Pojedinačno prvenstvo Hrvatske

Natjecanja i novosti iz HKS-a
bauer
Tipka sa dve ruke

Re: Poj. prvenstvo Hrvatske

Post Postao/la bauer »

Obzirom da smo na pojedinačnom prvenstvu imali jednog igrača među 5 koji su zastupali regiju zapad te dvije zamjene , klub Rječina je zatražila obrazloženje i ulogu rezervi u cijeloj priči.
Odgovor je da poslije žrijeba nema više zamjena tako da naši igrači-rezerve nisu ni putovali na takmičenje.
Koliko je to glupo netreba više trošiti riječi, a razne telefonske konzultacije na relaciji "glavni sudac-predsjednik natjecateljske-savez" prije samog nastupa na temu "može/nemože" igrati, ...zatim ne pružanje dokaza o uplati nastupa glavnom sucu već pozivanja na neka prebijanja sa HKS-om su još gluplja tako da sve skupa je najjadnija predstava koju možeš zamisliti.

ZBOGOM LOGIKO!!

bulka
Tek protipkao

Post Postao/la bulka »

Ti si prvi počeo s vrijedanjem. A ja nisam nikoga uvrijedio, ja sam bio realan. Kak ne možeš shvatit da NEMA zamjena poslje zdrijeba, šta je tu toliko teško za shvatiti?

dzokovic
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la dzokovic »

uf kakva bi bila rasprava da je nakon zdrijeba odustalo 10 igraca iz raznoraznih razloga, netko bi se "namucio" do polufinala :)

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac »

bulka je napisao/la:Ti si prvi počeo s vrijedanjem. A ja nisam nikoga uvrijedio, ja sam bio realan. Kak ne možeš shvatit da NEMA zamjena poslje zdrijeba, šta je tu toliko teško za shvatiti?

kako je zamjena bila moguća za žene ako je to toliko jednostavno i ako zamjene nisu moguće?

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

bulka je napisao/la:Ti si prvi počeo s vrijedanjem. A ja nisam nikoga uvrijedio, ja sam bio realan. Kak ne možeš shvatit da NEMA zamjena poslje zdrijeba, šta je tu toliko teško za shvatiti?
Teško je shvatiti gdje to piše, i zašto je to netko napisao :shock: :lol:
Luko Del Ponte

tomcat
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la tomcat »

Pitaj "bulku"on ti bude razjasnio.Sigurno zna i za žene kako je to moguće.

Luce
Tek protipkao

Post Postao/la Luce »

mumi je napisao/la:SRAMOTA!
Dugo sam razmišljal dal da napišem il ne,al kao ljubitelj kuglanja koji sam u kuglanju već prek 20 god.U današnjem svijetu gdje je internet najvažnija stvar u svijetu kada postoji livestream mi ljubitelji kuglanja ćekamo rezultate pojedinačnog prvenstva 10 sati,apsolutno velika sramota za Hrvatski kuglački savez pa da se nije mogla stavit jedna kamera uzmite si Zaprešić za primjer i ućite kak se radi.Mezak i Lulić su propast Hrvatskog kuglanja,unazadili su kuglanje,pogledajte samo službenu stranicu HKS-a nema ni jednog rezultata sramota!
Apsolutno se slazem s gore napisanim, ali isto tako sad svi kuglaci imaju priliku objavljivat rezultate na www.kuglanje.net i isto je tako za to potreban minimum znanja i volje....pokazimo da mozemo bit brzi i bolji od mezaka i lulica. ;)

gox
Forumsko piskaralo

Post Postao/la gox »

tko je domacin drzavnog pojedinacnog prvenstva?? i kojim sistemom se igra ?'
hvala!

Čunj
Tek protipkao

Post Postao/la Čunj »

BRAVO NIKOLA DRAGAŠ!
Čestitke legendi na osvojenom 4. mjestu na prvenstvu regije Centar.
Svaka ti čast.
Nisam baš siguran kome se moraš dokazivati i svaki puta riskirati život ali vidim da je ljubav prema kuglanju kod nekih (i rijetkih) jača od želje za životom.

Naravno, čestitke i ostalima - Brni, Matiji i ostalim igračicama i igračima iz ostalih regija. Naravno HKS nas vrhunski izvješćuje tako da nisam informiran da li su sve regije do sada odigrale svoje kvalifikacije za PH
Nadam se da će se na "domaćem" terenu povećati kvota igrača regije Centar za sljedeću godinu, sretno.
Za pohvalu je i novi model natjecanja na državnom, filtrira kvalitetu i trenutnu formu za razliku od modela koji se igrao prošlih godina gdje se ispadalo u prvom kolu sa rezultatima preko 600 dok su drugi prolazili ponekada i do dva kola sa 540.

Moglo bi biti interesantno i pozivam sve da dođu podržati naše kuglačice i kuglače na Grmoščici. Nadamo se da će Radošević uz pomoć Štefoića maksimalno pripremiti svih 8 staza na kuglani, maksimalno se potruditi oko organizacije u nadi da u kuglanju uživaju i sportaši ali i publika.

U interesu promocije kuglanja, bilo bi dobro da se pozovu i mediji (Mezak, to je tvoj zadatak i dio koji ti spada u opis posla). Kada se već pozivaju mediji (Mezak, to je tvoj zadatak - ponavljam. Ne da rade prijenos, nego da snime malo finala i eventualno dodjelu nagrada ;) ), bilo bi dobro da HKS pomogne i uloži par kuna da se malo uredi kuglana na Grmoščici sa par lijepih buketića, da se kupe lijepi veliki pehari i medalje koji bi svjetlucali na televiziji i novinama, da se djevojkama kupe neki lijepi buketići.
Da su pametni, mogli bi "iskoristiti" naše svjetske prvake i naravno princezu Snježanu Kramar da joj se uoči finala uruči svečana "simbolična" nagrada koja bi bila mamac za televiziju i eventulano sve pozvane tiskane medije, pozvati Bandića jer se voli slikati sa prvacima svijeta (a tko se ne voli?)
Da se osigura neki čaj i sendvič za trenere koji iz dalekih krajeva po ovoj zimi dolaze i borave cijeli dan na kuglani.
S obzirom na dosadašnje iskustvo, bilo bi pravo čudo (ali i obveza) da se pojave svi izbornici ma tko to bio. Neki plakat ne bi škodio.
Kada bi smanjio broj sudaca i laureatima bi se uz pehare mogle dati neke simbolične novčane nagrade za početak, bilo bi lijepo i povećalo bi interes. HKS ima priliku da državnom prvenstvu vrati stari sjaj.
Vidim opet prepune tribine i gužvu na Grmoščici, televiziju, fotoaparate, sretne igračice i igrače zbog vrhunske organizacije HKS-a, ZKS-a, kluba domaćina, zbog nagrada, prvakinju svijeta kojoj se pridodaje pažnja, suca koje ne vidimo i koji nisu u prvom planu i sl.
Vidim kako izbornici, tajnici HKS-a i ZKS-a kontaktiraju trenere lokalnih zagrebačkih i okolnih klubova, trenere djece i pozivaju ih da animiraju djecu iz različitih škola kuglanja da dođu i poprate finale i da kao nagrade dobe sokić, sendvič ili čaj od HKS-a ali uz uvjet da su registrirani članovi klubova.....................

Uh... jesam li se probudio?! Da, čovjek u mojim godinama ponekada sanja ali i piše gluposti :cry:

cigla
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la cigla »

Nedostaju nam tvoji snovi. A tako su skromni da nikako nisu gluposti. Sanjarim i ja s tobom.

Odgovorite