Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Odgovorite
newform1
Forumsko piskaralo

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la newform1 » 06 ožu 2009, 11:46

Miloše, ja bih nadopunio Tvoja razmišljanja mojim pitanjem: zbog čega je taj isti Medvešćak izgubio poštovanje i simpatije zagrebačkih kuglača? Možda je i to jedan od važnijih razloga nezainteresiranosti, između ostalog, i kuglačkih i gradskih struktura...

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 06 ožu 2009, 11:54

newform1 je napisao/la:Miloše, ja bih nadopunio Tvoja razmišljanja mojim pitanjem: zbog čega je taj isti Medvešćak izgubio poštovanje i simpatije zagrebačkih kuglača? Možda je i to jedan od važnijih razloga nezainteresiranosti, između ostalog, i kuglačkih i gradskih struktura...
mislim da odgovor na tvoje pitanje leži u jednoj osobi kojoj je posvećena cijela tema u rubrici "kuglanje danas" i malo ih je tu dalo komentar, što se tiče gradskih struktura, one i dalje "puše" Nikolu Dragaša kao ikonu kuglanje, što i je...ali isti to predobro zna okrenut u svoju korist, a ne u korist medveščaka ili zagrebačkog kuglanja

razbijač
Tek protipkao

Post Postao/la razbijač » 06 ožu 2009, 11:56

žalosno je da se "formula za uspjeh" hks-a pretočila u ta dva kluba (ili obrnuto) gdje su se pojedinci stavili ispred interesa klubova
nije mi jasno kako im je to uspijevalo prije 10, 20g kada je privilegija bila igrati za medvešćak ili grmošćicu, a sada to nije moguće (možda ih je vrijeme pregazilo?)
mislim da dragaš kao kuglački brend još nije potrošen i da sigurno može biti od velike koristi u lobiranju novaca za medvešćak od grada zagreba
pitanje je samo koliko je to njemu u interesu, možda bi trebao konačno shvatiti da klubu može dati više kao npr. predsjednik nego kao igrač jer očigledno je da on kuglanu radi samo za sebe i samo za svoj rezultat i tu pati cijela momčad, ali i mi koji smo uživali u igrama medvešćaka

uistinu je šteta da se derbiji prve lige igraju van zagreba

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 06 ožu 2009, 12:11

Ma ja znam odgovor, pitam Miloša. Činjenica je da je već dugo definicija Dragaša: Medveščak, to sam ja! Nije daleko od te definicije ni Grmoščica sa Šojatom, ali u blažem obliku. Njih dvojica su Mamići u kuglanju. A obojica su dovoljno jaki već desetljećima da su mogli puno više napraviti za kuglanje u Zagrebu. Samo...

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 06 ožu 2009, 12:13

Uostalom, sad su se udružili, samo koliko će to trajati, sad su tu 4 džepa, a ne više 2...

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC » 06 ožu 2009, 15:00

Želio bih Vas dobronamjerno podsjetiti na jednu stvar. I prije deset, petnaest godina bio je Medveščak sa Nikolom isto tako Grmoščica sa Vladom, gledajući na tablice uvijek pri vrhu ako ne prvi, i onda se netko u Osijeku sjeti skupi svu kvalitetu na jednom mjestu i uzme sve. Nemam ni malo razloga, a ni pravo, da ja nešto prigovaram Nikoli i Vladi ali ako ne ide sa njima skupite se bez njih i pokušajte uzeti sve.

igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la igrač desne buže » 06 ožu 2009, 15:32

problem zagreba je taj da već dugo nema kvalitetu i prvau školu kuglanja, ovi mladi samo lupaju po lijevoj i desnoj buži :lol:
dragaš i šojat su upropastili zagrebačko kuglanje svojim egoizmom, dobro je razbijač napisao - u klubu vide samo sebe i igrači i rezultat kluba su sporedna stvar, o djeci da ne pričam
šojat je dobio po nosu dok se dragaš još drži
žalosna je i činjenica da bez njih ta dva kluba odlaze u propast

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC » 07 ožu 2009, 12:54

U Slavoniji ovih dana kolaju priče da će na današnjoj utakmici jedan domačin počastiti svoga gosta sa miješanim. Naime, obezbedili su im domačinskog suca, nabrijanu publiku, prave igrače i uz sve to Slavonske bečare sa domačim hitom: Šta ste došli kad ste znali da ste ovdje........Ako netko pogodi o kojoj utakmici je riječ biti će počaščen.

zjopa
Tek protipkao

Post Postao/la zjopa » 07 ožu 2009, 18:41

Zaprešić dobio 7:1,Grmoščica dobila 7:1,Medveščak dobio Kandit,Novska Bjelovar

zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw » 07 ožu 2009, 19:43

medveščak -kandit 6-2 dragaš 641

Odgovorite