Pojedinačno prvenstvo Hrvatske

Natjecanja i novosti iz HKS-a
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Re: Poj. prvenstvo Hrvatske 2010. M

Post Postao/la Krunoslav »

cigla je napisao/la:"Kandit-Premijer" iz Osijeka.
Ma znam, ali pogledaj na trećem mjestu :lol: 8-) :twisted:
dzokovic
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la dzokovic »

jer dečko nezaslužuje sa ponašanjem i rezultatima ove sezone nosit dres trečeligaša a ne dres nacionalne vrste i višesrtukog prvaka Zadra.
http://www.fiqwnba-nbc.de/M_Rd1-2_Strasbourg-Zadar.pdf

izgleda da i treceligaski igraci imaju svoj dan...
sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

ZrntscheZ je napisao/la:Dal se (pouzdano) zna gdje se igra seniorsko i po kojem sustavu...2x120 ili kup?
zadnje glasine kažu, igra se kup u šibeniku (ako šubićevac bude gotov do tada)
rora999
Tek protipkao

Post Postao/la rora999 »

Dobro Saša reci ti nama tko radi kuglanu u Šibeniku Funk ili Protec?
Koliko staza tamo ima?
sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

rora999 je napisao/la:Dobro Saša reci ti nama tko radi kuglanu u Šibeniku Funk ili Protec?
Koliko staza tamo ima?
koliko sam čuo miloš će postaviti 6 funkica...
ito
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la ito »

sasa je napisao/la:
ZrntscheZ je napisao/la:Dal se (pouzdano) zna gdje se igra seniorsko i po kojem sustavu...2x120 ili kup?
zadnje glasine kažu, igra se kup u šibeniku (ako šubićevac bude gotov do tada)
Šibenik ne može biti gotov,čak je pitanje hoće li biti gotov do Božića. Pošto je elektronika ostala od stare kuglane imat će određenih problema da to srede i dovedu u red,mislim da je problem fotoćelija.
ito
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la ito »

Sorry Saša to ti o kupu pričaš a mislio pojedinačno prvenstvo regije koje se igra 20 i 21.12 na Mertojaku.
sasa
Forumsko piskaralo

Re: Poj. prvenstvo Hrvatske

Post Postao/la sasa »

ženski rezultati na stranici kuglane jezero http://kuglana-jezero.weebly.com/
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

Evo mog vidjenja prvog dana muške završnice PH

Nekoliko izvanrednih nastupa koje je bilo gušt gledati...Mušanić, Ukalović, Čota, Grandić, Kasum, Brna, Leko, Bulka, Hrc, Kovac...
Par odličnih duela...Grandić-Hrc, Kovač-Leko, Turk-Perić, Brna-Zovko...
Još jednom se pokazala neadekvatnost ovakvog modela prvenstva jer su ispali igrači sa 617, 612, 610, 606...a prolazili sa 590 pa i 566...tako da su Hrc, Kovac, Zovko i Funda (najjači set dana-176) zakinuti...
Nas nekolicina je "zalutala" u ovo društvo, al bilo je lijepo sudjelovati...
Drugo je opet pitanje kak se može desiti da kraj svih ozbiljnih igrača i (polu)profesionalaca poneki ajmo reći rekreativac dobije takvu šansu i probije se...

Apsolutni uspjeh Slavonaca (svi prošli i to po meni Gnezda te Leko neočekivano) te Dalmatinaca, potop centra (Zapresicani izgubili sa 617 i 606, dok se Pajo "preracunal") i slab sjever (samo Grandic prošao, Zovko izletio sa 610, Turk <595-590> propustil vodstvo od 171-138 nakon početnog seta, a u trećoj rundi nakon 102-90 prednosti u pune, "propao" sa 32 ciscenja, da bi na kraju imal i peh sa torbom u 118.hicu i nemogucnoscu prelaska na punu postavu što bi bilo dovoljno za prolaz)

Ono što je bilo loše, da ne velim očajno, je organizacija.
Bez razglasa pa publika ne čuje ni predstavljanje kuglača niti proglašenje rezultata...
Svlačionice ledene, tople vode na kapaljku (za po jednog igrača u bloku)...
Nakon svaka 3 bloka "suci" se muče sa tehnologijom jer ne znaju pokrenut program za igru...
Suci su pod navodnicima jer se niti ne zna tko su bili budući su bili neprepoznatljivi...
Na početku dana je za glavnim stolom sjedio neki gospodin u (smedjem) odijelu i vodio natjecanje, da bi od 16h bio za šankom (ako je to bio kraj šihte onda ok)...ostalo osoblje ili eventualno i glavni sudac u nastavku dana, svatko u nekoj svojoj "odori" od traperica i djempera tak da se nije ni znalo tko je tko...
Pitanje zašto se uvela oprema sudacka i mi smo ju morali kupovati za nemale pare, ako se finale PH sudi u outfitu za "po gradu"?!

Vezano uz tehnikalije...
Na trećoj stazi se u čišćenje vrlo često dodatno spustala i već pogodjena zadnja lijeva dama koju dosta puta nisu ni mogli maknuti, a neki čiča od cca 70g koji je sjedio za pultom i to nešto prčkao nije bas najbolje rješenje pa mu se tako desilo recimo u mom slučaju i da mi "dopiše" prazne hice usput, koji onda nisu u potpunosti poništeni i vraćeni u normalu.
(nisu meni ti "oduzeti" hici igrali nikakvu ulogu, ali šteta da se takve stvari dogadjaju na finalu koje bi trebalo biti jedan od vrhunaca sezone, jer možda će se ponoviti u nekom duelu gdje će to biti vazno)

I sramotno da u današnje cyber vrijeme nema jednog računala spojenog na net pa da se rezultati sa kuglane direktno na webu azuriraju nakon svake runde, već se sve svodi na tel pozive i "prenose" cifri...

Biti će super dvoboja i rasplet je posve neizvjestan u većini njih ako je suditi na temelju uvodnog nastupa...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

ZrntscheZ je napisao/la: I sramotno da u današnje cyber vrijeme nema jednog računala spojenog na net pa da se rezultati sa kuglane direktno na webu azuriraju nakon svake runde, već se sve svodi na tel pozive i "prenose" cifri...
Da, teško je uložit sitnu lovu za tako nešto... mi u Novskoj nemamo ni računalo...sramota...
kaj se tiće sudačkih outfita, mislim da su oni koji su kupovali nove uniforme popušili...
Luko Del Ponte
Odgovorite