Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
krcko
Zna gdje su sva slova

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la krcko »

Ovo je kuglački forum i govorim isključivo o situacijama na kuglani. Posao trenera, između ostalog je i zaštita njegove ekipe. Ne može se taj komoditet dozvoliti natjecatelju, sviđalo se to kome ili ne, imalo to ili ne posljedice , bilo to u skladu s pravilima ili ne ..... Ja uvijek mogu odgledati tekmu iz gledališta. Igrač ne, pa i plaćen je da to ne radi. Na kraju, pa tko mora uzeti onih 5 minuta potrebnih za nekome napraviti nervozu, a nekome pozitivni šok? Što to znači u odnosu na bilo kakav karton ? Misliš li da to nije sportski? Ako si slušao psihologiju sporta (difovac si ?) onda si i upoznat s tim stvarima, ako nisi, čitaj.
Loša pravila, je, ima i toga, ali u posljednje vrijeme sudi tko god želi...Totalna erozija, želiš biti ozbiljan sport, a sude članovi kluba. Samo što nisu na spisku delegacije, bar ne za tu utakmicu. U "civilnom" životu minimum kulture bio bi da se izuzmeš jer ti to nalaže praksa i odgoj. Upravo zbog ovakvih situacija. Puno bi se dalo pričati.....A nekada sam mislio, da sam bez greške...

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

krcko je napisao/la:
01 vel 2020, 18:28
Ovo je kuglački forum i govorim isključivo o situacijama na kuglani. Posao trenera, između ostalog je i zaštita njegove ekipe. Ne može se taj komoditet dozvoliti natjecatelju, sviđalo se to kome ili ne, imalo to ili ne posljedice , bilo to u skladu s pravilima ili ne ..... Ja uvijek mogu odgledati tekmu iz gledališta. Igrač ne, pa i plaćen je da to ne radi. Na kraju, pa tko mora uzeti onih 5 minuta potrebnih za nekome napraviti nervozu, a nekome pozitivni šok? Što to znači u odnosu na bilo kakav karton ? Misliš li da to nije sportski? Ako si slušao psihologiju sporta (difovac si ?) onda si i upoznat s tim stvarima, ako nisi, čitaj.
Loša pravila, je, ima i toga, ali u posljednje vrijeme sudi tko god želi...Totalna erozija, želiš biti ozbiljan sport, a sude članovi kluba. Samo što nisu na spisku delegacije, bar ne za tu utakmicu. U "civilnom" životu minimum kulture bio bi da se izuzmeš jer ti to nalaže praksa i odgoj. Upravo zbog ovakvih situacija. Puno bi se dalo pričati.....A nekada sam mislio, da sam bez greške...
Sad nisam baš siguran da li se ovo odnosi na moj post jer nema nekih poveznica, no ako jest, onda mogu samo pojasniti da ND nije bio na poziciji voditelja ekipe nego igrača. S ostalim se slažem.

krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko »

Ma ne, nema veze, objašnjavao sam svoju neuravnoteženost :lol:

igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la igrač desne buže »

Ajme Zaprešića u Čakovecu. Teško je riječima objasniti moju tugu što su igrači Čakovca propustili priliku uzeti bodove prvacima. Nije mi jasno kako neki "vrhunski" prvoligaški igrači mogu na težim kuglanama igrati lošije od juniora ili žena koje igraju tamo.
Najčešće se desi kada si igrači umisle da su Zavarko i onda kada krene loše shvate da nisu pa propadnu u crnu rupu. Moga je i Mertojak izgubiti ali bez Dimeta je teško igrati u gostima. Svašta se moglo desiti ovaj vikend ali nije.

Je li konačno došlo vrime da se omoguće vlastite kugle? Nije mi jasno kako to još nije moguće?!

