Pojedinačno prvenstvo Hrvatske

Natjecanja i novosti iz HKS-a
ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

Re: Poj. prvenstvo Hrvatske

Post Postao/la ŠALABAJZER »

eeeh kako bi bilo lijepo da se netko ponudio htv-u pa da se finale prenosi uživo... ali to je već skoro znanstvena fatastika. .. no u današ nje cyber vrijeme ni prijenos na netu nebi bio loša solucija... samo.. tko će to organizirati.. kad je zrnče tako lijepo opisao kaotičnu situaciju organizacije.. šteta.. nadamo se samo da će bar netko snimati pa stavit na you tube... bar za utjehu ako već nabrojane opcije nisu dostupne ..... a kaj se tiče rezultata .. teaba uvesti pravilo da kod 2 : 2 odlučuje tri hica u pune kao u sprintu. .. a ne gledati uopće ukupan rezultat.. ako se već igra na ispadanje onda čemu bilježiti rezultate.. igarš da dobiješ 3 seta.. . pritom je nebitno dal imaš 520 ili 650.. pa onda nebi bilo zakinutih ..
Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 »

lukodp je napisao/la:
ZrntscheZ je napisao/la: I sramotno da u današnje cyber vrijeme nema jednog računala spojenog na net pa da se rezultati sa kuglane direktno na webu azuriraju nakon svake runde, već se sve svodi na tel pozive i "prenose" cifri...
Da, teško je uložit sitnu lovu za tako nešto... mi u Novskoj nemamo ni računalo...sramota...
kaj se tiće sudačkih outfita, mislim da su oni koji su kupovali nove uniforme popušili...
Luko u Novskoj barem imamo ploče,a šta vi imate u Kutini???
Uostalom ove šeprtlje od sudaca iz Kutine neznaju radit ni na automatima,a kamoli da još i komp imaju.
Nego što se tiče prvenstva,ako ne bude nekakvih iznenađenja progonizam polufinala Brna-Ukalović dok donji ždrijeb je nešto teži ali reći ću Bulka-Mušanić.Igrači Novske vrlo dobri(Grande i Zovko) jedino Dujmović podbacio.
cigla
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la cigla »

U Kutini imamo šesterostaznu kuglanu!!! I šeprtljave suce kao i svugdje. Ali čini mi se nepravedan ovaj sistema natjecanja u finalu. Može biti interesantan da se kuglanje igra turnirski, kao tenis recimo. Pa na jednom dobiješ, na jednom izgubiš. Ali ovako, cijelu godinu igraš na rezltat, onda jednom na protivnika i baš ti se ne posreći. Mislim da je kuglanje sport gdje se treba cijeniti što više srušenih ćunjeva i da ne treba mijenjati sistem 2 x 12o hitaca, koji je po meni realniji pokazatelj trenutne vrijednosti igrača. Pobjedniku čestitke, jer na kraju je on ipak najbolji.
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

cigla je napisao/la:U Kutini imamo šesterostaznu kuglanu!!! I šeprtljave suce kao i svugdje. Ali čini mi se nepravedan ovaj sistema natjecanja u finalu. Može biti interesantan da se kuglanje igra turnirski, kao tenis recimo. Pa na jednom dobiješ, na jednom izgubiš. Ali ovako, cijelu godinu igraš na rezltat, onda jednom na protivnika i baš ti se ne posreći. Mislim da je kuglanje sport gdje se treba cijeniti što više srušenih ćunjeva i da ne treba mijenjati sistem 2 x 12o hitaca, koji je po meni realniji pokazatelj trenutne vrijednosti igrača. Pobjedniku čestitke, jer na kraju je on ipak najbolji.
Ako se ide na to da se izbace "zalutali", neka se igra 2 X 120 hitaca i 4 najbolja finale i pobjednik je onaj koji sruši najviše.
sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

ZrntscheZ je napisao/la:Suci su pod navodnicima jer se niti ne zna tko su bili budući su bili neprepoznatljivi...
Na početku dana je za glavnim stolom sjedio neki gospodin u (smedjem) odijelu i vodio natjecanje, da bi od 16h bio za šankom (ako je to bio kraj šihte onda ok)...ostalo osoblje ili eventualno i glavni sudac u nastavku dana, svatko u nekoj svojoj "odori" od traperica i djempera tak da se nije ni znalo tko je tko...
Pitanje zašto se uvela oprema sudacka i mi smo ju morali kupovati za nemale pare, ako se finale PH sudi u outfitu za "po gradu"?!
na plitvicama je sudio sudac u trenirci
na leđima mu je pisalo HRVAČKI KLUB GOSPIĆ :lol:
Moky
Tek protipkao

Post Postao/la Moky »

Baš mi je lijepo čitati kako su obučeni suci na prvenstvu Hrvatske. Pitam se samo da li je netko iz HKS upozorio te suce da postoji sudačka oprema koju je obavezno imati i u njoj suditi. Je li tko od predstavnika klubova uložio prosvjed na sudačku opremu?
alan34
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la alan34 »

ako je tako bilo, onda su to suci i suđenje kakvi trebaju biti u kuglanju! taj "hrvač" očito nije kriv što je orehovec ispala, ili ti u zadru što je zadranin prvak. u egzaktnom sportu s par stvari koje mogu riješiti predstavnici ekipa, ne treba pridavati nikakav značaj sucima!
Moky
Tek protipkao

Post Postao/la Moky »

Alan stvar je u tome da postoji pravilnik o sudačkoj opremi i o opremi igrača. Sve dok pojedini suci krše to pravilo o opremi sudaca ne možemo zahtjevati od igrača da se drže svojih obaveza. Tebi pozdrav i puno dobrih rezultata sa kikičima .
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Croman007 je napisao/la: Luko u Novskoj barem imamo ploče,a šta vi imate u Kutini???
Uostalom ove šeprtlje od sudaca iz Kutine neznaju radit ni na automatima,a kamoli da još i komp imaju.
Nego što se tiče prvenstva,ako ne bude nekakvih iznenađenja progonizam polufinala Brna-Ukalović dok donji ždrijeb je nešto teži ali reći ću Bulka-Mušanić.Igrači Novske vrlo dobri(Grande i Zovko) jedino Dujmović podbacio.
Naravno da imate ploče, pa nebi valjda novu kuglanu radili s plastikom??? :roll: Uostalom napisao sam MI u Novskoj, pošto smo i MI tamo domačini...
Računalo bi bilaa nikakva investicija a uvelike bi pomoglo pri upravljanju stazama te manipulaciji s rezultatima...
A jel si se ikada zapitao zašto u Novskoj moraju dolaziti suci iz Kutine? Kaj nemate nikoga u Novskoj tko bi mogao suditi? Osim tvog starog...
Najpošteniji i najpravedniji sistem pojedinačnog natjecanja je 2X120 hitaca, sad, koliko je to zanimljivo za onih famoznih 20tak gledatelja sastrane neznam, ali po njima se i nebi trebali ravnat...
Luko Del Ponte
ŠALABAJZER
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la ŠALABAJZER »

rezime odnosno nelogičnosti ovog sustava / onak na prvi dojam/... BALJAK PRVAK S PROSJEKOM U 5 NASTUPA 626.. UKALOVIĆ TREĆI PROSJEK 646 .. BOGDANOVIĆ OD 5- 8.OG MJESTA . PROSJEK 642 U TRI NASTUPA... pošteno ili nepošteno .. nadležnima za razmišljanje..
Odgovorite