Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Tomica
Nevini

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la Tomica »

Macna je napisao/la: 16 ruj 2020, 09:54 Važem da li se uključiti u ovo ili ne, ali je nadasve fenomenalno kako se na kod nas u Hrvatskoj sve dobro zaboravi u 120 loših hitaca :roll:

Darko i Luka ne valjaju jer smo izgubili? ČESTITAM vam! Bravoooooo!!

Bolanjo ima apsolutni kredibilitet "zajebati" utakmicu, zašto? ako vam moram pisati zašto i što je sve radio u zadnjih nekoliko sezona, onda sam fulao forum sporta. Koliko nas je puta izvukao i vukao kao zadnji igrač do mjesta na kojem smo željeli biti?!? da ne zaboravimo i repku. U sportu se ne živi na staroj slavi pa neće niti on, jer se moraš dokazivati iz utakmice u utakmicu, ali ljudi dragi i on je čovjek od krvi i mesa. Nije bitno, ali možda ima problem s ramenom, glavom, laktom, rukom, nogom, koljenom .. , ALI JE BITNO da ima pravo na loš dan kao i svi ostali (ja sam ih imao znatno više :mrgreen: :mrgreen:).
Bolanjo glavu gore, a svi ostali mogu i budu još bolje što ćemo pokazati u subotu na utakmici.

Sport i je zanimljiv jer je nepredvidiv, ne pobjeđuje uvijek nominalno jači, ne pobjeđuje uvijek moja/tvoja ekipa, već pobjeđuje trenutno bolji, a Grmoščica je u subotu bila bolja.

Negdje izgubiš, ali negdje i dobiješ. Ostali smo na "0" bodova, ali smo dobili Boca. Debitirati na takav način je za čistu 5.
Bravo Fićo i bravo Ivane, oboje debitirali, a odigrali predivan meč pun preokreta. Bravo dečki!!

P.S. I da ne zaboravim, dobili smo i rudnu jer je bio najslabiji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Matija,
Luku nitko nespominje u lošem kontekstu, al ponašanje na stazi mu neide u prilog.Što se Darka tiće pa i ti sam znaš njegove mogučnosti da vam je on uteg i da nenapredujete sa njime.Lako je bilo vodit ekipu sa Bojanom,Brnom i Urošem šta god napraviš nečeš pogriješit.Al veći problem je taj što je uništena jedna mlada generacija jer se dotični nije bavio sa njima.Tvoja i od Fridla igra i rezultati nisu dobri(valjda si i sam svjestan)i trenerova ruka bi tu trebala pokazat nešto,al nažalost nepokazuje.Bolanča ima pravo na loš dan,al što se Darka tiće kad ga se Funde odluče maknut onda ćete prodisat.opet ponavljam osvojili ste jer ste imali Bojana,Brnu,Uroša plus Bolanča,Manev Ti ili Fridl.Lako tu bit trener..al ovu sezonu će se pokazat sve.al ja sa sigurnošću tvrdim da Darko uopće nije trener.svaka čast na uspijesima al budimo realni i Đuro da je trener bi sve to isto napravio(nepodcjenjujem Đuru nego ono malo kroz zezanciju dajem primjer)Al ja vjerujem u vas da ćete skupit glave jer ovo je jako bolan i glupi poraz,i da ćete u subotu pokazat vaše pravo lice i da ćete pobjedit Medveščak barem u inat Dragašu i njegovom bahatom ponašanju na utakmici protiv vas u kranjčevićevoj sad ih pobjedite jer sam siguran da nemaju šanse protiv vas.Al budimo realni Vi i Mertojak i jeste jedini kandidati za naslov i gušt je gledat vaše utakmice ,pravi derbi u fer i korektnoj borbi bez ikakvih repova sa utakmica a igrali ste ih pet godina jako puno i svaki je derbi.za razliku od medveščaka gdje veliki Dragaš glumi šerifa po kuglani.Pokažite im u subotu tko je gazda.
I bez ljutnje na moj post al to je moje mišljenje.
Kegelmaniac
Raspisani lik

