U23 ekipno

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Odgovorite
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: U23 ekipno

Post Postao/la lukodp » 23 ožu 2015, 14:40

devetka987 je napisao/la:Nije poanta u pravopisu nego u tome što je prekršeno i ono što je pisac htio reći i ono što je rekao. Prekršena je relacija matični klub-dvojna registracija-pravo nastupa.
Kada u raspisu napišeš onakvu nebulozu o zabrani za juniore na dvojnom, onda je najbolje pokrit se ušima i pustit da igra tko god se prijavio. Namjerno ili ne...
A to da je matični klub onaj klub koji je u višem rangu natjecanja je jedna od večih idiotarija.
Naravno, potreban je jedan sastanak IO-HKS-a ili Skupština da bi se to počistilo i riješilo... e da, i malo dobre volje.
Luko Del Ponte

Japa
Tek protipkao

Post Postao/la Japa » 24 ožu 2015, 01:21

Ovo o prvenstvu juniora se jos dalo pročitati,jer je možda mogao biti termin po završetku prve lige pa ne bi bilo tolike gužve u izvedbi,13 satnica,malo puno ali ipak sve završilo korektno,najbolji pobijedili no kada ovo komentira onaj Slavonaca moraš se javiti i reagirati. Ti stvarno ne voliš taj savez,iz svake rijeci izbija srdžba ,Sodoma i Gomora,Pizma,pa on njih ne voli jer nisu neki njegovi u igri !! To je kristalno jasno,pa to je i njegovo pravo sto kažu političari.
No kada riga vatru na te mlađe igrače jer nisu srušili toliko i toliko,pa jos za to proziva savez,čovjek bi pomislio kako je Slavonac( o njemu je riječ) izbrusio neke kuglače ili možda kuglacicu a vidi ti vraga ovi iz saveza ih ne puštaju na travnjak?
Pa ne treniraju oni u savezu,tko s njima radi,jasno u klubovima,znaci dobri su kada ima medalja onda hvala klubovima (sto je apsolutno u redu jer se igrači stvaraju u klubovima) je ali vidi vraga kada nema dovoljno cunjeva onda je kriv predsjednik,tajnik,izbornik.......!?
Pa taj ih Slavonaca stvarno ne voli ali nije bez veze dobio nadimak,mora da radi odličan "fiš paprikas" ili kulenovu seku ali o kuglanje mislim da napikava !!

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC » 24 ožu 2015, 01:32

Ja
Zadnja izmjena: SLAVONAC, dana/u 11 lis 2015, 15:23, ukupno mijenjano 1 put.

Japa
Tek protipkao

Post Postao/la Japa » 24 ožu 2015, 09:20

Bravo Slavonac,kad hoćeš ima nešto i o kuglanje a ne samo o svarglama i kobasicama (jasno slavonskim) problem je u radu sa mladima,u klubovima rade samo da se ubere kuna za program,tako i prvoligaši da alibi nastupom izbjegnu kazne ,koje sada neće moći obzirom na vodstvo,koje je vec pokazalo da ima smjer kretanja i odlučnost pomoći prvo županijskim savezima a i klubovi ce doći na red. Budi siguran i ne moraš sada odgovoriti kako ce klubovi doći na red kada ih vise ne bude , jer uvijek ima entuzijasta koji ce se zaluditi kuglanjem, koji je treći mogući sport za klince (ja preferiram košarku)
Nije mi samo jasno zašto ti je taj Mikac "crvena krpa" ? Pa ne kugla on, ne stvara mladi naraštaj niti mu je to zadatak, bira najbolje za svjetsko prvenstvo,ono sto mu klubovi nude,osvajao je medalje i opet ce sa svojim društvom ,trenerima,logistikom, zašto malo ne opalis po ljudima koji rade u klubovima kakva je tamo politika razvoja?
Kegelmaniak bi možda o tome vise znao, kupovanje igrača,kvaliteta koja to nije, obmana igrača ,mladih i starih,nema tu razlike,momci sami uljecu u ralje " mecena" tu treba napraviti reda,u glavama,valjda ce sada i najava novog sustava krenuti,komisije neka rade svoj posao......
Zato Slavonac bez ljutnje okreni malo ploču,nemoj biti zatrovani, okreni se oko sebe pa i tu ima problema,velikih,ne smiješ biti lokalno obojan i samo "crvenom" na Mikca !

