Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
SLAVONAC

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la SLAVONAC » 02 ožu 2009, 17:09

Tko je za kladu. Moja prognoza : 1.Zadar 2.Konikom 3.Novska 4.Zaprešić 5.Kandit......

tomcat
Zna gdje su sva slova

Re: Prelazni rok

Post Postao/la tomcat » 04 ožu 2009, 23:27

Pa stalno su za leđima prva tri kluba a svake godine idu na treče mjesto i nikako dohvatiti a i sad mislim da neće uspijeti ali im želim sve najbolje i želja mi je da konačno uspiju biti treći.A bit će katastrofa ako treči neće igrati Europu kako pričaju več samo prva dva?Uzalud vam trud svirači.Možda sam ti uspio malo pojasniti ali znam da je to tebi jasno samo si malo zločest-mislim?

andrej kovač
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la andrej kovač » 04 ožu 2009, 23:40

tomcat je napisao/la:Pa stalno su za leđima prva tri kluba a svake godine idu na treče mjesto i nikako dohvatiti a i sad mislim da neće uspijeti ali im želim sve najbolje i želja mi je da konačno uspiju biti treći.A bit će katastrofa ako treči neće igrati Europu kako pričaju več samo prva dva?Uzalud vam trud svirači.Možda sam ti uspio malo pojasniti ali znam da je to tebi jasno samo si malo zločest-mislim?
Ja pak mislim da si ti malo zločest,jer neznam kada je to Zaprešić bio tako blizu 2. ili 3.mjestu u 1.HKL.Ti očito imaš neke podatke koje ja a niti ostali nemamo,jer stalno nešto znaš šta mi ostali neznamo.Za tvoju informaciju,Zaprešić je bio unazad nekoliko godina,barem šest,koliko me pamćenje služi,najbolje plasiran na 5.mjestu s 5 bodova zaostatka za trećim,a kotirao je i do 10.mjesta u ligi.Stoga mislim da su u velikom naletu,s četvoricom igrača u top formi i dva dobra na najboljem putu da osvoje 2.mjesto.

tomcat
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la tomcat » 04 ožu 2009, 23:57

Je u pravu si ali taj puta kad su bili peti nikad lakše nisu mogli doć do trećeg mjesta već su kiksali di nije trebalo radi toga jer su imali 6 igrača i bili su prisiljeni igrati sa dvojicom koja su im uvijek gubila sa sto i više razlike pa aj bok.A nebi se složio da ih je toliku u uzletu.Pajo slabo,Lovro katastrofa već dugo ništa,Papić ubo konačno nešto dotle slabo,Kovač tek sad proigro par utakmica ,jedino Denis i Danijel igraju fest, žal mi je Mulkija kaj nema šanse da pokaže kaj može a sigurno je tu po igri sa Lovrom bar ja tak mislim odnosno kako čujem.

andrej kovač
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la andrej kovač » 05 ožu 2009, 00:10

tomcat je napisao/la:Je u pravu si ali taj puta kad su bili peti nikad lakše nisu mogli doć do trećeg mjesta već su kiksali di nije trebalo radi toga jer su imali 6 igrača i bili su prisiljeni igrati sa dvojicom koja su im uvijek gubila sa sto i više razlike pa aj bok.A nebi se složio da ih je toliku u uzletu.Pajo slabo,Lovro katastrofa već dugo ništa,Papić ubo konačno nešto dotle slabo,Kovač tek sad proigro par utakmica ,jedino Denis i Danijel igraju fest, žal mi je Mulkija kaj nema šanse da pokaže kaj može a sigurno je tu po igri sa Lovrom bar ja tak mislim odnosno kako čujem.

kolo: 17. 18. 19.
Pajo 616 605 588
Miro 606 622 628
Denis 644 665 631
Danijel 615 620 636
Prijatelju,ako oni nisu u formi i naletu,ne znam ko je,a između ostalog,ekipa koja ima +19 u setovima je sigurno prava ekipa,vrlo respektabilna,jer očito zna igrat ovu igru na setove,pa kad zbrojiš igru na čunjeve i igru na setove i ako dobro postave ekipu na protivnika,probaj ih pobijediti.

razbijač
Tek protipkao

Post Postao/la razbijač » 05 ožu 2009, 10:18

mislim da zaprešić ima odličnu perspektivu, šteta da lovro ne igra ništa jer bi ekipa sigurno uz kvalitetno pojačanje (fučkar, galjo, pintarić ili slični) bila u samom vrhu
dobro kaže tomcat, šteta za mulkovića jer je nekada bio jako opasan igrač - jak u glavi
klub se dobro vodi, imaju kvalitetnu novu kuglanu, internet stranicu, podršku grada, ekipa je sklop mladosti i iskustva i polako taj model dolazi do izražaja, trebalo je par godina strpljenja ali evo ih, na pragu europe
zaprešić je uz novsku i konikom trenutno najorganiziraniji prvoligaš

imali su dobru školu koja je malo stala
samo već dugo nakon malog funde i lovre nema ništa
u naletu jesu, ali imaju tri jako teške utakmice.. ako to uspiju pobijediti - kapa dole
nekako mi je ipak novska uz konikom najsigurnija za europu

Janica
Tek protipkao

Post Postao/la Janica » 05 ožu 2009, 13:47

Bok Ekipa,

Vidim piše se o Zaprešiću pa da se i ja malo javim!

Prvo, drago mi je da smo se uopće doveli u sitaciju da se o nama piše! Nije tako izgledalo na početku. Jako sam zahvalan svima Vama koji primjećujete napredak KK Zaprešića u ovoj sezoni, i organizacijski i rezultatski. Nije uvijek bilo tako, trebalo je proći puno vremena da se stvori i napravi ova situacija danas.

