Prva HKL - Muški

Natjecanja i novosti iz HKS-a
kulen
Tipka sa dve ruke

Re: Prva HKL - Muški

Post Postao/la kulen » 21 ožu 2014, 08:43

Sve se vrti oko love i netreba sad mudrovati. Koliki su mladi igrači propali jer su po klubovima igrali slovenci, makedonci, rumuni, umjesto da se njima dalo šansu, a gdje su sad ti rumuni slovenci itd, otišli su dalje za novcima šta se sad svi čudite.
Kuglanje je sport gdje imaš ma kraju broj koliko vrijediš pa ako jedan starac od 70 godina još uvijek više ruši od nekog mladog od 25 godina onda je to problem u tom mladom a ne u starcu !

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 21 ožu 2014, 10:15

kulen je napisao/la:Sve se vrti oko love i netreba sad mudrovati. Koliki su mladi igrači propali jer su po klubovima igrali slovenci, makedonci, rumuni, umjesto da se njima dalo šansu, a gdje su sad ti rumuni slovenci itd, otišli su dalje za novcima šta se sad svi čudite.
Kuglanje je sport gdje imaš ma kraju broj koliko vrijediš pa ako jedan starac od 70 godina još uvijek više ruši od nekog mladog od 25 godina onda je to problem u tom mladom a ne u starcu !
Kad si u jednom klubu, imaš 20 i koju godinu i ne napreduješ, lova nije toliko bitna. Pitanje je samo da li ćeš ostat (iz ljubavi prema klubu) ili ideš dalje... Gdje su Radnikova (V.G.) djeca?

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 21 ožu 2014, 10:56

newform1 je napisao/la:
kulen je napisao/la:Sve se vrti oko love i netreba sad mudrovati. Koliki su mladi igrači propali jer su po klubovima igrali slovenci, makedonci, rumuni, umjesto da se njima dalo šansu, a gdje su sad ti rumuni slovenci itd, otišli su dalje za novcima šta se sad svi čudite.
Kad si u jednom klubu, imaš 20 i koju godinu i ne napreduješ, lova nije toliko bitna. Pitanje je samo da li ćeš ostat (iz ljubavi prema klubu) ili ideš dalje... Gdje su Radnikova (V.G.) djeca?
Nema tu ljubavi ako te klub ne jebe ili uzima te rumune, slovence ili neke islužene igrače i plaća a ti sjeban čamiš na rubu tribine, koja ljubav, ako si normalan ideš dalje, danas nema više rumuna, slovenaca i ostalih marki pa je nastala rupa jer ti mladi nisu dovoljno stasali ili se pogubili

guzonjin sin
Tek protipkao

Post Postao/la guzonjin sin » 21 ožu 2014, 14:31

Tko je od vas forumaša koji odobravate nastup Nikole Dragaša zadnji put vidio Nikolu uživo? Njegovo zdravlje je gadno narušeno. Više ne može ni hodati ravno cestom, jer ga baca u stranu. Da sam ja njegov prijatelj liječnik, nikad nebi dobio potvrdu o pravu nastupa i to samo zato da ga zaštitim od njega samoga, a i sebe. I to je najvažnije u cijeloj priči. :cry: :cry: :cry:

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 22 ožu 2014, 22:32

Poštovani!
E sad malo za razmišljanje.Možete se vi svi na onu stvar nasaditi ali što vas briga tko igra i do kada.Samo kada se sjetim svoga prijatelja Rudija(prezime neću spominjati jer stariji će znati o komu se radi) i igrao je ne 12o nego 2oo hitaca i to dobro u poznim godinama.A što se tiče mladih da im je stalo do dresa koga nose drukčiji bi bili i rezultati.Igrao sam i sa raznim Terebešima i inim drugim koji su na svj.prv.tisuće radili ali kada je bilo stani pani e onda sam bio bolji i vredniji.I opet tvrdim da kada se uvela igra na 120 svatko tko jedamput napravi 600 je IGRAČINA i to stoji do druge utakmice kada to treba i potvrditi.Nekad ase radilo u prosjeku 950 ,960 i bio si vrhunski igrač ali je to trebalo potvrđivati stalno.A bogme kada sam obukao zeleni dres noge su mi se tresle da ne budem taj koji je dsa prostite na izrazu posrao stvar.E to je sve u pristupu svom poslu pa tako i kuglanju.Nikola igraj dok te ruka služi. I meni noga otpada pa neka igrat ću za inat drugima poslije utakmice hodati ne mogu a koga to briga.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 23 ožu 2014, 20:35

