U-23 pojedinačno

Natjecanja i novosti iz HKS-a
zeljar
Raspisani lik

Re: U-23 pojedinačno

Post Postao/la zeljar » 23 pro 2014, 22:32

Očigledno je jedno mjesto uzeto regiji Zapad. Naime, ima odustajanja (regija Jug) pa su dali dva mjesta regiji Centar itd. Regija Zapad je takodjer dobila još jedno mjesto ali su utrpali Cekovića. Živio NM, Mikac i ostali. Zanima što radi i što će na ovo reći predsjednik natjecateljske komisije HKS koji bi trebao praviti
raspored i nedozvoljavati ovakve stvari.

fizzo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la fizzo » 23 pro 2014, 22:34

skoro sam se kvalificirao na kraju :?

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC » 23 pro 2014, 23:34

Pozdrav
Zadnja izmjena: SLAVONAC, dana/u 11 lis 2015, 18:01, ukupno mijenjano 1 put.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 23 pro 2014, 23:44

Čestitka Liovića isvih nas ostalih kuglača iz OBŽ http://www.kuglacki-savez-os.hr/assets/ ... --2014.pdf

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 28 pro 2014, 22:34

Danas smo vidjeli primjer kako se radi sa mladima u KK "Mlaka" Rijeka (muški). Znamo čiji je to klub. Nakon što su prijavljeni na pojedinačno
prvenstvo RH U-23 bez kvalifikacija (bože moj znamo čija su to "djeca") ista trojica drugi dan ne nastupaju na prvenstvu RH. Za svaku pohvalu jer oni
ne predstavljaju samo svoj klub nego i svoju županiju, odnosno regiju Zapad. Postupak hvale vrijedan. Vjerujem da to nije njihova odluka već odluka
trenera i ostale vrhuške kluba. Samo neka se neopravdavaju snijegom. A vi gospodo (Mikac, Agotić i dr.) sramite se za ovakve postupke. Budete li i dalje
na taj način radili sa mladima našom kuglanju će sigurno cvjetati ruže u budućnosti.

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 29 pro 2014, 01:43

Nedavno sam pisao kako se samo bavimo politikom vezanom za kuglanje, a ne samim kuglanjem...danas(jučer tehnički jer je prošla ponoć) na juniorskom sam nažalost dobio potvrdu toga. KLinci su loši. Rezultate sa prvog dana ne treba komentirati jer su sa kuglane koja ne daje pravu sliku, al na Grmoščici se da igrati. Danas solidni i na momente odlični Popovčić nadaknodio je 533 iz prvog dana i zasluženo pobijedio. Solidne partije i znakove života pokazali su Horžitky i Grivičić koji je i najmlađi. Ostali igraju ko će jače. Ako je ovo krema kuglanja mladih u Hrvatskoj onda sam zabrinut. Formulu za napredak nemam jer je problem kompleksan, ali kritika je opravdana.
Zainetresiranost za prvenstvo...Ako maknemo, trenere, natjecatelje, roditelje i suce, broj gledatelja: TRI :?

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 29 pro 2014, 09:42

el'bolanjo je napisao/la:Nedavno sam pisao kako se samo bavimo politikom vezanom za kuglanje, a ne samim kuglanjem...danas(jučer tehnički jer je prošla ponoć) na juniorskom sam nažalost dobio potvrdu toga. KLinci su loši. Rezultate sa prvog dana ne treba komentirati jer su sa kuglane koja ne daje pravu sliku, al na Grmoščici se da igrati. Danas solidni i na momente odlični Popovčić nadaknodio je 533 iz prvog dana i zasluženo pobijedio. Solidne partije i znakove života pokazali su Horžitky i Grivičić koji je i najmlađi. Ostali igraju ko će jače. Ako je ovo krema kuglanja mladih u Hrvatskoj onda sam zabrinut. Formulu za napredak nemam jer je problem kompleksan, ali kritika je opravdana.
Zainetresiranost za prvenstvo...Ako maknemo, trenere, natjecatelje, roditelje i suce, broj gledatelja: TRI :?
Mogli su to natjecanje staviti na samu Novu godinu. Možda bi poneki pijanac svratio.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 30 pro 2014, 10:03

