U-23 pojedinačno

Natjecanja i novosti iz HKS-a
sasa
Forumsko piskaralo

Re: U-23 pojedinačno

Post Postao/la sasa »

dečki su se sjeli u auto i išli s filipom navijat, pojavila su se slobodna mjesta i odigrali su...

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

sasa je napisao/la:dečki su se sjeli u auto i išli s filipom navijat, pojavila su se slobodna mjesta i odigrali su...
i prvi dan bili totalno (pozitivno) iznenađenje...575 i 571 čini mi se...
onda se desila u nedjelju nažalost normalna oscilacija za njih pa je tak Mihelić napravil najveći pad...sa 11. na 30. mjesto
al stjecanje iskustva je najbitnije...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

[quote="ZrntscheZ
Pojedinačno regije se igralo upravo u Novskoj i KC tak da mi nije jasno kak se sada javljate da baš vi na čijim se kuglanama igralo niste to znali.[/quote]

Andrija, ja sam u Novskoj onoliko puta koliko imamo domaću tekmu u ligi (manje više)...., uostalom ako Marko nije znao....
Nikakav raspis za pojedinačno regije sjever U23 mi kao klub nismo dobili...
Zanimljivo je da smo dobili raspise (od voditelja) za U18 u Brodu tako da smo evidentno na mail listi, ali.... :?
Uopče mi NE smeta što su dečki nastupili, ali mi jako smeta nečija pretpostavka da naš(i) junior(i) ne želi nastupiti :evil: :evil:

Iskreno u cijeloj ovoj natjecateljskoj sezoni jedino je liga organizirana OK, sve ostalo je katastrofa: sprint (nismo pojima imali niti kako se igra niti kada), kup (riješili smo se toga na vrijeme :lol: ), pojedinačno (kotizacija je kao puni pansion 3 dana u Sheratonu, kada će se igrati sam bog zna), parovno (seniori ne igraju, neznam zašto...)...
Luko Del Ponte

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

lukodp je napisao/la:Nikakav raspis za pojedinačno regije sjever U23 mi kao klub nismo dobili...
Zanimljivo je da smo dobili raspise (od voditelja) za U18 u Brodu tako da smo evidentno na mail listi, ali.... :?
Uopče mi NE smeta što su dečki nastupili, ali mi jako smeta nečija pretpostavka da naš(i) junior(i) ne želi nastupiti :evil: :evil:

Iskreno u cijeloj ovoj natjecateljskoj sezoni jedino je liga organizirana OK, sve ostalo je katastrofa: sprint (nismo pojima imali niti kako se igra niti kada), kup (riješili smo se toga na vrijeme :lol: ), pojedinačno (kotizacija je kao puni pansion 3 dana u Sheratonu, kada će se igrati sam bog zna), parovno (seniori ne igraju, neznam zašto...)...
Godine "nagrizaju" voditelja pa postaje sve šlampaviji...a kaj je još najgore sve se radi u zadnji čas...i to od krovnog Saveza pa naniže...tak da većina toga stvarno izgleda jadno...

Za pojedinačno regije sjever znam da se igra 10.-11.04.2010., a lokacije su Sisak i Varaždin
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

ZrntscheZ je napisao/la:
Godine "nagrizaju" voditelja pa postaje sve šlampaviji...a kaj je još najgore sve se radi u zadnji čas...i to od krovnog Saveza pa naniže...tak da većina toga stvarno izgleda jadno...

Za pojedinačno regije sjever znam da se igra 10.-11.04.2010., a lokacije su Sisak i Varaždin
Ma nije samo voditelj... ovi u ŽKS kao da ne postoje... 4 mjesec dolazi ubrzo a pojedinačno županije nije niti zakazano... vjerovatno će biti oko uskrsa, vikend prije regije ali... ništa službeno... a i nastupnine su ove godine koliko čujem paprene (za županijsko).
Koliko vi plačate u Kneževini Međimurskoj takve evente (ak smijem pitat poredbe radi ;) )

Sisak i VŽ znaći... :D biti će svašta, po meni dvije najteže kuglane u regiji!
Luko Del Ponte

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Kvalifikacije - 2 nastupa - 40,00kn po igraču za oba nastupa
Finale - 2 nastupa - 40,00kn po igraču za oba nastupa

SK i VŽ...nisu najteže, ali zahtjevne svakako...
(KC i Zabok su bili prošle godine za pojedinačno regije, ČK i Novska 2008., tak da je ovo logičan izbor)

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

ja bih se mogao okladit da znam gdje će sljedeće godine bit u23 pojedinačno :lol:

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

ZrntscheZ je napisao/la:Kvalifikacije - 2 nastupa - 40,00kn po igraču za oba nastupa
Jel ti to mene z******** :o
40,00kn po igraču :shock: :shock: :shock: :shock: , kvalifikacije :?: Nadasve zanimljivo!!!

Kod nas u SMŽ je nastupnina za pojedinačno prvenstvo prošle sezone bila mislim 150,00kn, nema kvalifikacija.... :(
A za ovu godinu nešto se prića da bude oko 300,00kn po igraču, napominjem neslužbeno!!! :o :shock:

Jel vi ne plačate kuglanu? Ili ne plačate suce? Ili...
Luko Del Ponte

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo

Cijena je ta koju sam ti napisal...a cifra je taman sa se pokriju suci po nekoj snizenoj tarifi.
Kuglana je gradska i grad pokriva njene troškove.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

lukodp je napisao/la:
ZrntscheZ je napisao/la:Kvalifikacije - 2 nastupa - 40,00kn po igraču za oba nastupa
Jel ti to mene z******** :o
40,00kn po igraču :shock: :shock: :shock: :shock: , kvalifikacije :?: Nadasve zanimljivo!!!

Kod nas u SMŽ je nastupnina za pojedinačno prvenstvo prošle sezone bila mislim 150,00kn, nema kvalifikacija.... :(
A za ovu godinu nešto se prića da bude oko 300,00kn po igraču, napominjem neslužbeno!!! :o :shock:

Jel vi ne plačate kuglanu? Ili ne plačate suce? Ili...
Jel' dobiješ čunj poslije takmičenja za ponesti? :lol:

Odgovorite