Pojedinačno prvenstvo Hrvatske

Natjecanja i novosti iz HKS-a
SLAVONAC

Re: Pojedinačno prvenstvo Hrvatske

Post Postao/la SLAVONAC » 07 sij 2015, 22:09

Seniori
Zadnja izmjena: SLAVONAC, dana/u 11 lis 2015, 15:33, ukupno mijenjano 1 put.

devetka987
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la devetka987 » 07 sij 2015, 22:50

Pele je napisao/la: ...Opaska za Champions League je ispravna ako je taj vikend (nedjelja slobodna). A nije (prvenstvo Hrvatske).
Nekako se ne mogu oteti dojmu da je i tebi jasno da je ovogodišnji kalendar sr...! Ali poput HKS-ovog PR-a (public relations) pokušavaš objasniti neobjašnjivo.
Da si ti radio kalendar dali bi igrao seniorsko prvenstvo na dan kada ti potencijalno može 6 klubova igrati CL. Uz to još uzimaš, po prvi puta, 2 vikenda za seniorsko prvenstvo.
Jedino objašnjenje za ovakav termin je da ili podcjenjuješ svoje klubove (kao nemaju pojma pa neće niti doći u 1/4 finale) ili moraš biti na Vi sa mozgom.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 08 sij 2015, 08:39

Ja neću o kalendaru i kvotama, ali me zanima, budući su moji dečki bili zauzeti u subotu kad se igrao prvi nastup regije, bili zauzeti drugim poslom, jel mogu zamoliti HKS da njih šestorica idu direktno na prvenstvo RH? Mislim, ak može Siscija, mogu i oni (ovo neme veze sa Siscijom, cure su ispale žrtva bez razloga).

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 08 sij 2015, 09:57

pele je napisao/la:Ako jesu riskirale su i trebale su naći rješenje u slučaju problema. A nisu. Našao ga je hks sa Sisčankama.
Riskirali? Ok možda i jesmo riskirali ali kao što sam rekao i prije pravi problem leži u tome što je način poslovanja trenutne vrhuške HKS-a takav da oni nešto određuju bez ikakve konzultacije s drugima oko sebe. Ćak niti među članovima nadležnih komisija. Ovo nije vojni sustav pa da niže rangirani bez pogovora odrađuju zadane im misije. Odluke se trebaju donostiti uz konzultaciju s ostalim uključenim stranama i NA VRIJEME. Da je ta odluka donesena barem 10 dana ranije (a moglo se) onda bi regija možda i našla načina da osigura nastup curama preko tjedna u razumnim terminima.
U kalendaru toliko zgusnutom jedino što smo mi mogli napraviti je izmisliti novi vikend ili igrati na praznike. Uostalom NIGDJE nije pisalo niti se spominjala mogučnost odigravanja utakmica UNAPRIJED u terminu koji je predviđen za ZAOSTALE utakmice.
Uostalom, koliko vidim i ZKS je igrao pojedinačno od 3. do 6. siječnja i srećom cure iz Zabokya nisu trebale ići u Rijeku u 13.kolu, zamislite onda cirkusa :lol:
A ove ostale komentare od gore qvotanog člana foruma ne želim komentirati jer služe jedino kao provokacija i to trenutno ne treba nikome u Hrvatskom kuglanju.
Zadnja izmjena: lukodp, dana/u 08 sij 2015, 09:58, ukupno mijenjano 1 put.
Luko Del Ponte

devetka987
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la devetka987 » 08 sij 2015, 09:58

newform1 je napisao/la:Ja neću o kalendaru i kvotama, ali me zanima, budući su moji dečki bili zauzeti u subotu kad se igrao prvi nastup regije, bili zauzeti drugim poslom, jel mogu zamoliti HKS da njih šestorica idu direktno na prvenstvo RH? Mislim, ak može Siscija, mogu i oni (ovo neme veze sa Siscijom, cure su ispale žrtva bez razloga).
Ima bolji primjer iz tvoje regije. KK Zaprešić igra, kao i Mlaka CL. Isto mora odigrati ranije sa Fortunom. Isto su imali prvenstvo Regije (koliko se dalo vidjeti bilo je zanimljivo i kvalitetno).
Zamisli da su poput Mlake oni tražili da igraju protekli vikend sa Fortunom a od HKS tražili primjerice 8 dodatnih mjesta ili od RC da se igra samo jedan nastup na RC. Sreća je RC i HKS-a da su ovi tvoji u Zaprešiću normalni.