newform1 je napisao/la:
el'bolanjo je napisao/la:Nedavno sam pisao kako se samo bavimo politikom vezanom za kuglanje, a ne samim kuglanjem...danas(jučer tehnički jer je prošla ponoć) na juniorskom sam nažalost dobio potvrdu toga. KLinci su loši. Rezultate sa prvog dana ne treba komentirati jer su sa kuglane koja ne daje pravu sliku, al na Grmoščici se da igrati. Danas solidni i na momente odlični Popovčić nadaknodio je 533 iz prvog dana i zasluženo pobijedio. Solidne partije i znakove života pokazali su Horžitky i Grivičić koji je i najmlađi. Ostali igraju ko će jače. Ako je ovo krema kuglanja mladih u Hrvatskoj onda sam zabrinut. Formulu za napredak nemam jer je problem kompleksan, ali kritika je opravdana.
Mogli su to natjecanje staviti na samu Novu godinu. Možda bi poneki pijanac svratio.
Mislim da tu nije problem samo u terminu. Kao što je Luka rekao problem je itekako kompleksan, kritika opravdana (bez ikakve želje za omalovažavanjem postignutih rezultata) a najveći problem je u tome što (kao ni u većini problema kod nas) ne postoji zajednički konsenzus i konkretna riješenja (ma ne postoji ćak ni komunikacija) od strane struke.
Svatko tko je u kuglanju može napisati desetak rečenica o svojoj viziji razvitka kuglanja, isto kao što i svako može govoriti o gospodarskom razvoju zemlje, lupajući isprazne fraze kao što su školovanje trenera, kvalitetan rad u klubu, kuglački kamp bla, bla, bla.
Dok ne dođe netko tko će imati volje, želje i mogučnosti za odrađivanje konkretnih stvari od toga ništa. Vjerujte mi za 10 tak godina ovaj sport će opstati samo i isključivo u sredinama koje imaju financijska sredstva (nije točno da se ne vrti sve oko love - vrti se, nije jedini uvijet ali je primarni).
Luko Del Ponte

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 30 pro 2014, 22:53

Ma dobri ljudi o čemu vi zborite. Kakav napredak. Da li vidite da regija Zapad nije našla za shodno da se održi prvenstvo regije u mladjim dobnim
skupinama. Mislim na U-9, U-10. U-11, U-12, U-14 a poglavito U-18 i U-23. Skrad je počeo raditi sa mladima, Delnice takodjer. Ogulin već duže vrijeme to
čini kao i Karlovac. Pa tu je Slunj i Ozalj. Masovnost na zavidnom broju. Pa ta djeca uopće nemaju prigodu da se takmiče i tako stječu iskustvo. Umjesto da se
napravi neka liga mladih Mikac i Majnarić ne organiziraju niti prvenstvo regije Zapad. Kako onda naše kuglanje može naprijed. Žalosno da žalosnije ne može biti.
Jad i bijeda regije Zapad.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 31 pro 2014, 07:56

zeljar je napisao/la:Ma dobri ljudi o čemu vi zborite. Kakav napredak. Da li vidite da regija Zapad nije našla za shodno da se održi prvenstvo regije u mladjim dobnim
skupinama. Mislim na U-9, U-10. U-11, U-12, U-14 a poglavito U-18 i U-23. Skrad je počeo raditi sa mladima, Delnice takodjer. Ogulin već duže vrijeme to
čini kao i Karlovac. Pa tu je Slunj i Ozalj. Masovnost na zavidnom broju. Pa ta djeca uopće nemaju prigodu da se takmiče i tako stječu iskustvo. Umjesto da se
napravi neka liga mladih Mikac i Majnarić ne organiziraju niti prvenstvo regije Zapad. Kako onda naše kuglanje može naprijed. Žalosno da žalosnije ne može biti.
Jad i bijeda regije Zapad.
Upravo o tome i govorim. Tamo gdje ljudi u klubovima povlače i financijski i svim ostalim silama, struka odnosno rukovodstvo koje bi trebalo u najmanju ruku podržati takav rad, nije u stanju organizirati natjecanje, a to je primarno. Niko se neće bavit nečim ako nema natjecanja, rezultata, uspjeha, pobjede i poraza...
Super je to ako imate mladih kuglača u regiji, oni će ostat, ako izdrze, u kuglanju i kad ne bude ovih drugih.
Najgore je kada se uđe u zacarani kru :roll: g, ne ulaze se u kuglanje jer nema mladih, a nema mladih jer se ne ulaze u kuglanje. :roll:
Luko Del Ponte

Odgovorite