Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
kulen
Tipka sa dve ruke

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la kulen »

nakon bunike naviru zapažanja:
1. Bjelovar je legendarna kuglana i jeb.š ligaškog igrača koji nije tamo pušio ispod 520, taj nije igrač, idealna za spuštanje napumpanih ega, nek nam vječno živi Bjelovarska kuglana :!: :!: :!:
2. Nitko nije pustio suszu radosnicu :o :o :o pa ljudi imamo novog/starog predsjednika, a vi pričate o kuglanama nitko jedne riječi da napiše pa da se proveselimo ;)
3. Sad kad je kontinuitet rada HKS-a osiguran očekujemo i dalje trend gašenja klubova kao i u protekle 4 godine što i nije loše jer je to najuspješniji period rada saveza (kako u izvješću piše),
partizani bi već izmislili nekakvu parolu " s manje klubova u veće uspjehe" ili " čim nas je manje mi smo sve bolji" ili "smanjimo se da bi bili najbolji" :lol: :lol: :lol: :lol:

Svi se pitaju gdje su mladi u kuglanju, pa tu smo , mlad si onoliko koliko se osjećaš mlad pa prema tome čemu toliko brige :D :D :D

ŽIVJELA BJELOVARSKA KUGLANA!!!!
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Misliš nešto kao "kvalitetom protiv kvantiteta" :mrgreen:
To bi vrijedilo i za kuglane. Što ih je manje to su kvalitetnije :lol:
Luko Del Ponte
Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron »

Citam i ne vjerujem. Znaci izvor svega losega u nasem kuglanju je kuglana u Bjelovaru. Svaka vam cast. Decki dragi. Trenirajte i rezultati ce doci. Ima ona stara da losem *ebacu svaka dlaka smeta pa tako i vama. Zapresic je prvak. Grmoscica ce se boriti za drugo mjesto sa Mertojakom . Osjek ce i dalje biti musterija Kanditu. I sa bjelovarskom kuglanom i bez nje konacni poredak bi bio takav. Pomirite se sa time decki i trenirajte.
Kegelmaniac
Raspisani lik

Post Postao/la Kegelmaniac »

Budi siguran da Zaprešić ne bi bio prvak da je kuglana u Bjelovaru ispravna!!!!
Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson »

Jedan pogled na prosjeke igrača na http://free-bj.ht.hr/iks/1hkl/prosjeci.xml i jasno je tko ima bolje igrače. Lijepo je biti navijač, ali malo realnosti ne bi škodilo. :roll:
Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron »

U ovom kolu mislim da nece biti iznenađenja osim sto ce se Mertojak u Grmoscica odvojiti na drugom i trecem mjestu i u preostala dva kola ce se odluciti tko je drugi.
Postar i Bjelovar pobjedama protiv velebita i Rijeke (s time da imam osjecaj da bi Rijeka mogla dobiti Bjelovara.) preskacu Osjek na tablici koji realno na Grmoscici nema sto traziti osim liovica naravno ali on sam ne moze donjeti 5 poena. Mertojak ce dobiti Novsku. A Zapresic protiv kandita moze otvoriti sampanjac.
Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson »

Bjelovar je u formi, četvrto mjesto i NBC kup su realna opcija. Bit će zanimljiva utakmica sljedeći vikend protiv Mertojaka.
Pozitivac
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Pozitivac »

Zaprešić prvi, Mertojak drugi i Grmoščica treća.
Ove godine potvrđeno je gradivo u vezi pripreme kuglana. Jačim ekipama špricati sa kombinacijom vode i pijeska bez voska i svi imaju šanse, ako je moguće sa čekičem razbiti dasku položnicu ali ne direktno udarati nego staviti novine da se ne vidi oštećenje ili natočiti malo vode kao slučajno je dijete prolilo.
U Hrvatskoj Mikac možda uvede pravilo gdje nisu potrebne daske položnice, vosak i sredstvo za mazanje. Vratimo se asfaltu. Oni inteligentniji razumiju da se vosak i maziva ne koriste zbog proizvođača nego zbog očuvanja vlastitog objekta. Naravno da proizvođači trljaju ruke kada vide kako neki visokoobrazovani i pametni ljudi ne korite ta sredstva jer će ih na kraju sanacija ispasti 100x skuplja.
Vidimo da institucija licenci i pregleda ne funkcionira u praksi. To ja kao da tehnički za auto imate svake 3 godine. To nema smisla. Kao što nema smisla da u Velebitu i Bjelovaru igraju na 4 staze a imaju ih 6. Primitivizam na granici sa debilizmom, sorry dečki iz tih gradova ali nemam pojma kako to drugačije nazvati. Logika da se teško prati utakmica samo potvrđuje ovaj moj opis ljudi koji o tome odlučuju. Zašto se onda bavite tim sportom ako niste sposobni pratiti utakmicu?
Liga izumire, sve je više starijih igrača. Zainteresiranost mladih je mala, nemamo stručnih i školovanih trenera. Reprezentaciju nam vodi Zdenko Sušac uz pomoć Miljenka kojeg na daljinski vodi Mikac kojem pak mentorira i slaže ekipe Pavlic. Da sam igrač rađe bi igrao za Dansku nego toj hrpi stručnjaka mazao vrat.
Uglavnom svi pričaju o tome da se Mertojak raspada, Zadar pojačava, u Grmoščicu nitko pametan ne želi doći jer svi znamo njihov model financiranja koji zbog manipulacija sa kuglanama nije fer i korektan. Zaprešić i da ostane ovakav kao ove godine ima velike šanse postati prvakom. Medveščak dolazi ali tko će kuglati na onoj kuglani na kojoj se ne smije srušiti rekord. Osijek ima mladu potentnu ekipu koja ako ostane na okupu može kroz par godina biti veliki faktor uz neko pojačanje. Bjelovar, Velebit i Kandit standardno negledljivi kao ekipe. Poštar je fenomen koji može pobijediti svakoga ali i izgubiti 8:0 od ženske ekipa Splita pa ih je ponekada i i interesantno pratiti.
kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen »

