U-23 pojedinačno

Natjecanja i novosti iz HKS-a
newform1
Forumsko piskaralo

Re: U-23 pojedinačno

Post Postao/la newform1 » 07 pro 2016, 22:37

Nema veze kaj će napraviti 1000 km i vratiti se doma u nedjelju rano ujutro. To će ih sigurno osvježiti. Danas je i Real taktizirao, pa ne znam zakaj Kovačić nije ostal doma nego je morao sjedit na klupi... Bez veze.

arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy » 11 pro 2016, 12:24

Tko želi može pratiti PRH U-23 na www.kkzapresic.hr

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir » 11 pro 2016, 21:00

A KOJA JE TO SAD NAJNOVIJA FORA DA SE OBA NASTUPA IGRAJU NA ISTOJ KUGLANI??? ODUVIJEK SE NA SVIM PRVENSTVIMA IGRALO NA RAZLIČITIM KUGLANAMA... I KAKVE SU TO KUGLANE GDJE JUNIORSKA PRVAKINJA RH IMA PROSJEK PREKO 600 a NEKI U MUŠKOJ LIGI PRVAKA RUŠE 527

inter
Tek protipkao

Post Postao/la inter » 12 pro 2016, 08:45

bubimir je napisao/la:A KOJA JE TO SAD NAJNOVIJA FORA DA SE OBA NASTUPA IGRAJU NA ISTOJ KUGLANI??? ODUVIJEK SE NA SVIM PRVENSTVIMA IGRALO NA RAZLIČITIM KUGLANAMA... I KAKVE SU TO KUGLANE GDJE JUNIORSKA PRVAKINJA RH IMA PROSJEK PREKO 600 a NEKI U MUŠKOJ LIGI PRVAKA RUŠE 527
Kakav je ovo post?

patak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la patak » 12 pro 2016, 11:12

koji si ti kreten bubimir

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 12 pro 2016, 11:56

Čemu sad vrijeđanje? :shock:
Pitanje je na mjestu sam je malo čudno postavljeno... Mislim na ovo da su ovog puta bila dva nastupa na istoj kuglani. Meni zapravo nije jasno zakaj nije bilo tak i prije... al eto ... nekima izgleda ne paše činjenica da juniori ne moraju obilazit pol države u jednom vikendu... :roll:
I da ... kakve su to kuglane gdje neki ruše preko 700 a drugi ne mogu ni 500 preć ... Zbilja legitimna konstatacija :lol:
Luko Del Ponte

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 12 pro 2016, 12:55

bubimir je napisao/la:A KOJA JE TO SAD NAJNOVIJA FORA DA SE OBA NASTUPA IGRAJU NA ISTOJ KUGLANI??? ODUVIJEK SE NA SVIM PRVENSTVIMA IGRALO NA RAZLIČITIM KUGLANAMA... I KAKVE SU TO KUGLANE GDJE JUNIORSKA PRVAKINJA RH IMA PROSJEK PREKO 600 a NEKI U MUŠKOJ LIGI PRVAKA RUŠE 527
nije točno da se oduvijek igralo na različitim
upravo suprotno , prije se igralo na istoj kuglani dva nastupa što je po meni odličan sustav

nego da se vratim na gašperta , on je bacio u zalaegerzegu i po tome je njega kalendar koji je izradio hks "kaznio" jer je morao putovati , igrati ranije i još bacati u nedjelju
bubimir , dođi u zaprešić i pitaj fridla u oči to isto pitanje ako imaš hrabrosti... da ti malo odvrne frljoku

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 12 pro 2016, 16:44

Ili odi na Lokomotivu u Zagrebu...

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 14 pro 2016, 12:41

julio je napisao/la:
nije točno da se oduvijek igralo na različitim
upravo suprotno , prije se igralo na istoj kuglani dva nastupa što je po meni odličan sustav

nego da se vratim na gašperta , on je bacio u zalaegerzegu i po tome je njega kalendar koji je izradio hks "kaznio" jer je morao putovati , igrati ranije i još bacati u nedjelju
bubimir , dođi u zaprešić i pitaj fridla u oči to isto pitanje ako imaš hrabrosti... da ti malo odvrne frljoku
šta je on drug tito da ga se nemože to pitati nego odmah neke prijetnje ,koji likovi majketi

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir » 15 pro 2016, 00:04

pa pitam zato jer najobjektivnije bi bilo da se igra na dvije različite kuglane.. jadna laganija i jedna teža.. na jadnoj do izražaja dolaze tehničari na drugoj bombarderi... ond se dobije prosjek i to je to.... i svi se čude ko picek glisti a pogledajte sva ovogodišnja prveNSstva sve se igralo na DVIJE KUGLANE... mislim prvenstva po regijama... jedna kuglana nije objektivna jer nekom paše nekom ne..

Odgovorite