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC » 24 ožu 2015, 10:38

Dobro
Zadnja izmjena: SLAVONAC, dana/u 11 lis 2015, 15:24, ukupno mijenjano 1 put.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 24 ožu 2015, 10:51

Japa, predug si pa Te neću citirati.
Nije problem u Mikcu kao osobi ili treneru. Problem je što je u ovih godinu dana napravljeno toliko odluka koje se kose sa zakonima, pravilnicima i propisima da je uopće glupo to dalje komentirati, a ON (tj. Mikac) je predsjednik saveza, dakle osoba koja bi trebala ili treba dovesti u red rad saveza. Činjenica je da se sve radi stihijski i netransparentno. Činjenica je da nema (ili je ja bar nisam našao) nigdje odluke kojom se poništava odluka Skupštine o kvalifikacijama i ligi 10. Činjenica je da se prvenstva raspisuju tjedan dana prije samog odigravanja. Činjenica je da se na službenim stranicama HKS-a objavljuju vijesti, raspisi i dokumenti koji ne vrijede ili su napisani tako da ih nitko ne može sprovesti. Činjenica je da se daju usmena tumačenja nekih službenih dokumenata koji su objavljeni na web-u. Činjenica je da se odluke donose bez dokumenata (kotizacija je "naglo" pala sa 195,00 na 145,00 kuna, iako nema nikakvog dokumenta o tome... Hoćeš dalje? (Slavonac, vidiš da se možemo složiti u puno toga... ;) )
Što se tiče juniora i nastupa na kuglani Zagreb, ne mogu se oteti dojmu da je to trebala biti lagana prilagodba kuglane za ciljeve kluba domaćina: igrali su u subotu odmah nakon nastupa seniora u zadnjem kolu i očekivali bolji rezultat od onog kojeg su postigli. Činjenica je da je ta kuglana zahtjevna i ako nije dobro pripremljena traži jako puno. Ne znam kako je bila pripremana u subotu, ali u nedjelju nije bila pripremljena za velike rezultate. Zašto? Pitaj onoga ko je zadužen za provedbu natjecanja u HKS-u. Da li su imali iste uvjete u subotu i u nedjelju? Moje skromno mišljenje - nisu. Kuglana se može pripremiti kako god hoćeš i za koga hoćeš, to valjda i sam znaš. Imamo kvalitetne i spremne mlade igrače i ako im se stvore uvjeti (koji tu sigurno nisu bili kako treba) slični onima koji ih čekaju na SP, bit će odličnih rezultata.

Japa
Tek protipkao

Post Postao/la Japa » 24 ožu 2015, 11:21

Kako ono kažu "nista osobno" ,drago mi je da ti Slavonac gledaš institucionalno a ne sobe kao takve,ali moram priznati bas si gazda ,problem Karlovca detektiran( nije samo Karlovac problem) jer da i uđu sto im od srca želim biti ce po onoj "plesala je jedno ljeto" i sta dalje opet se vraćamo na početak price.
Zato je problem malo dužeg spiska,cisti se od glave kako ti kažeš ali sve počinje od repa!
Kuglana Zagreb, vec je viđeno,uređuje se kako im se prohtje,iako od toga ni'ke koristi,tko zna zna tko ne zna možeš mu mazati sa vazelinom.......! Treba birati domaćine koji se zalazu za uređenje,siguran sam da ce tako i biti.
Malo sam se raspisao da me ne mogu citirat kako kaže newform1.
Šalim se jasno........

fizzo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la fizzo » 24 ožu 2015, 12:11

newform1 je napisao/la: Što se tiče juniora i nastupa na kuglani Zagreb, ne mogu se oteti dojmu da je to trebala biti lagana prilagodba kuglane za ciljeve kluba domaćina: igrali su u subotu odmah nakon nastupa seniora u zadnjem kolu i očekivali bolji rezultat od onog kojeg su postigli. Činjenica je da je ta kuglana zahtjevna i ako nije dobro pripremljena traži jako puno. Ne znam kako je bila pripremana u subotu, ali u nedjelju nije bila pripremljena za velike rezultate. Zašto?
Da bar. Jelica nije htjela ići mazat ni prije prvog, ni prije drugog bloka jer po pravilima se maže poslje svakog drugog. U ned se bar mazalo kolko tolko

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 24 ožu 2015, 12:37

fizzo je napisao/la:
newform1 je napisao/la: Što se tiče juniora i nastupa na kuglani Zagreb, ne mogu se oteti dojmu da je to trebala biti lagana prilagodba kuglane za ciljeve kluba domaćina: igrali su u subotu odmah nakon nastupa seniora u zadnjem kolu i očekivali bolji rezultat od onog kojeg su postigli. Činjenica je da je ta kuglana zahtjevna i ako nije dobro pripremljena traži jako puno. Ne znam kako je bila pripremana u subotu, ali u nedjelju nije bila pripremljena za velike rezultate. Zašto?
Da bar. Jelica nije htjela ići mazat ni prije prvog, ni prije drugog bloka jer po pravilima se maže poslje svakog drugog. U ned se bar mazalo kolko tolko
Da to je zgodno... Jelica je ta koja odlučuje kad se treba ići mazati... Savršeno!

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 24 ožu 2015, 12:43

Fizzo, da budem jasniji, ne insinuiram da je u subotu bilo bolje pripremljeno nego u nedjelju i da ste imali bolje uvjete. Legitimno je pravo (kad već nema nekoga ko će to nadgledati i standardizirati) svakog domaćina da pripremi kuglanu kako njemu odgovara. Dakle, po mom mišljenju, procjena vodstva Medveščaka je da imate više šanse na teškoj kuglani. I to je sve. Ispričavam se ako sam bilo koga naveo na krivo razmišljanje!

Odgovorite