Pojedinačno prvenstvo Hrvatske

Natjecanja i novosti iz HKS-a
lukodp
Forumsko piskaralo

Re: Poj. prvenstvo Hrvatske

Post by lukodp »

Snovi? Ovo bi trebala i morala biti realnost...
Iako, spominjat će se kriza, pa nema novaca za sokić i sendvić, nema interesa medija jer gle čuda neće samoinicijativno doći, rezultate ćemo na webu vidjeti tko zna kad...
U HKS i ZKS ima najviše kuglačkih profesionalaca, pa stoga gospodo izvolite se pokazati i dokazati i budite primjer i vodilja svim ostalima.
Luko Del Ponte
mrbean
Raspisani lik

Post by mrbean »

iskreno se nadamo da će se na netu naći livestream... ako su već sve ovo ostalo nabrojeno tek pusti snovi.. ovo bi mogla biti realnost
heku
Tipka sa dve ruke

Post by heku »

Bravo dečki! Još da budu i go go plesačice pa da bude sve kompletno.A nije vas ubolo objašnjenje naših vrlih veličina iz saveza, da tek nakon što su bili u Poljskoj(čak tamo) i vidjeli kako se počinje igrati pojedinačno,pa onda napišu to u dopisu da najprije svi igraju na rezultat a onda tek na ispadanje. I da se Bulka ne treba pjeniti oko toga da li zamjene smiju nastupiti,trebali su sve ove godine zaviriti samo preko "meje" i sve bi to vidjeli kod susjeda svih ovih godina.A što reći o mini prelaznom roku, kad u svim sportovima nakon sedam dana imaš pravo nastupa u drugom klubu, samo u kuglanju ne daju ti za pravo Jel se možda krši i ustavno pravo slobode kretanja!!!
Kegelmaniac
Raspisani lik

Post by Kegelmaniac »

heku wrote:Bravo dečki! Još da budu i go go plesačice pa da bude sve kompletno.!
uspoređivati i u kontekst stavljati djecu i go go plesačice može samo osoba sa lječničkim kartonom u vrapču
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post by Krunoslav »

heku wrote:Bravo dečki! Još da budu i go go plesačice pa da bude sve kompletno.A nije vas ubolo objašnjenje naših vrlih veličina iz saveza, da tek nakon što su bili u Poljskoj(čak tamo) i vidjeli kako se počinje igrati pojedinačno,pa onda napišu to u dopisu da najprije svi igraju na rezultat a onda tek na ispadanje. I da se Bulka ne treba pjeniti oko toga da li zamjene smiju nastupiti,trebali su sve ove godine zaviriti samo preko "meje" i sve bi to vidjeli kod susjeda svih ovih godina.A što reći o mini prelaznom roku, kad u svim sportovima nakon sedam dana imaš pravo nastupa u drugom klubu, samo u kuglanju ne daju ti za pravo Jel se možda krši i ustavno pravo slobode kretanja!!!
Ne kužim što si s tim htio reči jer imaš pravo nastupa zadnji dan prelaznog roka http://www.kuglacki-savez-os.hr/assets/ ... 2012-..pdf pogledaj članak 5.
heku
Tipka sa dve ruke

Post by heku »

Ne mislim ja ništa .Imate članak 2 stavak 2 pa ga pročitajte.Ako je odigrano više od 50% posto nemam pravo otići iz kluba odnosno moram pauzirati do ljeta,zbog čega.Sto razloga može biti radi čega igrač hoće otići iz nekog kluba,ali samo kuglanje ne dozvoljava nastavak u drugom klubu, a članak 6 još i potvrda toga.Zato sam napisao da u drugim sportovima nakon sedam dana već igraš u drugom klubu.Kad već i vi govorite o drugima kako Zanoški već igra u KAC-u ako se ne varam.Ako je prelazni rok onda je za sve isti.Kako to da je u Sloveniji to normalno samo ne kod nas.Mislim da sam dovoljno jasan.
heku
Tipka sa dve ruke

Post by heku »

Bog dečki.Kaj je sad kada vam se sve mora nacrtati onda više nema ni V od Vrapča.Pratite malo naše propise pa će vam se zbilja zavrtjeti u glavi od nelogičnosti koje vladaju u kuglanju.I ne spominji mi više Vrapče ima drugih koji su prije za tamo.Faljen Isus i sretno u Novoj Godini.
zeljar
Raspisani lik

Post by zeljar »

Koliko drže do pojedinačnog seniorskog prvenstva RH pokazuje činjenica da još do sada nije objavljen raspored
nastupa prvog dana tj. 04.01.2013.godine. Koliko sam informiran ždrijeb je obavljen 22.12.2012.godine ali o tome niti
slova.
Ima za njih vremena jer su oni nezamjenljivi. Gospodin Globan vidim griješi i onda se još "pali" nakon Odluke
Natjecateljske komisije i odriče se dijela poslova. Svašta.
Na kraju čestit Božić i sretna Nova 2013.godina svim kuglačkim sportašima, djelatnicima i zaljubljenicima ovog
sporta.
zeljar
Raspisani lik

Post by zeljar »

Stvarno sramota. Blagdani prošli, danas radni dan a od rasporeda pojedinačnog prvenstva RH niti slova.
Bravo Majnarić,Mezak,Marčinko,Globan i ostala kuglačka elito.
sharky
Tek protipkao

Post by sharky »

zeljar wrote:Stvarno sramota. Blagdani prošli, danas radni dan a od rasporeda pojedinačnog prvenstva RH niti slova.
Bravo Majnarić,Mezak,Marčinko,Globan i ostala kuglačka elito.

prvo provjeri i onda napadaj ljude ako već moraš...
Post Reply