Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
kulen
Tipka sa dve ruke

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la kulen » 13 ožu 2019, 10:01

julio je napisao/la:
pravda i nepravda je napisao/la:Kulene koliko mi je poznato KK "Plitvice" je dopisom obavjestio HKS o događajima u Šibeniku i dostavio snimku sa utakmice. Ukoliko nisam u pravu neka me
dečki sa Plitvica isprave i demantiraju.
nikoga nisu ništa obavijestili i sami će si biti krivi ako ne upadnu u prvu ligu
jesu li Plitvice poslali materijal u HKS ili nisu, sad ti kažeš da nisu ???? ako jesu onda se to mora riješiti :!:
gdje su sad ti stručnjaci iz hks-a :? :? :? :? :? :?

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 13 ožu 2019, 10:16

kulen je napisao/la:
julio je napisao/la:
pravda i nepravda je napisao/la:Kulene koliko mi je poznato KK "Plitvice" je dopisom obavjestio HKS o događajima u Šibeniku i dostavio snimku sa utakmice. Ukoliko nisam u pravu neka me
dečki sa Plitvica isprave i demantiraju.
nikoga nisu ništa obavijestili i sami će si biti krivi ako ne upadnu u prvu ligu
jesu li Plitvice poslali materijal u HKS ili nisu, sad ti kažeš da nisu ???? ako jesu onda se to mora riješiti :!:
gdje su sad ti stručnjaci iz hks-a :? :? :? :? :? :?
Na ta pitanja ti može odgovoriti samo netko iz Plitvica (ako im to odgovara) jer te informacije sigurno nećeš dobiti na stranicama HKS-a.
Mislim da bi bilo dobro javno objaviti (na stranici HKS-a) ako je netko kažnjen nekom suspenzijom, ne zbog pribijanja na stup srama, nego zbog relevantnosti informacije. Ako je netko dobio crveni karton, zašto se to ne bi objavilo (taj i taj, CK, nesportsko ponašanje, kazna 2 utakmice: xy i yx kolo.
Znam za neke crvene kartone o kojima sam čuo potpuno nesuvisle informacije. Kao da su se desili na dvije različite utakmice. Čak ne vidim ni razlog da se u aplikaciji ne vide žuti i ostali kartoni koji su dobiveni na nekoj utakmici...

Pozitivac
Tek protipkao

Post Postao/la Pozitivac » 13 ožu 2019, 11:53

Ovo je na dobrom tragu. Sviđaju mi se neke stvari koje forum i pojedinci kroz raspravu predlože. Bilo bi super kada bi HKS uveo i rubriku kartona uz komentar suca zbog čega je kartondat kao u nogometu. Ako ništa drugo barem zbog statistike. Što se tiče Plitvica i Šubičevca niti meni nije jasno zbog čega se Plitvice nisu poslužile pravičnim alatima kako bi ukazale na nepravilnosti pojedinaca iz Šibenika ali to je njihova stvar. Dobro je da sada svi znaju što ih čeka u Šibeniku pa se mogu pripremiti ako upadnu u prvu ligu.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 13 ožu 2019, 13:23

newform1 je napisao/la: Mislim da bi bilo dobro javno objaviti (na stranici HKS-a) ako je netko kažnjen nekom suspenzijom, ne zbog pribijanja na stup srama, nego zbog relevantnosti informacije. Ako je netko dobio crveni karton, zašto se to ne bi objavilo (taj i taj, CK, nesportsko ponašanje, kazna 2 utakmice: xy i yx kolo.
Znam za neke crvene kartone o kojima sam čuo potpuno nesuvisle informacije. Kao da su se desili na dvije različite utakmice. Čak ne vidim ni razlog da se u aplikaciji ne vide žuti i ostali kartoni koji su dobiveni na nekoj utakmici...
Potpuno se slažem. Uz sve to nabrojano ja bih još obvezno objavio i sve one priloge zapisnika sa IO...
A pošto ima ionako od iduće sezone nekih novsoti vezano uz izmjene igrača, zašto ne bi uveli i kazne za recimo akumulirane žute kartone. Npr. dva žuta kartona u prvenstvu i iduću utakmicu mora odigrati junior umjesto kažnjenog igrača :idea:
Luko Del Ponte

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 13 ožu 2019, 15:14

Akumuliranje kartona sam već spominjao i mislim da ima smisla, ali samo mako se radi o disciplinskim kartonima. Tada se, recimo, sekundanti ne budu baš samo tako dizali sa stolice kad im se prohtije...

Zadnji cunj
Tek protipkao

Post Postao/la Zadnji cunj » 14 ožu 2019, 09:30

Na ta pitanja ti može odgovoriti samo netko iz Plitvica (ako im to odgovara) jer te informacije sigurno nećeš dobiti na stranicama HKS-a.
Mislim da bi bilo dobro javno objaviti (na stranici HKS-a) ako je netko kažnjen nekom suspenzijom, ne zbog pribijanja na stup srama, nego zbog relevantnosti informacije. Ako je netko dobio crveni karton, zašto se to ne bi objavilo (taj i taj, CK, nesportsko ponašanje, kazna 2 utakmice: xy i yx kolo.
Znam za neke crvene kartone o kojima sam čuo potpuno nesuvisle informacije. Kao da su se desili na dvije različite utakmice. Čak ne vidim ni razlog da se u aplikaciji ne vide žuti i ostali kartoni koji su dobiveni na nekoj utakmici...[/quote]

Žuti kartoni sudac daje napamet ! primjer sjedi za kompjutorom navodno čuje bosu i skoči sa žutim kartonom iako u propisu stoji da je mora vidjeti tako da o kartonima bi se dalo govoriti tek kad budu na svim kuglanama isti kriteriji !

E dragi moji i da jesu završilo je u ladici jer je Pavlic Mikčev kao i sudac B licence iz Mlake koji je sudio četvrtfinale kupa RIJEKA_MLAKA u Rijeci isto do danas nije procesuiran iako je prijava odaslana u HKS.
Gdje su struke, kontrolori itd :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

KORANA
Nevini

Post Postao/la KORANA » 14 ožu 2019, 10:14

Plitvice su svoj dio posla obavile a za dalje postupke obratite se hks-u.

pintoo
Tek protipkao

Post Postao/la pintoo » 17 ožu 2019, 11:58

Dobro je pa utakmica šubićevac-Vrlika nije ni malo sumnjiva :D

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 17 ožu 2019, 13:57

Bogami i vaša je čudno završila ;) A šta se tiče Šubičevca sada ako dobe po tamburi a mogli bi a Crkvenica izgubi ;) od Bojovnika ode prvo mjesto papa :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

okrugljak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la okrugljak » 18 ožu 2019, 07:56

pintoo je napisao/la:Dobro je pa utakmica šubićevac-Vrlika nije ni malo sumnjiva :D
Koji interes je jednima i drugima odigrati 4-4? Vrlika bi pobjedom ostala, a subicevac bi pobjedom bio prvak.
U isto vrijeme smo zavrsavali, i da smo mi dobili, subicevcu bi tih 4-4 bilo kao poraz.
I kako namjestiti utakmicu na 6 staza da bude 4-4 za 3 cunja....
Ne drzi ti teorija bas vodu...

Odgovorite