Dvojna registracija

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Kegelmaniac
Raspisani lik

Re: Dvojna registracija

Post Postao/la Kegelmaniac »

Radnik definitivno ima pravo iskoristiti igrače koje je dobio na dvojnu registraciju i na toj privilegiji treba zahvaliti Grmoščici. Na taj račun će najvjerovatnije uz Velebit doći do prve lige.
Kako će to izgledati u prvoj ligi - vrlo jednostavno - vidjet ćemo nakon prelaznog roka :roll:
andrej kovač
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la andrej kovač »

player4 je napisao/la:
hamilton je napisao/la:zorislawe imaš moj glas!!!

kaj ste sad našli praviti pametni s tim dvojnim registracijama, do ove godine nitko nije ni a rekao za to, sad
kad 2 igrača pomažu klubu da uđe u prvu ligu sad je to odjenom problem..

kad je bulka igrao za oglasnik i njih uveo u prvu ligu nitko se nije bunio.( matko ništa osobno) ;)
očito bi svi radije vidjeli medvjede u prvu lizi ..

i ko kaže da sljedeće godine nikola i mance neće igrati prvu ligu za radnik ?!?! 8-) 8-)
( naravno ako uđu)
Nisu Matija i Nikola nikakav problem,ako je pravilo takvo,zašto ga nebi iskoristili,nego ima jedna druga stvar-oni dvojica će najvjerovatnije uvest Radnik u prvu ligu i pitanje je što onda? Naravno da oni neće preć iz Grmoščice u Radnik,a taj isti Radnik bez njih bi u prvoj ligi mogao proć otprilike kao Trilj ove godine,dakle,Radnik da bi imao bilo kakve izglede zadržat prvoligaški status će trebat dovest barem 3-4 jako dobra igrača,koji uz Agu,Luku i Miloša mogu nešto odigrat.
Mislim da je puno bolje radit kao npr. Velebit,koji ima sve svoje igrače i ako uđu u prvu ligu dovoljno im je eventualno jedno dobro pojačanje.
Od kada je to Zubčić domaći igrač Velebita,a i za Zrileta nisam siguran(je li to Zrile iz Splita ili neki drugi)
zjopa
Tek protipkao

Post Postao/la zjopa »

Nije baš zahvalno prognozirati unaprijed za klub koji će ući u prvu ligu kako će proći jer sjetimo se samo prognoza za međimurce pa vidimo kako su ugodno iznenadili.Bolje to pustiti upravi kluba što i kako već treba samo ući pa razmišljati o pojačanjima.A i neznam zašto Matija i Nikola nebi igrali za Radnik ako uđe, nisu se vjenčali za Grmoščicu.
Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

Velebit je iz Otočca. Dubravko Mesić i Aleksandar Caga su iz Gospića ako se ne varam, Ivica Perić i Petar Zubčić iz Zadra, Marko Zrile iz Splita. Hrvoje Devčić je iz Otočca. Znači, samo jedan domaći igrač :mrgreen: , isto kao što u Kleku igraju svega 2 igrača iz Ogulina.
player4
Tek protipkao

Post Postao/la player4 »

Ma ja se slažem da svi u Velebitu nisu iz Otočca,ali je naglasak bio na to da mislim da nemaju dvojno registriranih igrača,pa nemaju takvih problema kao Radnik. Nisam znao da je Zubčić na dvojnoj iz Zadra,a Zrile mislim da je prešo k njima i da je njihov igrač,to će Nikola bolje znat.
Radniku svaka čast,meni osobno su jedan od simpatičnijih klubova,ali ipak mislim da dva hrvatska reprezentativca ( Matija i Nikola),ako će morat birati gdje nastavit karijeru,teško da će Radnik dobit prednost u odnosu na Grmoščicu.
Ne zaboravimo da sljedeće sezone neće bit kante za napucavanje (Trilj op.a.) u prvoj ligi,i vjerovatno vrlo slabog Bjelovara,ako se Adrianeon malo pojača,bit će vrlo teško do bodova i prava borba će bit za osigurat opstanak u ligi.
Macna
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Macna »

Jako male gotovo nikakve šanse su da pređu u Radnik, a što će biti s radnikom dalje..šta nas briga, to je njihova stvar. Pravilo je bilo takvo da se moglo, oni su ga koristili, dečki su zaradili solidne novce (tj.još zarađuju), i uspjelo im je jer ne vjerujem da će prokockat ostvarenu prednost. Pravilo je doneseno, i neće ga koristit npr Medveščak iduće godine, a sigurno su im dečki jeftiniji od stare garde koja putuje svaki tjedan.