Post Postao/la Kegelmaniac »

kuglackias je napisao/la: 15 ruj 2020, 08:51
Kegelmaniac je napisao/la: 14 ruj 2020, 08:52 Već se priča da je Bolanča prodao utakmicu što nije istina, čovjek je odigrao kao drugoligaški igrač. Nije mi jasno što je Oršić radio kada ga nije izvadio van, Galić mu je bio spreman. Ali nitko ne spominje da smo mi odigrali odlično, Denisovih 650, stavio Bolanču u klub 100, ipak je to okrenulo utakmicu. Kovačević u debiju odličan, sve pohvale. Još da je Fuki odradio na svom nivou sve bi bilo drugačije. Neće biti lako nikome kod nas ako se mlađi dečki konsolidiraju. Boc me ugodno iznenadio, ugodno pojačanje za budućnost kluba. Bilo je lijepo gledati mladost kako lijepo igra.
Najbolje kada se trenere okrivljuje. Trener je kriv za 540 od Bolanče? Izgubio je 100 čunjeva od Denisa a trebao je biti vođa mlade ekipe Zaprešića. Igraču njegovog kalibra to se ne smije dogoditi, pa čak i da ima potrgane ruke i noge. Takav rezultat rade žene 2. lige sa hrpom ozljeda i kila u sebi.
Zašto Medveščak stavljate u borbu za 2. mjesto? Mi se borimo za naslov prvaka, u subotu vjerujte mi dolazimo u Zaprešić po 2 boda. Slomljeni poklonjenim bodovima Grmoščici ne vjerujem da će se psihički oporaviti. Mi na krilima mladosti idemo u nove pobjede. 1 2 3 ...
Došli po 2 boda, otišli sa 0
Meni je žao da Denis nije izdržao na našoj utakmici, a svima koji su nas otpisali i rekli da smo klub za napucavanje preporučam da si pogledaju prve dvije utakmice sa prvacima i doprvacima. Mogli smo izvući i 4 boda iz te 2 utakmice ali i ovako smo zadovoljni. Idemo dalje, vani će biti puno teže ali vjerujem u mladost, puni su energije i ako će konstantno igrati polako će se razviti u odlične igrače. Treba stisnuti zube i istrpiti nesigurnost i neiskustvo.
Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson »

Jako zanimljiva utakmica, odlučena pet hitaca prije kraja, mislio sam da će Boroš izdržati i da ćete izvući neriješeno. Šteta što je prijenos i dalje ispod svake razine, klubovi i gradovi koji nemaju za kiflu složili su pristojan prijenos, a ovo s Grmoščice je, ne znam, nemam prikladnu riječ.
Kegelmaniac
Raspisani lik

newform1 je napisao/la: 16 ruj 2020, 13:06 Meni je fenomenalno kako se ljudi usude (valjda zbog nickova i anonimnosti) analizirati tuđe dvorište, ne znajući pozadinu sastavljanja neke ekipe, trenutnih mogućnosti i situacije u nekim klubovima.
To napišeš i onda komentiraš kako smo mi izgubili klince. Ne brini se. Nismo nikoga izgubili, klinci će igrati sve bolje i bolje. Svi znamo da u Grmoščici ponekada vladaju neki zli duhovi koji s vremena na vrijeme učine i meni nerazumljive poteze. Bilo je i bit će. Vjerujem u budućnosti manje nego prije.
Nije mi jasna odluka da se Gašpertu i Tonkoviću nije dao karton zbog ispadanja kugle, znam da je pravilo mijenjano i da se to po novome ne sankcionira. Ali tako može slučajno kada sudac ne gleda netko baciti kuglu protivniku među noge, ovaj se saplete, padne i ozljedi a ti upisuješ blok koji igra u idućoj satnici. Što onda? Zoveš VAR?
Kegelmaniac
Raspisani lik

Macna je napisao/la: 16 ruj 2020, 09:54 Važem da li se uključiti u ovo ili ne, ali je nadasve fenomenalno kako se na kod nas u Hrvatskoj sve dobro zaboravi u 120 loših hitaca :roll:

Darko i Luka ne valjaju jer smo izgubili? ČESTITAM vam! Bravoooooo!!

Bolanjo ima apsolutni kredibilitet "zajebati" utakmicu, zašto? ako vam moram pisati zašto i što je sve radio u zadnjih nekoliko sezona, onda sam fulao forum sporta. Koliko nas je puta izvukao i vukao kao zadnji igrač do mjesta na kojem smo željeli biti?!? da ne zaboravimo i repku. U sportu se ne živi na staroj slavi pa neće niti on, jer se moraš dokazivati iz utakmice u utakmicu, ali ljudi dragi i on je čovjek od krvi i mesa. Nije bitno, ali možda ima problem s ramenom, glavom, laktom, rukom, nogom, koljenom .. , ALI JE BITNO da ima pravo na loš dan kao i svi ostali (ja sam ih imao znatno više :mrgreen: :mrgreen:).
Bolanjo glavu gore, a svi ostali mogu i budu još bolje što ćemo pokazati u subotu na utakmici.

Sport i je zanimljiv jer je nepredvidiv, ne pobjeđuje uvijek nominalno jači, ne pobjeđuje uvijek moja/tvoja ekipa, već pobjeđuje trenutno bolji, a Grmoščica je u subotu bila bolja.

