U-23 pojedinačno

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Odgovorite
inter
Tek protipkao

Re: U-23 pojedinačno

Post Postao/la inter » 15 pro 2016, 07:07

bubimir je napisao/la:pa pitam zato jer najobjektivnije bi bilo da se igra na dvije različite kuglane.. jadna laganija i jedna teža.. na jadnoj do izražaja dolaze tehničari na drugoj bombarderi... ond se dobije prosjek i to je to.... i svi se čude ko picek glisti a pogledajte sva ovogodišnja prveNSstva sve se igralo na DVIJE KUGLANE... mislim prvenstva po regijama... jedna kuglana nije objektivna jer nekom paše nekom ne..
Bezvezna logika. Uzmi primjer bilo kojeg sporta...eto npr,finale Davis Cupa. Mi izabrali podlogu i,naravno,da biramo ono kaj nama paše i vidli smo kakva je to bila velika prednost. Oni koji su spremni uvijek će se plasirat,na kojoj god kuglani se igralo.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 15 pro 2016, 08:33

Bubimire. Kakva je to jadna kuglana. Mislio sam da je tipfeler ali si ti dva puta napisao jadna. Prvi put da je jadna kuglana lagana a drugi put da
na jadnoj kuglani dolaze do izražaja tehničari. Očito nije greška pa molim da objasniš što misliš pod jadnom kuglanom.

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 15 pro 2016, 10:07

jadna kuglana je odličan naziv
na jadnoj kuglani igra se jadno jer jadni kuglači igraju na jadnim stazama s jadnim zaletištima i jadnim čunjevima pred jadnom publikom koja se u jadnim uvjetima smrzava i zbog jadnih rezultata jadno osjeća prisjećajući se davnih jadnih vremena kad se živjelo jadno ali kuglalo za ZLATO !!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 15 pro 2016, 22:02

Poštovani!
Bravo Kulen podržavam napisano.Jedino da navedem i primjer kada se prv.države igralo na Kozjaku.Stariji će znati kakva je to kuglana bila i svi baš svi od Splita pa do Osijeka su dolazili na takve kuglane i igrali i tko je to preživio mogao je reći da je pravi kuglač.Nitko se nije bunio a danas nam sve smeta ali ima jedna caka i zašto.Jer se na nekim kuglanama baš ništa ne radi da budu bolje i ispravnije na žalost.

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir » 17 pro 2016, 00:34

lapsuuussssssss... trebalo je pisati JEDNA..a ne JADNA... i to u oba slučaja... a kaj češ kad me volja za tipkanje obično primi navečer dok sam pod utjecajem pokojeg bambusa ili pivice.... a ova usporedba s tenisom ne stoji jer bi od Delbonisa zgubili na svakoj podlozi...

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 11 pro 2017, 13:28

Pojedinačno U23 za žene i muškarce,
Da li je bilo sve regularno ? gdje su reprezentativci sa svojom formom?

DA LI JE BOLJE IGRAT 2,3. LIGU PA STALNO IGRAT ILI IGRAT 1. LIGU PA STALNO SJEDIT NA KLUPI ? To je pitanje svih pitanja i za selektore :? :x :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :?: :?: :roll: :roll: :?: :?: :roll: :roll:

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir » 11 pro 2017, 22:35

a čemu služe dvojne registracije????

Odgovorite