U23 ekipno

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Ivča
Zna gdje su sva slova

Re: U23 ekipno

Post Postao/la Ivča » 08 ožu 2016, 12:31

B-liga malo strpljenja.
U elaboratu za promjenu sustava natjecanja koji je prezentiran skupštinarima na vukovarskoj skupštini sve lijepo piše. Glavni cilj je podmlađivanje i to prije svega Premijer lige. Tamo je usput detaljno objašnjeno i sve što cezaru nije jasno (tko ostaje, tko izlazi, tko kome ulazi, tko što treba napraviti da se spasi ovaj ili onaj). Ništa nije prepušteno slučaju. Usput je i sve transparentno tako da ne vidim u čemu je problem.
Najbolje dane provedoh po noći

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 08 ožu 2016, 12:34

Ivča je napisao/la:B-liga malo strpljenja.
U elaboratu za promjenu sustava natjecanja koji je prezentiran skupštinarima na vukovarskoj skupštini sve lijepo piše. Glavni cilj je podmlađivanje i to prije svega Premijer lige. Tamo je usput detaljno objašnjeno i sve što cezaru nije jasno (tko ostaje, tko izlazi, tko kome ulazi, tko što treba napraviti da se spasi ovaj ili onaj). Ništa nije prepušteno slučaju. Usput je i sve transparentno tako da ne vidim u čemu je problem.
Osim Elaborata. Ja ga nikako ne mogu nigdje naći... A kolko znam, nisu ga vidjeli ni skupštinari. Samo su glasali o njemu.

Ivča
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Ivča » 08 ožu 2016, 12:50

newform1 je napisao/la:
Osim Elaborata. Ja ga nikako ne mogu nigdje naći... A kolko znam, nisu ga vidjeli ni skupštinari. Samo su glasali o njemu.
Nemoguće da si u pravu :shock: :shock:

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 08 ožu 2016, 13:00

:lol:
Luko Del Ponte

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 08 ožu 2016, 13:12

Ivča po ovome ti izgleda imaš taj famozni Elaborat iz Vukovara.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 08 ožu 2016, 13:20

B-liga je napisao/la:Koliko vidim, naš se već omiljeno-poslovični predsjednik opet igra batina i mrkve. Maše kaznama ko Eva žutim kartonima. Pa tako će se sad konačno kažnjavat klubovi koji ne uspiju sastavit juniorsku ekipu.
Dragi vođo, jedna stara izreka kaže: "lako je sa tuđim.. po plotu mahat".
Gdje su juniorke Mlake? Ne pitam te za igračice koje si doveo iz "inozemstva", Zaprešića, Podravke. Pitam te za juniorke koje su se rodile, odrastaju i školuju se u Rijeci ili okolici. Gdje su ta djeca koju si ti doveo na kuglanu i za što si dobio "TITULU" trenera za razvoj pojedinačnog sporta? Da se razumijemo, nemam ja ništa protiv pomlađivanja, ali KAKO ćemo dobiti djecu na kuglanu, s čime ih privući ? Klubovi jedva egzistiraju. Objekti su nam u raspadnom stanju. U više od 60% objekata nema elementarnih uvjeta higijene. Svlačione i tuširaone su legla boleština i bakterija, u čemu prednjače Grmoščica i Mocire, a ni Mlaka ne zaostaje. U zimsko doba, temperatura je u pojedinim objektima jedva 15 stupnjeva. To je ono što se nudi djeci kada dođu na kuglanu... Čemer, tuga i jad. Zato slobodno raspali po kaznama i uživaj u momentu, jer kazne ti neće dovući djecu na kuglanu, nego problem popunjavanja 1 lige.
Molim da se Grmoščicu ne stavlja u istu rečenicu sa kuglanom u Mocirama koja je prepuštena volji Mikca i koja je još uvijek (ne)službeno neispravna jer nisam vidio dokuemnt kojim je HKS potvrdio ispravnost kuglane nakon što je Zadar poslao dopis po kojem izjevljuju da im je kuglana neispravna. Naša kuglana se čisti i pere, problem je što je stara pa nije moguće to dovesti u red onako kako treba. S obzirom na veličinu objekta mora se voditi računa o troškovima tako da se ne grije po noći i ujutro.

