U-23 pojedinačno

Natjecanja i novosti iz HKS-a
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Re: U-23 pojedinačno

Post Postao/la ZrntscheZ »

E da....jedna velika zamjerka sucima...
Na kraju se doduše nije to ispostavilo kao ključno kod niti jednog igrača, ali moglo je biti u nekoj kombinaciji...

Nisu bili sposobni ni prepisati pojedinačne zapisnike točno i ubaciti ih u tabelu...naime, nekim igračima pod rubrikom praznih hitaca piše 0, a da tome nije bilo tako sigurno...
Primjerice znam da je moj Maček na "3.maju" imal nekih 6 ribica (pamtim ih posebno jer su od toga 3 bile u predzadnjim hicima za prelaz na punu postavu), sjećam se isto tako da je i Mance dva puta fulaval desnog seljaka...a bilo je sigurno još slučajeva...

Eto, tek toliko...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

Mesko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Mesko »

čestitke osvajačima medalja....i svima koji su sudjelovali....
šteta za Uzleca...vjerojatno se čuva za Zavarka.... :lol: :lol: :lol:

Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 »

Čestitam trojici prvoplasiranima na rezultatima i medaljama,a za iduću sezonu nadam se da će Voditelj Lige Regije Sjever obavijestiti sve klubove kada se budu održavala natjecanja regije pogotovo tu mislim na juniorska natjecanja,a ne da bude kao ovo sezone da su svega 4.kluba znali za Pojednično Regije Sjever-Juniori.

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Ne znam dal ste primjetili, ali ako i jeste nitko nije iskomentiral jedan još znatno veći pothvat od onog Popovčića i Milinkovića u parovima.

Na PH za juniorke naslov je odnijela neka klinka, Helena Bolić, iz KC sa 15g i 2mj starosti...njezin rezultat bio bi vrijedan medalje i u muškoj konkurenciji
Uspjeh je tim veći što i među juniorkama ima već mnogo etabliranih prvoligaških igračica sa višegodišnjim iskustvom kuglanja na najvišem nivou.
A k tome je još porazila i svjetsku prvakinju praktično u njenom dvorištu.

E tome se treba diviti...
Svaka čast...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Croman007 je napisao/la:Čestitam trojici prvoplasiranima na rezultatima i medaljama,a za iduću sezonu nadam se da će Voditelj Lige Regije Sjever obavijestiti sve klubove kada se budu održavala natjecanja regije pogotovo tu mislim na juniorska natjecanja,a ne da bude kao ovo sezone da su svega 4.kluba znali za Pojednično Regije Sjever-Juniori.
:lol: Zar se igralo pojedinačno regije sjever (juniori)???? E sad više stvarno neznam kaj da kažem! Mislio sam da su prijave išle direktno za PH kao i za U-18!
Luko Del Ponte

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

lukodp je napisao/la:
Croman007 je napisao/la:Čestitam trojici prvoplasiranima na rezultatima i medaljama,a za iduću sezonu nadam se da će Voditelj Lige Regije Sjever obavijestiti sve klubove kada se budu održavala natjecanja regije pogotovo tu mislim na juniorska natjecanja,a ne da bude kao ovo sezone da su svega 4.kluba znali za Pojednično Regije Sjever-Juniori.
:lol: Zar se igralo pojedinačno regije sjever (juniori)???? E sad više stvarno neznam kaj da kažem! Mislio sam da su prijave išle direktno za PH kao i za U-18!
Nije moglo biti slobodnih prijava jer je broj sudionika bio ograničen na 32 od čega je sjever imao pravo na 4 igrača...a sve zbog toga jer se trebalo igrati kup sistemom na ispadanje...onda je drug Nikola to samovoljno izmijenil i igralo se u dva nastupa na rezultat.

Pojedinačno regije se igralo upravo u Novskoj i KC tak da mi nije jasno kak se sada javljate da baš vi na čijim se kuglanama igralo niste to znali.

bauer
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bauer »

ZrntscheZ je napisao/la:Ne znam dal ste primjetili, ali ako i jeste nitko nije iskomentiral jedan još znatno veći pothvat od onog Popovčića i Milinkovića u parovima.

Na PH za juniorke naslov je odnijela neka klinka, Helena Bolić, iz KC sa 15g i 2mj starosti...njezin rezultat bio bi vrijedan medalje i u muškoj konkurenciji
Uspjeh je tim veći što i među juniorkama ima već mnogo etabliranih prvoligaških igračica sa višegodišnjim iskustvom kuglanja na najvišem nivou.
A k tome je još porazila i svjetsku prvakinju praktično u njenom dvorištu.

E tome se treba diviti...
Svaka čast...
Kad sam pogledao datum rođenja moram priznat da sam pomislio da je neka greška 1994 godište, no poslije vidim da je još jedna podravkašica još mlađa 95.
Igra na Mlaci sa 94,5 prosjekom i 50 čišćenja je već jako , jako dobro , a na 3.maju iako "slabija" igra u pune na cca 90 čunjeva igra fenomenalno ukupno čišćenje preko 250 za tih 621 .... stvarno izvrsna igra oba dana, nije slučajno očigledno. Čestitam.

Dobro da si skrenuo pažnju, riječ je o velikom talentu, svaka čast.

Croman007
Raspisani lik

ZrntscheZ je napisao/la: Pojedinačno regije se igralo upravo u Novskoj i KC tak da mi nije jasno kak se sada javljate da baš vi na čijim se kuglanama igralo niste to znali.
Lijepo,voditelj lige odredio je kuglane na kojima će se igrati,bez da je meni,mom Dadi ili bilo kome iz moga kluba javio ili poslao nekakav dopis.
Samo je lijepo poslao raspored igrača koji će nastupati na pojedninačnom prvenstvu(2 dana prije početka natjecanja).

P.S.Navodno je slao na e-mail adrese županijskih saveza dopise,ja mislim da Kuglački savez SMŽ ni nema e-mail adresu :mrgreen: .
Zadnja izmjena: Croman007, dana/u 23 vel 2010, 11:45, ukupno mijenjano 1 put.

Croman007
Raspisani lik

ZrntscheZ je napisao/la:sjever imao pravo na 4 igrača
A ja izbrojao 6 igrača( :roll: ):2 iz Želje,2 iz Zaboka,te 1 iz Obrtnika i Podravke.

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Croman007 je napisao/la:
ZrntscheZ je napisao/la:sjever imao pravo na 4 igrača
A ja izbrojao 6 igrača( :roll: ):2 iz Želje,2 iz Zaboka,te 1 iz Obrtnika i Podravke.
dobro si izbrojao...a za to se obrati Sedlaru...

naime, od prijavljenih su odustali Primorac (Mertojak) jer je bil razočaran svojim učinkom od 518 na parovima, a i na nekoj tekmi ili treningu na Poljudu je nedavno kolko sam čul napravil cca 480 pa ga kao bilo sram ili tak nešt....i još je odustal neki Dalmoš (Vrlika, Trilj...tako nešto) i onda su za popunu uzeti 5. i 6. plasirani iz regije sjever...

Temeljem čega su baš predstavnici sjevera dobili pravo na dodatna mjesta nemam pojma...pitaj gore navedenog...

Odgovorite