heku je napisao/la:Poštovani!
E sad malo za razmišljanje.Možete se vi svi na onu stvar nasaditi ali što vas briga tko igra i do kada.Samo kada se sjetim svoga prijatelja Rudija(prezime neću spominjati jer stariji će znati o komu se radi) i igrao je ne 12o nego 2oo hitaca i to dobro u poznim godinama.A što se tiče mladih da im je stalo do dresa koga nose drukčiji bi bili i rezultati.Igrao sam i sa raznim Terebešima i inim drugim koji su na svj.prv.tisuće radili ali kada je bilo stani pani e onda sam bio bolji i vredniji.I opet tvrdim da kada se uvela igra na 120 svatko tko jedamput napravi 600 je IGRAČINA i to stoji do druge utakmice kada to treba i potvrditi.Nekad ase radilo u prosjeku 950 ,960 i bio si vrhunski igrač ali je to trebalo potvrđivati stalno.A bogme kada sam obukao zeleni dres noge su mi se tresle da ne budem taj koji je dsa prostite na izrazu posrao stvar.E to je sve u pristupu svom poslu pa tako i kuglanju.Nikola igraj dok te ruka služi. I meni noga otpada pa neka igrat ću za inat drugima poslije utakmice hodati ne mogu a koga to briga.
Na stranu poštivanje starijih igrača ali usporedbe jednostavno ne stoje. Rezultati u kuglanju su relativan pojam i uvelike ovise o tehnikalijama. 900 čunjeva u 200 hitaca je bio veliki rezultat uvijek i svugdje, sada to napravim s 70% na nekom treningu na "groblju" tipa Kutine, ne radi se ovdje o tome. Nitko Dragašu nikad ne može ni oduzeti ni poreči sve što je napravio u i za kuglanje, ali ovdje se radi o nekim drugim stvarima... Zamislite kako je njegovim suigračima i prijateljima kada strahuju "doslovce" za njegov život (sudeći po pričama i pisanju...) na utakmici... A nije da nema tko igrat...
Luko Del Ponte

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 23 ožu 2014, 22:10

Poštovani!
Na ovu temu se više neću vraćati ali kada sam napisao 950 ili 960 nije isto kao i 900.Jer ispočetka je radi usporedbe kolala tablica po kojoj je 900 ekvivalent za 540 odnosno 1000 je jednako 600.E sad 520 530 može svatko srušiti ali baš 570 580 treba se dobro pomučiti.Toliko o tome.

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC » 24 ožu 2014, 07:11

I čorava koka nađe zrno.... heheheheh ostali u 1.HKL baš je dobro......sada maznemo sve do kraja i 9.mjesto ne može pobijeći heheheheh

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 24 ožu 2014, 10:10

OS187DC je napisao/la:I čorava koka nađe zrno.... heheheheh ostali u 1.HKL baš je dobro......sada maznemo sve do kraja i 9.mjesto ne može pobijeći heheheheh
Pa.... kada bi se zainatili... :lol:

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 27 ožu 2014, 15:42

OS187DC je napisao/la:I čorava koka nađe zrno.... heheheheh ostali u 1.HKL baš je dobro......sada maznemo sve do kraja i 9.mjesto ne može pobijeći heheheheh

gledajte da se pojačate dogodine

Odgovorite