Moje pitanje je tko je pokrenuo inicijativu za ukidanje dvojne registracije, tj. za ograničavanje na 3. ligu?!?

el'bolanjo (ima problema sa logiranjem pa ja postajem njegov glasnogovornik ;) )
milos
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la milos »

Tvornica bisera radi non-stop.
arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy »

Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 »

Tema dvojnih registracija pretvorila se u temu zašto N.Uzelac i M.Mance igraju 2.ligu? Pa zato što su juniori,neka igraju i neka Radnik bude prvi! 8-)
Evo npr.Vanja Ret igra za Uljaru,Marko Jeličić igra za Želju iz Belišća,Hrvoje Marinović igra za Mertojak i sada po tom smješnom zakonu iduće godine oni
nemogu igrati za klub za koji su registrirani na dvojnu.Ustalom ako je mladi kuglač prerastao III.ligu treba mu omogućiti da se okuša u II.ligi,nije važno ako mu je matični klub iz prve lige.
Uostalom evo sebe ću navesti kao primjer,trenutno igram za jedan klub koji igra III.ligu ŠKK"STOLAR" Jasenovac(u Novskoj igramo domaće),u ligi vodi Obrtnik iz Novske koji će 99,99 % biti prvi i oni me vrbuju da pređem kod njih,ja protiv toga nema ništa ali eto imam sreću baš kada mi se nudi šansa da pređem u viši rang natjecanja da se donese još jedan u nizu "čudnih" zakona.
Šansa da igram u prvoj ligi je jedino da Dado napravi extremne rezove u timu(npr.pomlađivanje ekipe :mrgreen: ili da počnem rušiti preko 580 čunjeva na treningu(šansa isto kao da Hrvatska uđe u EU za pola godine :lol:))!
Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

player4 je napisao/la:Ma ja se slažem da svi u Velebitu nisu iz Otočca,ali je naglasak bio na to da mislim da nemaju dvojno registriranih igrača,pa nemaju takvih problema kao Radnik. Nisam znao da je Zubčić na dvojnoj iz Zadra,a Zrile mislim da je prešo k njima i da je njihov igrač,to će Nikola bolje znat.
Radniku svaka čast,meni osobno su jedan od simpatičnijih klubova,ali ipak mislim da dva hrvatska reprezentativca ( Matija i Nikola),ako će morat birati gdje nastavit karijeru,teško da će Radnik dobit prednost u odnosu na Grmoščicu.
Ne zaboravimo da sljedeće sezone neće bit kante za napucavanje (Trilj op.a.) u prvoj ligi,i vjerovatno vrlo slabog Bjelovara,ako se Adrianeon malo pojača,bit će vrlo teško do bodova i prava borba će bit za osigurat opstanak u ligi.
Ma sve su to njihovi igrači, ali tužna je istina da regija Zapad nema kvalitetu za prvoligašku momčad i mora uvoziti igrače iz ostalih regija. :mrgreen: Od svih drugoligaških i trećeligaških momčadi možda se nađe 6 igrača koji su u stanju odigrati dovoljno za ostanak u ligi a sredina tablice bi ostala nedostižna. Adrianeon teško da će se pojačati jer ako se ne varam Žiganto je firmu ostavio sinu a on je zatvorio "pipu" i zato su se igrači razbježali po drugim klubovima (Vučak, Perušić - Medveščak, Tometič - Zlobin, Juričević - Grmoščica). O tome bi nam možda Bauer mogao više reći...
Odgovorite