Kvalifikacije za popunu 1. HKL

Natjecanja i novosti iz HKS-a

Re: Kvalifikacije za popunu 1. HKL

PostPostao/la bauer » 04 srp 2016

Evo par rečenica iz prve ruke ;) ....

konačno smo jučer završili tu ovogodišnju trakavicu od sezone. Moram priznat da sam zaboravio kad smo bacili posljednju službenu kuglu , a i treniralo se ovih posljednjih 3 mjeseca moš mislit, dakle takmičarski ritam je bio "ubitačan", da nije bilo tih kvalifikacija bili bi već odavno na godišnjem što se tiče kuglanja. Neka mi ne zamjere ovi koji su uredno trenirali sve ovo vrijeme ali čini mi se da je većina "debelo preskakala" treninge ili ajmo ljepše reći bila "jednom nogom u moru."... ;)

Organizacija o.k. od ponuđenog hotela po vrlo prihvatljivoj cijeni do jučerašnjeg ručka, dakle najviše pohvale mladom Jagiću koji je to sve skupa odlično vodio i dao si truda da bude stvar o.k.
Igre - da točno je šta su primjetili i kolege koji su gledali preko streama, bilo je svega od izvrsnih predstava do onih za zaborav, od serija devetki do neviđenih promašaja , no mislim da netreba nikoga kritizirati jer smo bili svjedoci u kakvoj vlagi smo kuglali prvi dan bez obzira na odlične uvjete, jednostavno pored toliko ljudi vlaga je stvarala dodatni pritisak .
Rezultati - čestitke novim/starim prvoligašima, na kraju se potvrdilo ono šta se vidi iz aviona da je razlika između prve i drugih liga ipak značajna, čestitke Radniku na izvrsnom prvom danu i borbi jučer, Velebit praćen onakvom podrškom zaslužuje samo pohvale i sreću u daljnjem takmičenju u prvoj ligi, što vrijedi i za Kandit koji je jučer u trenutku kad je bilo sad ili nikad pokazao da ima kvalitetne pojedince koji su vratili klub i u konačnici izborili prolaz. Iskustvo Kandita presudilo je nad mladošću Radnika i to je bio ključ prolaza.
Ostali klubovi , drugoligaški prvaci, vjerojatno mogu svi puno bolje i više jer koliko sam uspio zaključiti nitko nije bio baš prezadovoljan nastupima. No "bilo pa prošlo" , još jedno iskustvo koje neće škoditi nikome.
Što se tiče moje ekipe Rijeke, mi smo na neki način ipak koliko toliko zadovoljni jer smo i bez našeg najjačeg igrača Tometića uspjeli napraviti nekakve ekipno prosječne rezultate, ispuniti cilj drugog dana da uhvatimo bar 3400 i pokušamo ostati ako ništa drugo na poziciji prvog dana :roll: .... ako nebude bilo moguće nekako napredovati. Da je bilo malo više koncentracije i znanja moglo je i bolje no šta je tu je , idemo dalje.

Još jednom čestitke svima, pobjednicima na prolazu, a ostalima na ugodnom sportskom druženju ;) ;)
bauer
Tipka sa dve ruke

Prethodna

Natrag na Hrvatski kuglački savez

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.