Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la lukodp »

Pozitivac je napisao/la:
10 ožu 2020, 11:45
Tko drugi može proširiti ligu ako ne HKS? Ako nisi za širenje lige onda ok ali nisam ni ja komentirao da se proširi liga iz razloga jer je Osijek ispao nego jer se model sa 10 klubova pokazao lošim. Stalno se vrte iste ekipe u donjem domu prve lige i gornjem domu prve b lige. Ništa se spektakularno ne događa, 3. ili 4. ekipa 1B lige je miljama daleko od ovih koji ispadnu iz prve. Liga kratko traje. Neka se barem oni bore za ulazak u prvu ako proširimo ligu ili vratimo na 12 ekipa, biti će im možda motiv više za igrati. Ovako su zaključani u svojoj ligi.
Ako ne razumiješ financiranja i modele financiranja onda ti sigurno tu ne mogu pomoći jer nije isto kada klub nastupa u prvoj ligi ili nekoj drugoj. Nekome to pomaže a nekome ne pomaže niti kada je prvak prve lige. Puno je tu faktora koji su presudni ali komentar da će se neko klanjati kuglačima iz prve lige ti je pun nepoštovanja prema našem sportu, reagiraš baš kao neki lokalni šerif kojem kuglač dođe na razgovor žicat koju kunu - sa nepoštovanjem.
Napisao sam da bi se o proširenju dalo razgovarati. Točka. Isti klubovi će se vrtiti i u ligi sa 14 klubova. Samo ne u 1.HKL i 1.BHKL (IV. stupanj) nego u 1.HKL i 2.HKL (IV. i III. stupanj). Što je još nepovoljnije za financije kada izletiš iz 1.HKL jel tako?
A o omalovažavanju, iskreno ne kužim. Niti ja to mogu iščitati iz svojih postova niti mi je to bila namjera.
Luko Del Ponte

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

zeljko je napisao/la:
10 ožu 2020, 12:29
julio je napisao/la:
10 ožu 2020, 11:54
Neron je napisao/la:
10 ožu 2020, 10:30

Zadrzavanje prvoligaskog statusa se dobiva protiv direktnih konkurenata za ispadanje sto Osijek nije uspio a ovo je samo zgodna crtica kako su tjesno izgubili. Da su dobili to bi bilo na racun uzasne kuglane ali eto obilo im se u glavu. I naravno kada popusis protiv njih umjesto da malo središ kuglanu ti i dalje po svom. E moj julilo julio...
sad ste vi iz bjelovara jako pametni a i dalje kuglate na neispravnoj kuglani uz pijandure i provokatore sa tribina
koliko bi vi utakmica pobijedili da igrate na ispravnoj kuglani koja ne odbija?
Julio, mi te ne prozivamo i molim te ostavi Bjelovar na miru. Ne moram se predstavljat ni skrivat iza nickova. Vodi brigu o Osijeku, a ne o Bjelovaru
najbolje da će me netko ušutkati , to može jedino administrator a ti nikako
vidim da si nostalgičan za socijalizmom i vremenima kada su ljude zatvarali i ubijali zbog pisanja istine , istina boli a ti me demantiraj ako misliš dasam nešto krivo napisao

zeljko
Tek protipkao

Post Postao/la zeljko »

julio je napisao/la:
10 ožu 2020, 14:00
zeljko je napisao/la:
10 ožu 2020, 12:29
julio je napisao/la:
10 ožu 2020, 11:54

sad ste vi iz bjelovara jako pametni a i dalje kuglate na neispravnoj kuglani uz pijandure i provokatore sa tribina
koliko bi vi utakmica pobijedili da igrate na ispravnoj kuglani koja ne odbija?
Julio, mi te ne prozivamo i molim te ostavi Bjelovar na miru. Ne moram se predstavljat ni skrivat iza nickova. Vodi brigu o Osijeku, a ne o Bjelovaru
najbolje da će me netko ušutkati , to može jedino administrator a ti nikako
vidim da si nostalgičan za socijalizmom i vremenima kada su ljude zatvarali i ubijali zbog pisanja istine , istina boli a ti me demantiraj ako misliš dasam nešto krivo napisao
Uopće te ne želim ušutkati, nego kažem da vodiš brigu o Osijeku i sebi, a ne o nama Bjelovarčanima. Jel će ti Bjelovar biti kriv i u 1.b ligi za sve osječke probleme? Ako ti treba stručna pomoć oko vodjenja kluba i ekipe kod nas u Bjelovaru ima ljudi koji imaju znanja i stručnosti pomoći tebi i klubu, a isto tako imamo i dobre doktore da tebi, kao čovjeku, pomognu i daju koji dobar savjet da prvo počneš od sebe i svojih slabosti i problema 🤗.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

