Kvalifikacije za popunu 1. HKL

Natjecanja i novosti iz HKS-a
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za popunu 1. HKL

Post Postao/la lukodp » 10 lip 2016, 16:14

cezar je napisao/la:
lukodp je napisao/la:SKK Moslavina iz Siska ? Yeah, right.... :lol:
Zoki ajd ne daj im više da pišu takve gluposti... :mrgreen:
Tko, gdje, kada ....
U propozicijama za kvalifikacije. Ispravljeno je sad...
Luko Del Ponte

B-liga
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la B-liga » 12 lip 2016, 11:36

Ispravite me ako se varam, ali čini mi se da se po prvi put kvalifikacije za 1. ligu u ženskoj konkurenciji neće odigrati. Bojim se da će to i ubuduće biti tako i da je to još jedan dokaz propadanja kuglanja, jer vjerojatno je da nećemo dugo čekati da se tako nešto dogodi i u muškoj konkurenciji.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 12 lip 2016, 16:02

B-liga je napisao/la:Ispravite me ako se varam, ali čini mi se da se po prvi put kvalifikacije za 1. ligu u ženskoj konkurenciji neće odigrati. Bojim se da će to i ubuduće biti tako i da je to još jedan dokaz propadanja kuglanja, jer vjerojatno je da nećemo dugo čekati da se tako nešto dogodi i u muškoj konkurenciji.
Pa koliko sam ja skužio više nebi niti trebale biti kvalifikacije

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 12 lip 2016, 18:41

Krunoslav je napisao/la:
B-liga je napisao/la:Ispravite me ako se varam, ali čini mi se da se po prvi put kvalifikacije za 1. ligu u ženskoj konkurenciji neće odigrati. Bojim se da će to i ubuduće biti tako i da je to još jedan dokaz propadanja kuglanja, jer vjerojatno je da nećemo dugo čekati da se tako nešto dogodi i u muškoj konkurenciji.
Od iduce sezone u prvu ligu ulaze prvaci prvih B liga i dva ispadaju iz prve i to je to. Kod zena sve dalje sve vise klubova grca u nedostatku novca pa samim time i igrackog kadra, cast izuzetcima i njihovom podmladku ali buducnost nije svijetla. A i kod muskih ce se vidjeti koliko klubova moze "izdrzati" prvu B ligu.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 12 lip 2016, 21:02

Neron je napisao/la:
Krunoslav je napisao/la:
Od iduce sezone u prvu ligu ulaze prvaci prvih B liga i dva ispadaju iz prve i to je to. Kod zena sve dalje sve vise klubova grca u nedostatku novca pa samim time i igrackog kadra, cast izuzetcima i njihovom podmladku ali buducnost nije svijetla. A i kod muskih ce se vidjeti koliko klubova moze "izdrzati" prvu B ligu.
Svi na jugu u ovoj lakrdiji od 5 klubova...

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir » 14 lip 2016, 22:03

izadak iz propozicija kvalifikacija za popunu prve lige 2016
Članak 7.
U slučaju odustajanja već prijavljene ekipe prije ili tijekom kvalifikacija, kao i one koja u
kvalifikacijama stekne pravo natjecanja u 1. HKL-i, a u međuvremenu odustane, kažnjava se s
2.500,00 kn. kazne, te u sezoni 2016./2017. ima pravo samo u najnižem rangu natjecanja, a u 1:
HKL - u će se plasirati sljedeći klub po plasmanu u kvalifikacijama

Dakle, mene bode u oči to kaj recimo ekipa XXY nastupi u kvalifikacijama i bude prva i stekne pravo igranja u prvoj ligi.. ekipi XXY sponzor xx ili opčina ili grad ili več neznam tko je obećao 1.000.000 kuna za iranje prve lige.. u međuvremenu sponzor xx je propao ili jednostavno nema novaca, grad je u dugovima i isto nema novaca.. ekipa xxy ODUSTAJE od prve lige i prema ovom kaj piše u propozicijama svrstava se u najniži rang - 3. ili 4. liga .. dakle svih 7 ekipa koja nastupe u Varaždinu se nepisano obavezuje unaprijed da u slučaju prvog mjesta ili drugog MORAJU igrati prvu ligu bez obzira na sve... inače idu u najniži rang.. ako je to tak i ako tak mora biti zar nije onda ista situacija s klubom koji je izborio svojim plasmanom prvu B ligu- zašto tim automatizmom svi ti klubovi nisu OBAVEZNI igrati tu prvu B ligu koju su svojim plasmanom izborili u prošloj sezoni.. ??? tko ne želi neka ga se baci u najniži rang isto kao i onog tko na kvalifikacijama izbori prvu ligu a kasnije odustane od iste.. neka onda PRAVDA bude jednaka za SVE...

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 14 lip 2016, 22:25

bubimir je napisao/la:.. neka onda PRAVDA bude jednaka za SVE...
nastala bi ogromna gužva u najnižem rangu :)

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 14 lip 2016, 23:16

Najnizi rang je zakon!!

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 15 lip 2016, 08:58

Meni nije baš najjasnija računica kod kotizacije. Zbilja nije... :?
1.300,00 kn x 7 ekipa = 9.100,00 kn
Suci: 14 sati x 50,00kn/satu x 2 suca = 1.400,00 kn
Kuglana: 50kn h/staza= 14 sati x 6 x 50,00kn = 4.200,00 kn
Ukupno rashodi = 5.600,00 kn
Višak prihoda = 3.500,00 kn
Vjerovatno je još nešto uračunato u tu cijenu. Iskreno, ne vidim što...
Luko Del Ponte

Ivča
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Ivča » 15 lip 2016, 09:48

Na istoj kuglani je prošli vikend igran kup. Kuglana "raubana" 15 sati i kotizacija je bila 600,00 kuna (ispravite me ako sam krivo informiran).
Za tu kotizaciju pobjednici su dobili pehar i prelazni pehar (kupljeno davno), igrači su dobili medalje, a tu su još suci i kuglana.
Znači sa prihodom od 4.800,00 kuna sve se pokrilo.
Valjda je ova kotizacija za kvale znak dobrodošlice u elitni razred Hrv. kuglanja.
Ima se može se.
Najbolje dane provedoh po noći

Odgovorite