Dvojna registracija

Natjecanja i novosti iz HKS-a
newform1
Forumsko piskaralo

Re: Dvojna registracija

Post Postao/la newform1 »

Macna je napisao/la:i prije su bile dvojne rege pa nikom ništa, a sada je problem što smo Nikola i ja u istom klubu na dvojoj i guramo taj klub u prvu ligu..
a sada će mladi napredovati u trećoj ligi na kojekakvim grobljima od kuglana (tamo nisu obavezne ploće) :lol: :lol:
Groblja? Koja? U trećoj se igra na Grmoščici, Zaprešiću, Radniku, Kranjčevićevoj i Lokomotivi, koja je veće groblje od S.Vrela i Ivanića, koje imaju male specifičnosti, ali su ispravnije i ravnije od Lokomotive, a u svakom slučaju čišće i urednije...
krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko »

Iako je to po mom uvjerenju, prespor proces za naš šport , zahvaljujući prvenstveno kočničarima iz svjetskog vrha, neminovnost je ukidanje U23. Juniori od 16-18 god. kao u svim relevantnim športovima i onda ako želiš dvojno registriraj koliko god hoćeš. Doći će zasigurno i do stvaranja kadetskih i juniorskih liga na nivou RH, samo treba dočekati kritičnu masu pameti u nacionalnom savezu.
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Slažem se! Iako ide sporo, kao što rekoh već nekoliko puta, kuglanje polako postaje sport, a prestaje biti rekreacija...
zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw »

u našem sportu po prosjeku godina juniori bi trebali biti do 43.godine i ako me izaberete svi će imati pravo na dvojnu
player4
Tek protipkao

Post Postao/la player4 »

Eto,još jedno razmišljanje vezano za dvojnu registraciju-nemam ništa zapravo protiv toga,jer je jasno da mladi igrači mogu postat uspješni samo onda kada im se omogući redovno igranje,ali... Možda bi bilo dobro ograničiti dvojno registriranog igrača na jedan nastup tjedno,dakle,ako je igrao za npr. Grmoščicu,Bjelovar ili nekog trećeg,nema pravo nastupiti za drugi klub u kojem je registriran,jer ruku na srce,Manceu, Uzelcu i Jagiću uopće ne fali utakmica,čak mislim da ih imaju i previše. Dok,s druge strane,u redovima prvoligaških klubova ima igrača koji su na dvojnoj,a ne igraju prvu ligu,npr. mali Jakić iz Gmoščice,i ne vidim razlog zašto on ne bi igrao za Ponikve,jer po novom pravilu može se dogodit da on sljedeće sezone ne odigra niti jednu utakmicu.
hamilton
Tek protipkao

Post Postao/la hamilton »

zorislawe imaš moj glas!!!

kaj ste sad našli praviti pametni s tim dvojnim registracijama, do ove godine nitko nije ni a rekao za to, sad
kad 2 igrača pomažu klubu da uđe u prvu ligu sad je to odjenom problem..

kad je bulka igrao za oglasnik i njih uveo u prvu ligu nitko se nije bunio.( matko ništa osobno) ;)
očito bi svi radije vidjeli medvjede u prvu lizi ..

i ko kaže da sljedeće godine nikola i mance neće igrati prvu ligu za radnik ?!?! 8-) 8-)
( naravno ako uđu)
tomcat
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la tomcat »

Ja kažem da neće jer će ih kupiti Medveščak da i njih uvedu u prvu ligu :D :D ;) i bili bi blesavi da ne pristanu jer će sigurno Dalekovod pojačati novčani fond.Studentima je svaka pinka dobro došla. ;)
Macna
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Macna »

tomcat je napisao/la:Ja kažem da neće jer će ih kupiti Medveščak da i njih uvedu u prvu ligu :D :D ;) i bili bi blesavi da ne pristanu jer će sigurno Dalekovod pojačati novčani fond.Studentima je svaka pinka dobro došla. ;)

pa nismo mi Simonica.. :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=s7HJpGXp ... re=related
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

Dvojna registrcija služi, ako sam skužio (ako nisam ispravite me) služi da bi mladi igrači igrali a ne sjedili na prvoligaškim klupama, jel' to svrha dvojne registracije? Slobodno me ispravite ako griješim.
player4
Tek protipkao

Post Postao/la player4 »

hamilton je napisao/la:zorislawe imaš moj glas!!!

kaj ste sad našli praviti pametni s tim dvojnim registracijama, do ove godine nitko nije ni a rekao za to, sad
kad 2 igrača pomažu klubu da uđe u prvu ligu sad je to odjenom problem..

kad je bulka igrao za oglasnik i njih uveo u prvu ligu nitko se nije bunio.( matko ništa osobno) ;)
očito bi svi radije vidjeli medvjede u prvu lizi ..

i ko kaže da sljedeće godine nikola i mance neće igrati prvu ligu za radnik ?!?! 8-) 8-)
( naravno ako uđu)
Nisu Matija i Nikola nikakav problem,ako je pravilo takvo,zašto ga nebi iskoristili,nego ima jedna druga stvar-oni dvojica će najvjerovatnije uvest Radnik u prvu ligu i pitanje je što onda? Naravno da oni neće preć iz Grmoščice u Radnik,a taj isti Radnik bez njih bi u prvoj ligi mogao proć otprilike kao Trilj ove godine,dakle,Radnik da bi imao bilo kakve izglede zadržat prvoligaški status će trebat dovest barem 3-4 jako dobra igrača,koji uz Agu,Luku i Miloša mogu nešto odigrat.
Mislim da je puno bolje radit kao npr. Velebit,koji ima sve svoje igrače i ako uđu u prvu ligu dovoljno im je eventualno jedno dobro pojačanje.
Odgovorite