Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Pozitivac
Zna gdje su sva slova

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la Pozitivac »

Pustite dečka na miru. Unutar kluba će riješiti problem, kao i svi sportaši koji se ponašaju nesportski u bilo kojem sportu svjesni su da takvim ponašanjem riskiraju. Nekima klub uzme od plaće, neki dobe suspenziju a neki izgon iz kluba. Ovisno o težini prekršaja. Meni ovo izgleda kao da je jednostavno ostao bez kontrole, neprimjereno je reagirao i vjerojatno će klub reagirati ako već nije i poduzeti mjere sukladno nekom disciplinskom pravilniku. Ukoliko mu je nešto smetalo morao je obavijestiti trenera što nije učinio i trener ga je izbacio iz utakmice. Dobio je žuti karton, za crveni ne vidim smisao.
Ništa čudno za mlade igrače. Ni prvi ni zadnji puta. On nije ekscesan tip kojem je to praksa da bi ga sada razapinjali i tražili da ga se izbaci iz repke. Konačno imamo potentnu reprezentaciju i ukoliko se okupe svi najbolji možemo doći do medalje.
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Pozitivac slažem se s tobom u potpunosti.
Luko Del Ponte
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Kegelmaniac je napisao/la: 11 vel 2020, 09:05 Dobio je jedan žuti a trebao je dobiti barem 5 ili 6 taj set.
Za što je trebao dobiti to barem 5/6 kartona
Kegelmaniac je napisao/la: 11 vel 2020, 09:05 a na kraju priče on je Makedonac u Hrvatskom dresu
Čemu ova rekao bi provokacija na nacionalnoj osnovi pa i Mesut Özil je Turčin pa je igrao za Njemačku.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Prvo nije mahao niš više niti manje od Galića, osim što je njegovo bilo u lošem kontekstu, a Galićevo u pozitivnom navijačkom kontekstu. Ako tako gledaš, moraš dat obojici kartone za svako mahanje. Uostalom, samo je zadnji hitac bacio ne poštujući integritet sporta kojim se bavi. Nitko ga ne sprečava da baca sve kugle sa špice zar ne?
No, ono što mene smeta je na neki način licemjerje vas koji bi dijelili kartone šakom i kapom. Obucite majicu i dođite suditi. Dajte te kartone (ako imate muda) oči u oči s igračem kojeg kažnjavate. Lako je srat gore s tribina i gledajući snimke. Ja bar nemam problem dati karton nekome tko ga je zaslužio (a tako i GM koji je sudio na prvim stazama), ali ga ni on ni ja sigurno nećemo dati ako nismo 100% sigurni da ga je zaslužio. Kolo prije sam sudio Grmu i Šubićevac, i tvrdim da je Kujundžić sigurno bacio 10 bosih. Da li je dobio karton? Nije. Ni za jednu kuglu nisam 100% bio siguran da je bosa. Gledao sam sa strane, iza, s poda... nema šanse. Možda bi mu neko od vas dao karton, ali ja sigurno ne. Može mi to netko zamjeriti, ali kritiku o davanju i nedavanju kartona prihvaćam od onoga tko razumije suđenje i od kolega sudaca koji ne sude po principu "ne bi se nikom štel zameriti...".
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Slažem se 100% sa tvojom izjavom.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
Kegelmaniac
Raspisani lik

Post Postao/la Kegelmaniac »

cezar je napisao/la: 11 vel 2020, 11:37
Kegelmaniac je napisao/la: 11 vel 2020, 09:05 Dobio je jedan žuti a trebao je dobiti barem 5 ili 6 taj set.
Za što je trebao dobiti to barem 5/6 kartona
Kegelmaniac je napisao/la: 11 vel 2020, 09:05 a na kraju priče on je Makedonac u Hrvatskom dresu
Čemu ova rekao bi provokacija na nacionalnoj osnovi pa i Mesut Özil je Turčin pa je igrao za Njemačku.
Nije bila provokacija nego zaključak smisla rečenice, ako se ovako neprimjereno ponaša prema klubu kako će se tek ponašati kada stavi nacionalni dres obzirom da ga je dobio zbog kuglanja a ne zbog mjesta rođenja. Uzevši u obzir da je već napravio hrpu sranja i kao reprezentativac (sjetimo se kada je kao Makedonac igrao u Hrvatskom dresu i skoro diskfalificirao reprezentaciju i klubove na 2 godine), odbio igrati nekoliko puta i sada ovakvo ponašanje. Ne bih se složio sa Pozitivcem da mu je ovo prvi puta. On očigledno ima problem i pitanje je vremena kada će napraviti iduće sranje.
Teke
Tek protipkao