šta ti to znači da je ekipa negledljiva?
arhont
Tek protipkao

Post Postao/la arhont »

Pozitivac je napisao/la:Zaprešić prvi, Mertojak drugi i Grmoščica treća.
Ove godine potvrđeno je gradivo u vezi pripreme kuglana. Jačim ekipama špricati sa kombinacijom vode i pijeska bez voska i svi imaju šanse, ako je moguće sa čekičem razbiti dasku položnicu ali ne direktno udarati nego staviti novine da se ne vidi oštećenje ili natočiti malo vode kao slučajno je dijete prolilo.
U Hrvatskoj Mikac možda uvede pravilo gdje nisu potrebne daske položnice, vosak i sredstvo za mazanje. Vratimo se asfaltu. Oni inteligentniji razumiju da se vosak i maziva ne koriste zbog proizvođača nego zbog očuvanja vlastitog objekta. Naravno da proizvođači trljaju ruke kada vide kako neki visokoobrazovani i pametni ljudi ne korite ta sredstva jer će ih na kraju sanacija ispasti 100x skuplja.
Vidimo da institucija licenci i pregleda ne funkcionira u praksi. To ja kao da tehnički za auto imate svake 3 godine. To nema smisla. Kao što nema smisla da u Velebitu i Bjelovaru igraju na 4 staze a imaju ih 6. Primitivizam na granici sa debilizmom, sorry dečki iz tih gradova ali nemam pojma kako to drugačije nazvati. Logika da se teško prati utakmica samo potvrđuje ovaj moj opis ljudi koji o tome odlučuju. Zašto se onda bavite tim sportom ako niste sposobni pratiti utakmicu?
Liga izumire, sve je više starijih igrača. Zainteresiranost mladih je mala, nemamo stručnih i školovanih trenera. Reprezentaciju nam vodi Zdenko Sušac uz pomoć Miljenka kojeg na daljinski vodi Mikac kojem pak mentorira i slaže ekipe Pavlic. Da sam igrač rađe bi igrao za Dansku nego toj hrpi stručnjaka mazao vrat.
Uglavnom svi pričaju o tome da se Mertojak raspada, Zadar pojačava, u Grmoščicu nitko pametan ne želi doći jer svi znamo njihov model financiranja koji zbog manipulacija sa kuglanama nije fer i korektan. Zaprešić i da ostane ovakav kao ove godine ima velike šanse postati prvakom. Medveščak dolazi ali tko će kuglati na onoj kuglani na kojoj se ne smije srušiti rekord. Osijek ima mladu potentnu ekipu koja ako ostane na okupu može kroz par godina biti veliki faktor uz neko pojačanje. Bjelovar, Velebit i Kandit standardno negledljivi kao ekipe. Poštar je fenomen koji može pobijediti svakoga ali i izgubiti 8:0 od ženske ekipa Splita pa ih je ponekada i i interesantno pratiti.

Kao vječiti branitelj Bjelovara, ulažem repliku. Rekao bih rekao da su igrači Bjelovara sasvim gledljivi. Košutić Ž, Mijić, Grof, Kasumović, Šantek, Vokšan - sve atletski građeni momci koje je meni osobno lijepo gledati kad igraju. Pogotovo kad pobjeđuju. Blaško isto izgleda dosta dobro, jedino N. Košutić ima malo naglašenije obline ali je kao takav i dalje ugodan oku... barem meni... a i kamera malo dodaje...
Odgovorite