Što se tiče Mikca tu si u pravu, majstor je uspio sam sebi srediti titulu najboljeg trenera i tako doći do još ekstra love. Ove juniorke koje su iz Rijeke su pobjegle iz Rijeke upravo zbog Mikca i igraju za druge klubove.

Elaborat je samo Ivča imao u rukama?

Ivča
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Ivča » 08 ožu 2016, 13:38

cezar je napisao/la:
Ivča po ovome ti izgleda imaš taj famozni Elaborat iz Vukovara.
Nisam ga vidio ali me uvjeravaju da postoji. Pošto se moje sugestije u HKS-u uvažavaju molim nadležne da transparentno objave Elaborat.
Usput mogu objaviti i odluku IO HKS-a kojoj su predložili određene trenere HOO za sufinanciranje.

B-liga
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la B-liga » 08 ožu 2016, 14:37

[quote="Kegelmaniac
Molim da se Grmoščicu ne stavlja u istu rečenicu sa kuglanom u Mocirama koja je prepuštena volji Mikca i koja je još uvijek (ne)službeno neispravna jer nisam vidio dokuemnt kojim je HKS potvrdio ispravnost kuglane nakon što je Zadar poslao dopis po kojem izjevljuju da im je kuglana neispravna. Naša kuglana se čisti i pere, problem je što je stara pa nije moguće to dovesti u red onako kako treba. S obzirom na veličinu objekta mora se voditi računa o troškovima tako da se ne grije po noći i ujutro.

Što se tiče Mikca tu si u pravu, majstor je uspio sam sebi srediti titulu najboljeg trenera i tako doći do još ekstra love. Ove juniorke koje su iz Rijeke su pobjegle iz Rijeke upravo zbog Mikca i igraju za druge klubove.

Elaborat je samo Ivča imao u rukama?[/quote]

Moj komentar se nije odnosio na ispravnost ili nesipravnost kuglana, nego na sveukupni izgled objekta. Žao mi je što si se našao pogođenim, ali kad god dođem na Grmoščicu, kao da sam ušao u vremeplov koji se zaustavio negdje u Rumunjskoj početkom 80tih. Ti si tamo svakodnevno, pa vjerojatno ne primječuješ, ali slijedeći put stani na ulaznim vratima i dobro pogledaj onaj prostor gdje je bio kafić, puknute zidove pune paučine, pofarbane zadnji put za vrijeme pok. Šojata. Zatim se spusti do wc-a, gdje konstantno smrdi po mokraći već zadnjih 10 godina. Ne krivim čistačice zbog toga, jer što je zapušteno neda se držati urednim samo metlom i krpom. U taj objekt nije ulagana ni kuna nekoliko desetaka godina. Instalacije i odvodi su u upitnom stanju. U svlačionama su prastari tepisi u poluraspadnutom stanju sa stoljetnom prašinom. Na tuševe bi trebalo izlijati hektolitre kiseline, da skinu kamenac. Oni zastori na tuševima ne koštaju više od 20 kn, ali vi ih svejedno niste u stanju promijeniti po nekoliko godina. Žao mi je Kegel, ali to su činjenice. I sad bi u takvu rupu trebalo dovesti mlade? Pa meni se gadi tamo prati i presvlačiti kad to vidim, kako nebi klincima. Žalosno je što je diljem lijepe naše više takvih kuglana, nego onih pristojnog izgleda.

arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy » 08 ožu 2016, 14:51

Ivča je vjerojatno mislio na Sustav natjecanja koji je bio na dnevnom redu Skupštine HKS-a u Vukovaru.
Pošto me glavni tajnik HKS-a natjerao da kopam po zapisnicima (po drugim pitanjima) :) evo vam link: http://www.dropbox.com/s/egqh3ois7gz6t7 ... 1.pdf?dl=0

Jedino što Sustav natjecanja >< od Elaborata.

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 08 ožu 2016, 15:20

B-liga, tu si 100% u pravu. To ide na dušu predsjedniku koji je sve to i upropastio. On je taj zbog kojeg nam Grmoščica propada, zbog njega su otišli svi mladi, zbog njega je objekt u poluraspadnutom stanju kojeg nitko ne želi unajmiti. Nažalost

Odgovorite