Post Postao/la Teke »

Pogledao sam snimku. Manev je napravio samo jedan prekršaj i zato je i zaslužio žuti karton (tu mislim čišćenje u drugom setu - to sam pogledao). To, što će napravit klub, je njihov problem.

Nigdje u pravilnicima ne stoji, da mora igrač bacati kuglu uz jedan korak, uz dva koraka, uz tri korake, uz četiri, uz pet... Nigdje ni ne stoji, da mora baciti sve kugle isto kako je i započeo sa prvom kuglom, jel tako? Tako da po tom pitanju nije bio u sukobu s pravilnicima. Zanima me koji sudac bi vidio, da u nekom hicu jedan igrač napravi pet koraka, a ne četiri, kak inaće? Da li bi mu za to dao karton?

Manev u posljednjim hicima nije napravio ne znam kakve geste, zbog kojih bi zaslužio karton, jedino je zadnji hitac izveo neispravno - nije bacio na zeleno svjetlo. Ako je dobio žuti karton zbog nesportskog ponašanja (da, netko može to tako razumijeti, ali sam pojasnio sve u vezi bacanja i koraka), onda je bila to neispravna odluka suca. Ali istina je, da je zaslužio žuti karton zbog bacanja, kad još nije gorjelo zeleno svjetlo. Ako mu je sudac pokazao žuti karton zbog toga, onda je to ispravna odluka.

A pisanja o crvenom kartonu ili nesportskom ponašanju (pričam o nesportskom ponašanju što se pravilnika tiče, drugo je, što je moralno) su bedastoće.

Pozzz
kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen »

Nigdje u pravilnicima ne stoji da igrač nemože prdit za vrijeme nadmetanja , ali je riječ o pristojnom ponašanju, a ovdje je o tome riječ ,.....a ne o žutom kartonu zbog ovog ili onog.
Taj dečko je bahata i samodopadna primitivčina koja reprezentira svoju zemlju i kao takav bi se trebao ponašati za primjer i ništa ga ne opravdava, točka.
Macna
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Macna »

Brna Boganović treba po utakmici dobiti 1 žuti i 119 žuto/crvenih jer kreće sa pola daske + drugi korak mu je manji od 20 cm.. (užasno nesportski)
Ima sreće pa te dvije stvari nitko od sudaca ne vidi :mrgreen: :mrgreen:

Mavev je pogriješio i to je to.. prošlo svršeno vrijeme! I Kegelmaniac, svoje kuglačke frustracije iskaljuj negdje drugdje, ali po Branku nečeš!
Kegelmaniac
Raspisani lik

Post Postao/la Kegelmaniac »

Macna je napisao/la: 11 vel 2020, 15:33 Brna Boganović treba po utakmici dobiti 1 žuti i 119 žuto/crvenih jer kreće sa pola daske + drugi korak mu je manji od 20 cm.. (užasno nesportski)
Ima sreće pa te dvije stvari nitko od sudaca ne vidi :mrgreen: :mrgreen:

Mavev je pogriješio i to je to.. prošlo svršeno vrijeme! I Kegelmaniac, svoje kuglačke frustracije iskaljuj negdje drugdje, ali po Branku nečeš!
Ako netko treba liječiti frustracije onda je to tvoj suigrač koji nema poštovanja niti prema tebi kao kapetanu, niti prema svom klubu koji ga plaća niti prema reprezentaciji niti prema publici koja ga je došla gledati. Ja sam samo komentirao takvu gestu kao potencijalan problem u reprezentaciji jer ne želim da nam se takav ispad desi u nekim ključnim trenucima. Ako ovi komentari pomognu njemu i mladima koji ovo čitaju da si malo razmisle prije takvih gluparija onda smo napravili dobro.
Odgovorite