prvo mertojak , pa bjelovar a sada velebit
ponosan sam što sam u sukobu sa takvim veličinama
željko , nisam ti ja mušanić i bilo bi u redu da se prvi puta kada ga vidiš ispričaš čovjeku što ga napadaš da je psihički bolesnik a pojma nemaš tko piše pod pseudonimom julio
isto tako ga je htio tući onaj splitski ronaldo ali sve zbog toga što sam pisao istinu , nije me nitko nikada demantirao nego stalno nešto izvrčete
sada se javili i mesićevi partizani , ekipa u sjeni mesića i mikca koji im je poklonio kuglanu na kojoj je pavlic digao lovu , sve same poštenjačine

zeljko
Tek protipkao

Post Postao/la zeljko »

julio je napisao/la:
10 ožu 2020, 15:15
prvo mertojak , pa bjelovar a sada velebit
ponosan sam što sam u sukobu sa takvim veličinama
željko , nisam ti ja mušanić i bilo bi u redu da se prvi puta kada ga vidiš ispričaš čovjeku što ga napadaš da je psihički bolesnik a pojma nemaš tko piše pod pseudonimom julio
isto tako ga je htio tući onaj splitski ronaldo ali sve zbog toga što sam pisao istinu , nije me nitko nikada demantirao nego stalno nešto izvrčete
sada se javili i mesićevi partizani , ekipa u sjeni mesića i mikca koji im je poklonio kuglanu na kojoj je pavlic digao lovu , sve same poštenjačine
Vidiš da ti treba stručna pomoć jer ja nikad nisam spomenuo Mušanića.....ja spominjem Julia...ili si sad sam karte otkrio...
Živ, vesel i zdrav bili

Kegelmaniac
Raspisani lik

Post Postao/la Kegelmaniac »

Najbolje kada se svađa ekipa iz Bj i Os. Jedni i drugi godinama pokušavaju uloviti sivu zonu u pravilniku i naći način kako pripremom kuglane zajebati gostujuće ekipe. Bjelovar neispravnu kuglanu začini sa učestalim vrijeđanjima i jadnim navijanjem njihove publike.
Najbolje kada počnu glumiti moralne vertikale i jedni drugima docirati i pritom biti svjesni da jedni i drugi varaju, ne žele na sportski način doći do pobjede, ne žele kvalitete svojih igrača staviti na kušnju. Da li je takav način pripreme kuglane legalan? je! Je li moralan i sportski? Nije! I tu svaka priča završava.
Kao zaljubljeniku u kuglanje meni je žao svakog kluba koji ispadne, pogotovo iz sredine koja je kuglačka kao Osijek gdje su 2 kluba ispala u zadnje 2 sezone. Želim im brz povratak nazad uz zrno pameti, dajte i svojim i gostujućim igračima da uživaju na kuglani, pripremajte kuglanu zbog svih koji tamo dolaze i doći će rezultati, budite sportaši a ne mutikaše.
I ja sam za to da se liga proširi, nema smisla i slažem se sa Pozitivcem i Newformom, model 10 se pokazao lošim i treba ga mijenjati. LDP, ajmo probati sa 14 pa će se vidjeti što će to donijeti.

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron »

Najbolje bi bilo napraviti prvu ligu sa 70 klubova tako da svi igraju. Liga 6 bi bila optimalna iz vise razloga. Mi nemamo dovoljno kvalitetnih igraca da se sloze tri kluba koja bi imala početnu sestorku sa ciframa preko 600. Onda bi ovi iz prvih b liga malo vise ulagali i liga bi bila puno jaca a samim time klubovi bi ulagali vise i pobjednik B lige bi bio konkurentan i u prvoj ligi. Svi kukaju sto gradovi sela županije ne daju dovoljno za kuglanje. Pa zasto bi dali kada osim prve lige i nesto malo prve B lige izgleda kao maturalno putovanje penzionera u Benkovac. I nije kriv grad ili netko drugi sto vecina klubova nema mlade nego sami klubovi kojima se ne da raditi sa njima vec je bolje subotom uzeti torbu dat zeni pusu i vratiti se u tri ujutro pijan ko tele sa kuglane i reci ja sam sportas. Ma dajte vise.

zeko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zeko »

Ovak kak se svadite ni ni čudo da je repka u banani. Prije su se svadili Dragaš i pok. Šojat a sada se svi svade umjesto da svi sednete zajedno, da se družite i uživate jer još možda dve generacije buju uživale u ovom sportu a treća će gledat snimke dedeka i bakica koji su kuglali.

Odgovorite