Pojedinačno prvenstvo Hrvatske

Natjecanja i novosti iz HKS-a
zeljar
Raspisani lik

Re: Pojedinačno prvenstvo Hrvatske

Post Postao/la zeljar » 05 pro 2016, 16:03

Neron. A što Muše neće igrati završnicu.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 05 pro 2016, 16:26

el'bolanjo je napisao/la:Jel ima neko da je gledao kuglanje...ipak nas je više igralo nego što nije... :shock:
Gledao? Kako? Bio je prijenos rezultata po stazama ili se ja možda varam, Luka u nedjelju si orušio 30 drva više nego u subotu i to gotovo sve u čišćenje jel ti bolje padalo ili si bio na drugim stazama?

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 05 pro 2016, 17:01

zeljar je napisao/la:Neron. A što Muše neće igrati završnicu.
Naravno da ce igrati. Prvo kolo sigurno. Mislim da ovo sta on pokazuje nije konstantnost i da van Splita cim je veci pritisak on se ukaki kao grlica. Jos mi se vrti ono svjetsko kada je dosao kao pojedinacni prvak drzave u repku i naprosto je bilo gadno za gledati to kuglanje i to je jedan od razloga zasto mislim da u Rijeci nece napraviti nista.

inter
Tek protipkao

Post Postao/la inter » 06 pro 2016, 07:09

Neron je napisao/la:Kod muških finale Šarkezi - Marinović ako se tu ne umjesa Mušanić koji bi mogao pomrsiti račune. U gornjem dijelu zdrijeba Bolanca i slicni imaju sanse samo u teoriji(mislim da nece biti srece kao ovaj vikend kada im je padalo nenormalno)i tu vidim borbu Marinovica i Musanica. A u donjem dijelu zdrijeba Sarkezi nema konkurencije.
Po ovom postu Šarkezi djeluje ko vanzemaljac,a ne znam na temelju čega bi to tak bilo.
Dapače,mislim da bu ispal odmah u prvom kolu.

Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson » 06 pro 2016, 07:33

Neron je napisao/la:Kod muških finale Šarkezi - Marinović ako se tu ne umjesa Mušanić koji bi mogao pomrsiti račune. U gornjem dijelu zdrijeba Bolanca i slicni imaju sanse samo u teoriji(mislim da nece biti srece kao ovaj vikend kada im je padalo nenormalno)i tu vidim borbu Marinovica i Musanica. A u donjem dijelu zdrijeba Sarkezi nema konkurencije.
S obzirom na ishode dosadašnjih Neronovih prognoza, možemo s popriličnom vjerojatnošću očekivati da će biti potpuno suprotno od njegovih predviđanja! Ništa osobno Nerone, ali takav ti je track record. :D

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 06 pro 2016, 09:30

Orson je napisao/la:
S obzirom na ishode dosadašnjih Neronovih prognoza, možemo s popriličnom vjerojatnošću očekivati da će biti potpuno suprotno od njegovih predviđanja! Ništa osobno Nerone, ali takav ti je track record. :D
Svaka ti je na mjestu. Ali valjda ce i mene krenuti u prognozama jednom. :D :lol: 8-)

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir » 06 pro 2016, 23:37

prvak če biti jedan od slijedečih...... Marinović, muše,bogdanović,Šarkezi,Mušanić,Bolanča,

nekad kuglac
Nevini

Post Postao/la nekad kuglac » 07 pro 2016, 12:42

Pozdrav,

Čitam upravo najnovije Odluke IO HKS. Možda možemo očekivati live prijenos sa završnice pojedinačnog prvenstva RH. Ili je to možda previše za očekivati od organizatora završnice. Bilo bi lijepo da i mi iz drugih krajeva RH možemo pratiti Završnicu.

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 07 pro 2016, 14:39

nekad kuglac je napisao/la:Pozdrav,

Čitam upravo najnovije Odluke IO HKS. Možda možemo očekivati live prijenos sa završnice pojedinačnog prvenstva RH. Ili je to možda previše za očekivati od organizatora završnice. Bilo bi lijepo da i mi iz drugih krajeva RH možemo pratiti Završnicu.
Ako temeljito procitas u odluci pise da sa 1.1.2017 nije obavezan vido prijenos utakmica vec samo unosenje rezultata u aplikaciju. A da je video obavezan od sezone 2017/2018. Iako to nema veze sa pojedinacnim prvenstvom . Tako da video iz rijeke ce biti isto kada i mikcu naraste duga plava kosa na glavi.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 07 pro 2016, 14:40

Hahahaha
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Odgovorite