Negdje izgubiš, ali negdje i dobiješ. Ostali smo na "0" bodova, ali smo dobili Boca. Debitirati na takav način je za čistu 5.
Bravo Fićo i bravo Ivane, oboje debitirali, a odigrali predivan meč pun preokreta. Bravo dečki!!

P.S. I da ne zaboravim, dobili smo i rudnu jer je bio najslabiji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sudeći po postu od Tomice vidim da u sportu treneri nisu bitni. Osvojiš naslov i makneš trenera jer su igrači dovoljno kvalitetni da mogu sami slagati ekipu i igrati.
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Kegelmaniac je napisao/la: 21 ruj 2020, 15:13
newform1 je napisao/la: 16 ruj 2020, 13:06 Meni je fenomenalno kako se ljudi usude (valjda zbog nickova i anonimnosti) analizirati tuđe dvorište, ne znajući pozadinu sastavljanja neke ekipe, trenutnih mogućnosti i situacije u nekim klubovima.
To napišeš i onda komentiraš kako smo mi izgubili klince. Ne brini se. Nismo nikoga izgubili, klinci će igrati sve bolje i bolje. Svi znamo da u Grmoščici ponekada vladaju neki zli duhovi koji s vremena na vrijeme učine i meni nerazumljive poteze. Bilo je i bit će. Vjerujem u budućnosti manje nego prije.
Nije mi jasna odluka da se Gašpertu i Tonkoviću nije dao karton zbog ispadanja kugle, znam da je pravilo mijenjano i da se to po novome ne sankcionira. Ali tako može slučajno kada sudac ne gleda netko baciti kuglu protivniku među noge, ovaj se saplete, padne i ozljedi a ti upisuješ blok koji igra u idućoj satnici. Što onda? Zoveš VAR?
Pročitaj rečenicu odmah ispod: napisao sam da je moje razmišljanje irelevantno u kontekstu vođenja te utakmice a i sastavljanja ekipe, jer nemam nikakvih informacija što su oni razgovarali ni prije ni tijekom utakmice. Komentirao sam ono što sam vidio, a ne ono što su planirali, koliko trenutno mogu i kakvi su njihovi unutarklupski odnosi.
Ni Gašpert ni Tonković nisu napravili ništa čime bih karton opravdao budući nisu napravili nikakav prekršaj.
kuglackias
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kuglackias »

Čisto pogodovanje igračima Zaprešića od strane GS Mire Noršića. Gašpert je bacio kuglu u publiku, nije mu ispala. Tonkoviću je kugla ISPALA.
Gašpert je to namjerno napravio kako bi izbacio iz takta Matića koji je bio dvije postave ispred.
patak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la patak »

hahahahahahahahha stvarno si as.. davno nisam vecu glupost procitao..
da, namjerno je bacio :lol: :lol: :lol:

Borna je uzimao kuglu iz zljeba, ispala mu je i otkrljala se u publiku.. kraj price..
nikakvi kartoni se tu ne daju, nista, sudac sve po pravilima napravio..
javim se opet kad netko glupost napise, do tada pozdrav !
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

kuglackias je napisao/la: 22 ruj 2020, 11:31 Čisto pogodovanje igračima Zaprešića od strane GS Mire Noršića. Gašpert je bacio kuglu u publiku, nije mu ispala. Tonkoviću je kugla ISPALA.
Gašpert je to namjerno napravio kako bi izbacio iz takta Matića koji je bio dvije postave ispred.
Tonkoviću kugla nije ispala, nego ju je nepažljivo odložio u kuglovod pa je izašla van. Generalno, tu je moglo doći do žutog kartona, no ocjena GS je bila da je to bilo apsolutno nenamjerno,, pogotovo što je žlijeb dosta plitak i uzak. Drugu nebulozu neću komentirati...
Glas razuma
Tek protipkao

Post Postao/la Glas razuma »

:roll:
kuglackias je napisao/la: 22 ruj 2020, 11:31 Čisto pogodovanje igračima Zaprešića od strane GS Mire Noršića. Gašpert je bacio kuglu u publiku, nije mu ispala. Tonkoviću je kugla ISPALA.
#jakoveizdrži# 😂😂😂
Mislim da ste malo previše poletjeli na početku sezone kad su pojedine zvijezdice u tvom klubu najavljivale pohod na prvo mjesto! Pa cijeli Zg zna šta ste pričali. Moraš se malo spustiti na zemlju i biti realan da vama, Zaprešiću i Bjelovaru ( ne znam šta je sa Kasumovićem, ali se nadam da će zaigrati ) slijedi borbe za 2-3 mjesto i mislim da ste tu najtanji. Niti imaš igrače za prvo mjesto, a nit si trener za velike dosege. Velebit si jedva preživio, a Zaprešić vas je podero sa pola gasa!
Odgovorite