.
kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen »

Neron je napisao/la:Zapresic pobjedom u iducem kolu postaje prvak obzirom da je ocito Mertojak u silaznoj putanji. A putnici za 1.B.ligu su Zeljo Ck. I za ovog drugog putnika ce biti zestoka borba.
a možda je Poštar u uzlaznoj, nema gazde u gradu
Najslađe kad ti ga smjesti tvoj, ko će nego svoj svoga, adio titula Splite :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la igrač desne buže »

Kakve vi gluposti pišete. Zaprešić je u prednosti jedan bod, oni na našoj kuglani ne mogu uloviti 560 prosjek. Izgubit će sigurno i mi smo od iduće subote novi prvaci.
Redovno već nekoliko godina gube bodove u Splitu, psihološka prednost je na našoj strani. Imamo kvalitetniju ekipu, imamo tri uvjerljivo najbolja i najstabilnija igrača u HR (Kovač, Marinović i Muše + Šarkezi), ekipu koja zna igrati na zahtjevnim kuglanama za razliku od njih koji igraju dobro samo na svojoj kuglani i više nigdje.
Ne samo da ćemo deklasirati Zaprešić i doma na svojoj kuglani pred domaćom publikom osvojiti prvenstvo nego čak i mislim da bi se Zaprešić mogao još negdje poskliznuti i bodovna prednost na kraju će biti još i veća, a ne samo 1 bod.

https://www.youtube.com/watch?v=S23K8UkES7g
Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson »

Obje ekipe imaju dobre igrače i najveća bitka bit će ona psihološka; tko održi mir i koncentraciju u ekipi, taj će pobijediti. Dajem laganu prednost Mertojaku (55-45) zbog domaćeg terena.
zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Znate kako je rekao slijepac. "Vidjet će mo".
Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron »

Ma nema Mertojak šanse . Stavljam rundu sa gablecom u ponudu.
julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

opet buža pali zaprešić :twisted:
treba pogledati raspored , zaprešić ima još jedno teško gostovanje a to je upravo mertojak dok mertojak ima grmu , osijek i kandit što im uz pobjedu nad zaprešićem ne garantira odmah osvojeno prvenstvo jer dovoljno je negdje malo odigrati loše ili naletjeti na raspoloženog domaćina kao mi protiv velebita i odmah si u problemu
svakako će biti zadovoljstvo pratiti rezultate iz splita i vidjeti može li zaprešić uloviti tih nedostižnih 560 samo što pogledom na rezultate utakmice protiv poštara svi iz zaprešića preko 560 ili prosjek ekipe 585 , ukoliko to ponove mertojaku će biti jako teško pobijediti a 4:4 im ne igra nikako
Odgovorite