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac »

Čestitke Zaprešiću, pošteno su nas pobijedili već u prvom bloku. Ono što mi je drago da nemamo igrača poput Maneva, jednog nepristojnog, nekulturnog i bahatog igrača koji nakon što mu nije išlo počne zadnjih nekoliko kugli bacati s mjesta. U životu takvo nešto nisam vidio na kuglani ali to je na sreću problem Zaprešića i našeg izbornika kojem bi trebalo pokazati snimku tog nastupa jer ako njega netko pozove u reprezentaciju organizirat ću bojkot reprezentacije. U našoj reprezentaciji mogu igrati stranci ali samo oni koji poštuju našu tradiciju, običaje i ukoliko se primjereno i sportski ponašaju. Ponašanje Maneva graniči sa slanjem u Vrapče.
Pitanje za suce, ako sudac kažnjava neigranje na prvenstvu države ukoliko povedeš 3:0 da li možeš kazniti ovakvo grubo sportsko neponašanje na stazi crvenim kartonom?

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

upavo pogledao , to je za osudu i tešku kaznu od kluba
zašto bi to suci trebali kažnjavati crvenim ? dobio je žuti karton , trener ga je zamijenio i igra se nastavila
ako momak nije shvatio da se tako ne ponaša jedan reprezentativac onda nema što tražiti niti u reprezentaciji niti bi meni igrao u klubu pa makar ispali
ukoliko se javno ne ispriča zbog ponašanja , slažem se da bi ga izbornik morao isključiti iz ekipe

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Nije napravio nikakav prekršaj za CK. Dobio je žuti za nesportsko ponašanje.

otrov
Tek protipkao

Post Postao/la otrov »

Kegelmaniac je napisao/la:
10 vel 2020, 09:18
Čestitke Zaprešiću, pošteno su nas pobijedili već u prvom bloku. Ono što mi je drago da nemamo igrača poput Maneva, jednog nepristojnog, nekulturnog i bahatog igrača koji nakon što mu nije išlo počne zadnjih nekoliko kugli bacati s mjesta. U životu takvo nešto nisam vidio na kuglani ali to je na sreću problem Zaprešića i našeg izbornika kojem bi trebalo pokazati snimku tog nastupa jer ako njega netko pozove u reprezentaciju organizirat ću bojkot reprezentacije. U našoj reprezentaciji mogu igrati stranci ali samo oni koji poštuju našu tradiciju, običaje i ukoliko se primjereno i sportski ponašaju. Ponašanje Maneva graniči sa slanjem u Vrapče.
Pitanje za suce, ako sudac kažnjava neigranje na prvenstvu države ukoliko povedeš 3:0 da li možeš kazniti ovakvo grubo sportsko neponašanje na stazi crvenim kartonom?
Pa kako naš Milan igra Manev bi ga i sa takvim stilom dobio. Galić me ugodno iznenadio, nadam se da ce i iduce godine nositi sveti dres sa Kustošije

pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pravda i nepravda »

Newform1. Manev je dobio ŽK nakon 60.hica. Koliko je hitaca trebao baciti prekp k..ca da dobije ŽK. Što je sa 57., 58. i 59. hicom. Za te
hice nije kažnjen. Ali srećom KK "Zaprešić" ima odličnog trenera (voditelja ekipe) koji je odmah reagirao i izvršio zamjenu.

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac »

Dobio je jedan žuti a trebao je dobiti barem 5 ili 6 taj set. Pogledao sam cijeli set, počeo je mahati i smetati ostalima prije nego što je bacao preko one stvari. Za takva nesportska ponašanja treba dobiti crveni karton. Moramo biti svjesni da se njemu kratki spoj u glavi može desiti i u nekoj bitnoj utakmici repke ili recimo u polufinalu ekipnog svjetskog prvenstva. Ako je u stanju to napraviti klubu koji ga plaća i od kojeg prehranjuje obitelj možete samo zamisliti što je u stanju napraviti u reprezentaciji od koje nema nikakve materijalne koristi a na kraju priče on je Makedonac u Hrvatskom dresu. Po njegovom ponašanju zaboli njega ona stvar za Hrvatsku i za Zaprešić i za djecu koja ga gledaju i bolit će ga ona stvar za neki drugi klub u koji ode.

Odgovorite