Kvalifikacije za popunu 1. HKL

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Mesko
Zna gdje su sva slova

Re: Kvalifikacije za popunu 1. HKL

Post Postao/la Mesko »

Nikola je napisao/la:
čep je napisao/la:Više se neće moći igrati ni na Plitvicama!Od sledeće godine će i oni imati drugoligaša! :lol:

Gostovanje kod Mlake i probuđenog Poštara i derbi kod kuće sa Obrtnikom.. A zadnja dva kola su debelo ispod 3250 koliko Obrtnik tamo može napraviti. Nekako sumnjam... :mrgreen:
bit će zanimljivo....jako zanimljivo...:D

gox
Forumsko piskaralo

Post Postao/la gox »

Uz Medveščak, Klek ima daleko največi ligaški prosjek od ostalih mogučih sudionika kvalifikacija.....
Znači Medveščak i Klek su nam novi prvoligaši :roll: :?:

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

gox je napisao/la:Uz Medveščak, Klek ima daleko največi ligaški prosjek od ostalih mogučih sudionika kvalifikacija.....
Moguče, ali se nikad nezna.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

Krunoslav je napisao/la:
gox je napisao/la:Uz Medveščak, Klek ima daleko največi ligaški prosjek od ostalih mogučih sudionika kvalifikacija.....
Moguče, ali se nikad nezna.
I ja kažem. Medveščak ima doma prosjek 3570, Klek 3480, Medveščak ima vani prosjek 3470, Klek 3400. Znači dosta dobri rezultati. Koliko sam pratio svi drugi su debelo ispod 3400 vani..
A na Zapadu više nema laganih kuglana. Najbolji gost u Ogulinu je srušio 3430 (Mostanje), onda slijede Goranin, Plitvice, Željezničar i Mlaka (cca 3400). Još nekoliko klubova sitno preko 3300 (Kupa, Crikvenica, Amater). A ostali ispod 3300 što znaći da kuglana nije više lagana kao prije dvije godine... E sad, kvalifikacije će pokazati je li Klek toliko dobar da doma sve dobiva sa cca 150 razlike ili je regija tako loša da toliko odskače od svih... :mrgreen:

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC »

Prema kuglačkim imenima/igri kuglača prolazi Medveščak u 1. ligu i vjerojatno će ostati u njoj, ostali kvalifikanti prema dosad prikazanoj igri ako se značajnije ne pojačaju ne vidim kako bi se mogli zadržati u prvoj duže od jedne sezone

Mesko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Mesko »

OS187DC je napisao/la:Prema kuglačkim imenima/igri kuglača prolazi Medveščak u 1. ligu i vjerojatno će ostati u njoj
ako dovrše pregovore s benedikom i n.uzelcem mislim da bi motivi mogli znatno porast..... :D

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

Mesko je napisao/la:
OS187DC je napisao/la:Prema kuglačkim imenima/igri kuglača prolazi Medveščak u 1. ligu i vjerojatno će ostati u njoj
ako dovrše pregovore s benedikom i n.uzelcem mislim da bi motivi mogli znatno porast..... :D
A mislim da je i Gornik u igri...

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

Nikola je napisao/la:
Mesko je napisao/la:
A mislim da je i Gornik u igri...
Jel' to oni idu na prvo mjesto u prvoj ligi?

alan34
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la alan34 »

zar nije benedik makedonac, a pintarič i gornik slovenci? tri stranca moguća? :o

devetka987
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la devetka987 »

Za Medveščak iduće godine sve osim prvog mjesta je ravno nuli. Mnogo su novaca potrošili prošle i ove godine, a mnogo investiraju u ekipu za slijedeću godinu. Sa toliko potrošene love u tri godine ne biti prvi biti će veliki poraz rukovodstva i stručnog stožera. A teško će do prvog mjesta ako ne oslabe Zadar i Konikom koji također imaju visoke ambicije.

Odgovorite