0013
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la 0013 » 08 sij 2015, 10:26

Samo da Vas malo ispravim. Neznam dal je KK Mlaka tražila taj termin, jer niti u jednom trenutku nisu nazvali KK Sisciu da probaju dogovoriti termin, nego je do tog termina došlo odlukom voditelja lige. Po meni ako je već voditelj lige donio tu odluku bez konzultacije sa oba kluba isto tako je morao donijeti istu tu odluku za utakmicu Zaprešić Fortuna, jer pa obrazloženju voditelja lige :
Na temelju činjenice da KK Mlaka 24. siječnja 2015. godine igra utakmicu Champions League protiv Kozare iz Bosanske Gradiške u vrijeme odigravanja redovitog 13. kola 1. HKLŽ, te u skladu s propozicijama da se utakmice odigraju nerednim danom unaprijed, a svi prethodni termini su zauzeti (Kvalifikacije i Finale RH za kategoriju U-50) prvi i jedini unaprijed slobodni termin je subota, 03. siječnja 2015. godine s početkom u 15: sati.

Pele
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Pele » 08 sij 2015, 12:03

Ovo je da izludiš! Lukodop pokušava izvrdati činjenice, ovi drugi momci su kratki i normalni,ali KUGLAČKI AS je očito pun kompleksa
da li zbog loše karijere,pa se unapredio u ASA,ili bolesti,a kaže cjeli svjet,...tepe bez veze, ..s teme na temu..... koji lik, znamo za koga će glasovati u nedelju.
Zapravo sam htio dati odgovor devetki:
A i meni se devetka čini da i ti uviđaš da je ključni moment kalendar unatoč tome da pokušavaš braniti neobranjivo. I izvrdavaš priču, i očito nisi baš dobronamjeran. A i jasno je čiji si ti PR!!!
Ponovo činjenice:
Takav je kalendar usvojen. I nije sr….!
Prvenstva države su dva vikenda jer se to tražilo… I to da bude u 2015. pa su do termina CL. Ali je stavljen i rezerviran termin za odgode zbog CL. I to je 3/4.01. I u čemu je problem?.I regije su se toga trebale pridržavati! I stvar riješena.
I što tu treba braniti kad je o svemu vođeno računa. Osim o tome da neki hoće horuk povuci-potegni kako je to bilo ranije. Ali sada je očito prema pravilima jer ste to tražili. Ali vam se pravila ne sviđaju.
I tko onda koga podcjenjuje i s kolikom razinom mozga???
Sve čisto ko suza. Pametnom dovoljno. Zato se i ne javljaju oni koji razumiju
Pozdrav devetki od desetke

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 08 sij 2015, 14:24

Ma o čemu ti pričaš kalendar natjecanja HKS-a za sezonu 2014./15. http://www.kuglacki-savez-os.hr/assets/ ... 2015-..pdf objavljen je 28.lipnja 2014.(ako ne "razumeš" to je juni "mesec") u kojem nigdje ne piše da se treba odigrati UNAPRIJED već ZAOSTALO kola ako je neko odgodio utakmicu. Svi drugi savezi su prema tom kalendaru izrađivali svoje kalendare čak i RZ a u kalendaru RS kao i u većini drugih regijama na taj datum su planirana održavanja pojedinačnih prvenstva. Koliko sam ja uspio shvatiti kuglačice KK Siscija nisu imale izbora jer im je rečeno da moraju igrati taj dan. Obično se pita i drugu ekipu kad im odgovara termin odigravanja jer i one (igračice KK Siscija) su imale svojih planova.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

devetka987
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la devetka987 » 08 sij 2015, 14:37

Desetka hvala na pozdravu. Ti braniš odluku koja je protivna propisima koje nisi pročitao. Trebaš krenuti od one debele knjižice u kojoj se nalaze prastara ali važeća pravila i propozicije, zatim nastaviš sa "crvenom knjižicom". Kada sve to apsolviraš onda možemo dalje jer ovako je uzalud.
I da tko je tražio da se 2 dana igraju kvalifikacije? Koliko znam u S. Brodu nije bila provedena nikakva anketa. Nas niželigaše sigurno nitko nije pitao. Neću griješiti dušu, ali gotovo sam uvjeren da niti Regije nisu slale takvu zatražbu. Ispravi me ako sam u krivu, ali reci tražio je taj i taj.

Pele
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Pele » 08 sij 2015, 14:39

Ti si Cezare morao biti Biserko, jer ovakve bisere nakon tolikog objašnjavanja i izmjene mišljenja ti prosipaš, a ja ću ti samo malo razbistriti.
Da je i pisalo samo ZAOSTALE utakmice , kako se moglo dogoditi da regije (nije samo sjever, tu je centar , a i zapad) na taj datum metnu bilo kakvo natjecanje
jer tko je "VIDOVITI MILAN" da može u julu znati koliko će utakmica biti odgođeno iz ovih ili onih razloga?
Eto , to je početak priče, ostalo je samo historija.
Imam za zainteresirane još jednu besplatnu informaciju. U posedu sam informacije da Mikac formira KLUB 16, u koji se mogu, (vidi velikodušnosti)
učlaniti i oni iz Kluba 15 dobrovoljno!
"Ave Cezare, morituri te salutant"

Odgovorite