Mi smo opasni iz samo jednog razloga. Cilj prvenstva je bio ne boriti se za opstanak, a ako se može više super. Mi smo svoj prvi cilj uhvatili a sada, bumo videli, rekli su slepci, kako kaže jedan navijač našeg kluba!

Moji dečki igraju super, i moram reći da ih 5 igra super! Denis je u top formi i uljeva povjerenje u zadnjem paru!Pajo igra svoje, nekad malo manje sruši, ali molim da se primjeti da ne gubi bodove zadnje vrijeme. Pape nam je možda najveća konstanta što se rezultata tiće i od čovjeka njegovog profila očekivali smo i manje i s tim bili zadovoljni ali to je čovjek koji je svojim manirama i ljudskošću zaslužio da mu se zaplješće svaki puta. Miro, to sam već ja kriv!! Kao poznata coprnjica urekao sam ga na 598 prvi dio sezone i sada kada sam napokon skinuo uroke s njega čovjek je proigrao!
Kuma neću ni komentirati, igra stvarno dobro, al sad smo dogovorili trening u pol pet i nadam se nekom piću na njegov račun :lol: .

A moram i reći nekaj o sebi, čovjek od 106 kila koji trenira dva puta tjedno, jer nemre više zbog posla (ma vraga posla nemam snage :D) još dobro i rušim. Žao mi je što nisam od veće pomoći dečkima ali trudim se sada kada je bitno malo podići formu pa da vidimo.

tu su i Mulki i Karlo koji su najbolji dečki na svijetu ali ove godine nisu imali priliku.
Vidim da se tu piše da bi Mulki trebao igrati umjesto mene i ja se s time mogu i složiti, al eto zapalo mene da igram jer smo bili tu negdje a ja dijete kluba itd. Da Mulki može puno to sam sto posto siguran!

Imamo tri tekme koje su turbo teške i šanse za osvajanje 2 ili 3 mjesta su male,

ali postoje!!!

Navijajte za nas jer mi se sigurno budemo trudili opravdati osvojeno!!
Hvala Vam ljudi još jednom što mislite da radimo dobar posao!

Uz sportski pozdrav!

ZA ZAPREŠIĆ - PALAČINKE

Lovro

razbijač
Tek protipkao

Post Postao/la razbijač » 06 ožu 2009, 09:53

odlična ste ekipa, sve dobri dečki - želim vam sve najbolje
novska me isto tako ugodno iznenadila, barišić im je bio odlična investicija kojeg
petrović isto tako ignorira, a u kanditu i sada u novskoj igra odlično na šestici
vidi se koliko je novskoj bila potrebna mlada krv, a koliko sada fali kanditu

sviđa mi se kako crnčec u čakovcu organizira klub, imaju model sličan zaprešiću i to će se sigurno isplatiti
mislim da i sedlar nešto slično kombinira, ali fuzije i spajanja nikada nisu dala ništa dugoročno
treba raditi na kvalitetnoj školi u zaboku, graditi budućnost na djeci uz par iskusnih domaćih igrača jer oni privlače publiku
ima zagorje kvalitetnih kuglača, možda ne za prvu ligu ali dovoljno da se djeca sa njima kale u drugoj ligi, pa kada djeca skupe iskustva tek onda u prvu

žao mi je grmoščice, ali sada se vidi koliko im je značilo iskustvo, sigurnost i konstanta jednog mire kovača i jagića
koliko znači imati kvalitetno predsjedništvo, jer i tu leži dio problema... sigurno da i na treneru leži dio odgovornosti jer je najviše radio sa tom djecom

medvešćak, uvijek ista priča... već dugo godina - ništa! možda bi miloš mogao napisati kvalitetnu dubinsku analizu... :D
možda je stvarno problem u tom jednom treningu dnevno :lol:

kako su stvari stajale, zagreb je mogao ostati bez prvoligaša i mislim da bi to bilo pogubno za kuglanje
trebali bi ljudi sjesti i zapitati se što se to događa sa muškim kuglanjem u zagrebu, možda je to pitanje i za HKS!
činjenica je da se manje sredine bolje organiziraju nego klubovi u velikim gradovima
interesantno je da gorica, zaprešić i zabok imaju bolje ekipe od grada zagreba

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 06 ožu 2009, 11:13

Mi smo opasni iz samo jednog razloga. Cilj prvenstva je bio ne boriti se za opstanak, a ako se može više super. Mi smo svoj prvi cilj uhvatili a sada, bumo videli, rekli su slepci, kako kaže jedan navijač našeg kluba!
citat podsjeća na 2004. u mom klubu...odi u arhivu pa vidi di smo završili sezonu...tak da nema zime, kolajna je na vidiku

Što se grmoščice mi smo malo ambicijozno gledali prema vrhu a našli se ipak nešto niže...nadam se ozbiljnom pojačanju u idućoj sezoni pa ćemo i mi gledat prema "opstanku u ligi" kao zaprešćanci

milos
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la milos » 06 ožu 2009, 11:33

Priča o Medveščaku je toliko duga da bi se u usporedbi s njom Tolstojeva djela mogla nazvati novelama. S druge strane, sve bi se moglo objasniti u par rečenica. Ja ću pokušati to uraditi, ali radi mira u kući, tek nakon završetka prvenstva. Nevezano za epilog (opstanak ili ispadanje iz Lige), dijagnoza će ostati ista. Slažem se naravno u potpunosti da je prava sportska tragedija što su oba zagrebačka kluba u zoni ispadanja i što sve strukture nezainteresirano gledaju kako jedan veliki kuglački brand (Medveščak) propada. Jak Medveščak treba svima, a snaga zagrebačkog kuglanja je conditio sine qua non i parametar jakosti hrvatskoga kuglanja.

Odgovorite