Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la Orson » 13 stu 2019, 17:00

To s neispravnom kuglanom je davno prožvakana priča, dobila je licencu i tu prigovori staju. A problemi kojih objektivno ima s vremenom će se riješiti jer su ih odgovorni svjesni i žele ih riješiti, ali ne ide sve preko noći.

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 15 stu 2019, 12:32

Sva sreća da se stalno nešto mijenja u pravilima igre.Evo sad ova gluparija sa prijavama je donijela živost na kuglanama, jedni (čitaj suci ) uživaju u svojoj važnosti dok izgubljeni voditelji ekipa žive u stresu da ne zaborave točno u taj čas na tom mjestu prijaviti slijedeći blok
Ma dajte molim Vas lijepo , ko pametan misli da je time unapređeno kuglanje mjesto mu je negdje drugdje.
Ima ovih dušebrižnika (uvijek isti dupelisci) koji će za svaku novotariju bez obzira koliko bila glupa graktat i pilit da je super jer su stručnjaci iz saveza tako rekli.

Ova saga o Bjelovaru kao mjestu uroka za sve goste je isto stresna pa sam počeo razmišljati da li uopće više ikada stupiti nogom u taj grad jer mogu naići na nekog sa kuglane koji samo ne jede malu djecu, a inače samo se dere , vrijeđa i provocira, nedaj bože srest nekog od tih sudaca a koji će slijedeći put kad im istekne kazna vjerojatno završit u kućnom pritvoru ili možda Remetincu.
Ja više neću kuglati u Bjelovaru, sad me je strah :roll: :? :? :? :? :? :? :? :? :?

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 15 stu 2019, 14:05

Iskreno, ja ne poznajem nikoga tko je rekao da je to pravilo dobro i(li) da je njime unaprijeđeno kuglanje. Upravo suprotno. "Stručnjaci iz saveza" ako mislite na HKS, će tražiti od NBC-a da se to vrati na staro jer zbilja od uvođenja toga nema apsolutno nikakve koristi...
Tak da ne znam koji su to dušebrižnici :lol:
Luko Del Ponte

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 15 stu 2019, 15:34

kulen je napisao/la:
15 stu 2019, 12:32
jedni (čitaj suci ) uživaju u svojoj važnosti dok izgubljeni voditelji ekipa žive u stresu da ne zaborave točno u taj čas na tom mjestu prijaviti slijedeći blok
Kakve veze sad suci imaju s tim? Ako želim (kao sudac), mogu bit važan i bez tog pravila. Nit smo ga mi donijeli nit ćemo ga mi maknuti. Naše je da se držimo pravila i propisa. I sad ću okrenuti na drugu stranu (kao voditelj), dužnost i pravo mi je da se držim pravila i propisa, ma šta mislio o njemu.
Inače, vidim zadnja dva-tri kola da velik dio voditelja piše odmah svih 6 mjesta...

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 16 stu 2019, 19:16

newform1 je napisao/la:
15 stu 2019, 15:34
kulen je napisao/la:
jedni (čitaj suci ) uživaju u svojoj važnosti dok izgubljeni voditelji ekipa žive u stresu da ne zaborave točno u taj čas na tom mjestu prijaviti slijedeći blok
Kakve veze sad suci imaju s tim? Ako želim (kao sudac), mogu bit važan i bez tog pravila. Nit smo ga mi donijeli nit ćemo ga mi maknuti. Naše je da se držimo pravila i propisa. I sad ću okrenuti na drugu stranu (kao voditelj), dužnost i pravo mi je da se držim pravila i propisa, ma šta mislio o njemu.
Inače, vidim zadnja dva-tri kola da velik dio voditelja piše odmah svih 6 mjesta...
A to je i bilo i čemu promjene?

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 16 stu 2019, 23:52

[/quote]

A to je i bilo i čemu promjene?
[/quote]

Promjene su bile, koliko znam, uvjetovane od strane NBC-a, no po novijim informacijama (naravno, neslužbenim), ispada da su sve zemlje koje su to uvele ispale u najmanju ruku naivne.

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 19 stu 2019, 09:34

newform1 je napisao/la:
15 stu 2019, 15:34
kulen je napisao/la:
to pisanje svi 6 odmah je samo dokaz da su u stresu da ne zaborave na vrijeme i izgube utakmicu bez veze :roll: :roll: :shock: :o

Odgovorite