Parovno U23

Natjecanja i novosti iz HKS-a
rambo
Tipka sa dve ruke

Re: Parovno U23

Post Postao/la rambo » 02 ožu 2015, 14:52

julio je napisao/la:
rambo je napisao/la:Zakaj se to onda prije nije znalo!? Prosle godine je trebalo proci regiju za drzavno. To se mjenjaju pravila kak se kome digne. Velis u zg nije bilo regije. Kakve veze ima Zabok s zagrebackom regijom? Po ovome ispada da smo svi ostali idioti kaj smo isli na regiju u Novsku.
odlično zaključuješ samo što ovdje niste krivi vi nego je ponestalo komunikacije između hksa i vašeg voditelja regije koji vas je trebao obavijestiti da za prh u23 nisu potrebne kvalifikacije
ALI još je veći problem taj što je raspis stavljen na internet 26.02. iliti dva dana prije državnog :lol: :lol: :lol: :lol: pa voditelj nije niti mogao znati što će pametnjakovići mesić i mezak na čelu sa mikcem odlučiti
klub ima dopis s kvotama od hks-a, tak da voditelj regije tu nije niš kriv.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 02 ožu 2015, 16:26

rambo je napisao/la: klub ima dopis s kvotama od hks-a, tak da voditelj regije tu nije niš kriv.
Plus činjenica da je prvenstvo regije bilo planirano u kalendaru natjecanja još u srpnju... Ali mi smo ipak nesposobna regija pa onda...
Ovi ostali su puno sposobniji, pogotovo na zapadu. Oni nisu ni odigrali regiju kada su vjerovatno znali da će na prh juniori ići po slobodnoj prijavi.
Da se razumjemo, nemam ja ništa protiv da što više juniora nastupi na prvenstvu Hrvatske ali kako si i sam rekao, u tom slučaju (da smo znali da će biti slobodna prijava) bi možda i razmislili da li bi se igralo prvenstvo regije.
Luko Del Ponte

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 02 ožu 2015, 17:22

lukodp je napisao/la:
rambo je napisao/la: klub ima dopis s kvotama od hks-a, tak da voditelj regije tu nije niš kriv.
Plus činjenica da je prvenstvo regije bilo planirano u kalendaru natjecanja još u srpnju... Ali mi smo ipak nesposobna regija pa onda...
Ovi ostali su puno sposobniji, pogotovo na zapadu. Oni nisu ni odigrali regiju kada su vjerovatno znali da će na prh juniori ići po slobodnoj prijavi.
Da se razumjemo, nemam ja ništa protiv da što više juniora nastupi na prvenstvu Hrvatske ali kako si i sam rekao, u tom slučaju (da smo znali da će biti slobodna prijava) bi možda i razmislili da li bi se igralo prvenstvo regije.
Lukodp ne bih se složio sa tvrdnjom da regije koje nisu održale pojedinačna prvenstva U-18 i U-23 su pametniji od onih regija koje su to učinile.
Osobno mislim da bi mladi igrači/ce trebali imati što više nastupa, odnosno takmičenja, i to ako je moguće od prvenstva kluba, pa grada itd do prvenstva RH.
Zato pohvale od mene svim regijama koje održavaju pojedinačna prvenstva od U-9 pa do U-50. Nisam još primjetio da je neka regija održala
pojedinačno prvenstvo veterana što bi bilo lijepo i vjerujem da bi bilo masovno.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 02 ožu 2015, 19:40

zeljar je napisao/la: Lukodp ne bih se složio sa tvrdnjom da regije koje nisu održale pojedinačna prvenstva U-18 i U-23 su pametniji od onih regija koje su to učinile.
Rekao sam da su sposobnije (regije) ;) .
A i to je sarkastično, valjda se kuži ... :roll:
Luko Del Ponte

Odgovorite